سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42984
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دادگاهی برای محاکمه نتانیاهو + عکس
Print This Post

دادگاهی با همکاری گروهی از جوانان از کشورهای مختلف به منظور محاکمه فرضی مجرمان و جنایتکاران تاسیس شده است.

به گزارش سلام دلفان،محاکمه فرضی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سبب ارتکاب جنایت های ضد بشری علیه ملت فلسطین در یک پایگاه اینترنتی تازه تاسیس شده از دو روز پیش آغاز شده و تا پایان ماه اول سال آینده ادامه خواهد داشت.هر شخص در هر نقطه از دنیا در این مدت می تواند حکم خود علیه بنیامین نتانیاهو را به طور آزادانه اعلام نماید. کاربران همچنین می تواند هر شخصیتی را که بخواهند پای میز محاکمه بکشانند تا جوانانی از کشورهای مختلف در مورد وی حکم دهند.

محمد حسین طراح این دادگاه فرضی تصریح کرد: « این دادگاه را با همکاری گروهی از جوانان از کشورهای مختلف تاسیس کرده ایم تا دادگاهی فرضی بر روی اینترنت دایر شود. ما از این طریق می خواهیم عدالت غصب شده به سبب سیاست را به جهانیان نشان دهیم و اینکه چگونه میزان عدل در دادگاه های بین المللی بر اساس میزان قدرت مجرمان متغیر است.»

حسین افزود: «این دادگاه فرصتی برای اظهار آرای عمومی ملت ها و محاکمه فرضی مجرمان و جنایتکاران است.»

وی اظهار داشت که فرد متهم در این دادگاه فرضی به شیوه ای کاملا دمکراتیک انتخاب می شود، به گونه ای که مدیران این شبکه اینترنتی متهمانی که قرار است دادگاهی شوند را انتخاب می کنند، سپس جنایت های هر کدام از این افراد نیز تشریح می شود تا در نهایت کمیته قضایی که از کابران خود سایت و به شیوه ای دمکراتیک انتخاب می شود، حکم مناسب در مورد فرد متهم را صادر کند و پس از آن متهمی جدید مورد محاکمه قرار می گیرد.

این دادگاه فرضی به زبان های عربی، فرانسوی و انگلیسی دایر شده است.

دادگاهی برای محاکمه نتانیاهو + عکس

وی در ادامه اظهار داشت که جهانیان نیازمند تحقق عدل هستند و نباید به کسی ظلم شود، بلکه عدالت باید برای هر دو طرف باشد. حسین تاکید کرد که این دادگاه در نوع خود می تواند بی نظیر باشد و تشکیل چنین دادگاهی به وضوح نشان می دهد که بی عدالتی تا چه اندازه در دنیا بیداد می کند.

برای ورود به  دادگاه فرضی اینجا کلیک کنید

منبع: ابنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار