سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42956
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » از 17نویسنده شهرستان دلفان تجلیل شد
Print This Post

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت: در راستای تجلیل از اصحاب فرهنگ و هنر از 17 نفر از نویسندگان برتر این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش سلام دلفان- ‘یوسف نوری زاده’ افزود: این نویسندگان در سالهای 92 و93 17 عنوان کتاب را در زمینه های تاریخی ، ادبیات ، دفاع مقدس و آموزشی در شهرستان دلفان به نگارش درآورده اند .

وی، کتاب را میراثی ماندگار و گرانبها عنوان کرد و بیان داشت: شایسته است که این میراث بخوبی حفظ و ترویج داده شود تا دیگران بتوانند از این نعمت گرانبها در جهت افزایش آگاهی استفاده کنند.

‘نوری زاده’ هدف از اجرای این اقدام را شناساندن توانمندی ها و ظرفیت های ادبی و فرهنگی شهرستان دلفان و تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و هنر عنوان کرد.

وی اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم در آینده گام های مؤثرتری در جهت معرفی بزرگان و نویسندگان و ترویج بیشتر فرهنگ و ادب شهرستان دلفان برداریم.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت : کمترین حمایت ما از نویسندگان تجلیل از آنها ویادآوری کار ارزشمند وبزرگ آنهاست .

منبع:ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: بیش
    آذر ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۵

    یکی از کتابها که ازش تجلیل شد در وصف و تمجید صادق هدایت ملعون بود نخونده از بیت المال بهشون جایزه می دید صادق هدایتی که از فحش دادن به تمام مقدسات ما از خدا گرفته تا امام حسین و اساطیر ما مثل حافظ سعدی ……… هیچ اباعی نداشت کسی که به اسلام یهود و…. دیگر ادیان فحش میداد اقای نوری بخونید خوبه براتون

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار