سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43001
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خمپاره جان دو سرپل ذهابی را گرفت
Print This Post

انفجار خمپاره به جای مانده از جنگ تحمیلی در یکی از روستاهای شهرستان سرپل ذهاب به علت دستکاری باعث مرگ دو نفر و زخمی شدن دو تن دیگر از اعضای یک خانواده شد.

به گزارش سلام دلفان، این حادثه در روستای دستک علیاو هنگامی رخ داد که اعضای یک خانواده پس از یافتن یک گلوله خمپاره به جای مانده از جنگ تحمیلی و دستکاری آن دچار حادثه می شوند.

براساس گزارش انتشار یافته، در اثر این حادثه مادر خانواده همراه یک فرزند 35 ساله در دم کشته و دو عضو دیگر خانواده به شدت مجروح شدند.

با اعلام وقوع انفجار، نیروهای امدادی و انتظامی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و حادثه دیدگان را برای ادامه درمان و بهبود وضعیت جسمانی به بیمارستان کرمانشاه اعزام کردند.

بارها تاکید و اطلاع رسانی عمومی شده است که مردم در صورت مشاهده هرگونه شی مشابه قطعات و لوازم جنگی، پیش از هرگونه اقدامی، مراتب را در اسرع وقت به نیروهای امدادی و انتظامی اطلاع دهند تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود.

با وجود برگزاری کلاس های آموزشی و همچنین توصیه های ایمنی بویژه به روستاییان و عشایر، حوادث ناشی از وقوع انفجار مین یا خمپاره عمل نکرده به جای مانده از جنگ تحمیلی در مناطق مختلف شهرستان سرپل ذهاب در برخی مواقع باعث کشته یا مجروح شدن مردم می شود.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار