سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42971
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اخبار نیروی انتظامی لرستان
Print This Post

فرمانده انتظامي شهرستان بروجرد از کشف ۲۳۶ دستگاه خودرو و موتورسيکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت در هشت ماهه امسال در اين شهرستان خبر داد.

نیروی انتظامی.pngبه گزارش سلام دلفان، سرهنگ دلیری در تشریح طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت در بروجرد گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با اجرای طرحهای متعدد انتظامی در هشت ماهه سال جاری موفق شدند ۹۶ دستگاه خودرو و ۱۴۰ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را شناسایی و کشف کنند.

وی افزود: در این مدت ۶۳ فقره کیف قاپی، ۳۰۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو، ۱۷۳ فقره سرقت منزل، ۵۳ فقره سرقت اماکن شخصی، ۶ فقره جیب بری، ۳۷ فقره سرقت احشام کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد ادامه داد: در این راستا ۶۲۳ نفر متهم شناسایی و دستگیر شده اند.

سرهنگ دلیری ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرحهای پاکسازی و طرحهای انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دلفان

فرمانده انتظامی دلفان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی نجات کرمی گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی طی هفته گذشته در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری ۳۵ نفر معتاد و مظنون و توقیف ۳۰ دستگاه موتورسیکلت مزاحم و فاقد پلاک و ۱۰خودرو متخلف در شهرستان دلفان شدند.

وی گفت: در این طرح مقادیری انواع مواد مخدر، سلاح و مهمات و… نیز کشف شد.

توقیف یك دستگاه خاور با ۳۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق

فرمانده انتظامی سلسله از كشف سه هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق با یك دستگاه خاور در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رستگاریان اظهار داشت: ماموران این فرماندهی در محورهای مواصلاتی این شهرستان با توقیف یك دستگاه خاور سه هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق كشف و ضبط كردند.

وی ارزش گازوئیل كشف شده را ۱۵ میلیون ریال اعلام كرد و بیان داشت: یک نفر در این رابطه نیز دستگیر شد.

دستگیری زمین خوار در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری فردی كلاهبردار و كشف زمین خواری ۳۷۰ میلیون ریالی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دلیری در این رابطه گفت: در پی مراجعه یک شهروند و اعلام اینكه یک قطعه زمین به مبلغ ۳۷۰ میلیون ریال از فردی خریداری که بعد ازچند ماه متوجه شدم زمین متعلق به فرد دیگری است، پیگیری موضوع به طور ویژه در دستور كار مأموران پلیس آگاهی بروجرد قرار گرفت.

وی تصریح كرد: مأموران با تحقیقات گسترده و هماهنگی مقام قضایی فرد كلاهبردار را در این شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر كردند.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به اینكه در بازجویی های فنی و پلیسی به عمل آمده كلاهبردار دستگیر شده به جرم خود اعتراف كرد و ۳۷۰ میلیون ریال زمین خواری كشف شد افزود: متهم پس از تشكیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

كشف ۵۴ میلیون ریال چك پول جعلی در دوره چگنی

فرمانده انتظامی شهرستان دوره چگنی از كشف ۵۴ میلیون ریال چك پول جعلی و دستگیری دو كلاهبردار در این رابطه خبر داد.

سرهنگ یاراله عبدی گفت: با مراجعه یک دامدار به پلیس آگاهی این شهرستان و اعلام اینكه تعدادی احشام به مبلغ ۸۰ میلیون ریال به یک نفر فروخته و چک پول دریافت كرده كه متوجه شده مبلغ ۵۴ میلیون ریال از چك پولهای دریافتی جعلی است، موضوع بصورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده كلاهبردار را در شهرستان كوهدشت شناسایی و دستگیر كرده كه نامبرده به جرم خود با همدستی دو نفر دیگر اعتراف كرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دوره چگنی با اشاره به اینكه یكی از همدستان كلاهبردار نیز دستگیر شد، تصریح كرد: تلاش برای دستگیری دیگر همدست وی ادامه دارد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار