سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43089
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » جزئیات افزایش قیمت نان در استان لرستان
Print This Post

مدیرعامل شرکت غله لرستان گفت: به‌طور تقریبی افزایش قیمت نان‌های مختلف در لرستان حدود 30 درصد بوده است که بعد از دو سال این افزایش قیمت رخ می‌دهد و از سال 91 تاکنون قیمت نان ثابت بوده است.

جزئیات افزایش قیمت نان در استان لرستان به گزارش سلام دلفان- فرشاد بهاروند در مورد افزایش قیمت نان در استان لرستان اظهار داشت: قیمت نان در کل کشور مقداری تغییر کرده است که در استان لرستان نیز این اتفاق رخ‌داده است.

 وی با اشاره به مقدار افزایش قیمت نان در لرستان افزود: به‌طور تقریبی افزایش قیمت نان‌های مختلف در لرستان حدود 30 درصد بوده است که بعد از دو سال این افزایش قیمت رخ می‌دهد و از سال 91 تاکنون قیمت نان ثابت بوده است.

 بهاروند تصریح کرد: در 30 ماه گذشته افزایش قیمت نان نداشتیم و خبازی‌ها هرکدام یک کارگاه هستند و هزینه‌های این کارگاه که سالانه افزایش می‌یابد سبب شد برای جبران این هزینه‌ها قیمت نان افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت غله لرستان با اشاره به میزان افزایش قیمت در هر نمونه نان گفت: افزایش قیمت در نمونه‌های مختلف نان متفاوت بوده و نان سنگگ سنتی از 400 تومان به 540 تومان، لواش از 125 تومان به 165 تومان، تافتون معمولی و ساجی از 250 تومان به 325 تومان و سنگگ ماشینی نیز از 400 تومان به 500 تومان افزایش‌یافته است.

 بهاروند با اشاره به افزایش قیمت نان بربری از 340 به 445 تومان عنوان کرد: نان تافتون 500 گرمی نیز از 340 تومان به 445 تومان تغییر کرده است.

 وی اظهار داشت: قیمت‌ها تعیین‌شده نانوایی‌ها نمی‌توانند قیمت را بیش از این مقدار تعیین‌شده افزایش دهند.

منبع: لرستان خبر

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آذر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۱۲

  با سلام
  کارشناس محتر………..
  نان را 30 درصدافزایشی دادی و در عوض آرد کیسه ای 24 هزارتومانی را 50درصد یعنی 34500 تومانی افزایش دادی کجای این قضیه کمک به کارگاه خبازی و کاهش هزینه های نانوایی هاست کارشناسی عزیز حرکت شما خیلی احمقانه بود کاش چند نفر آدم حرفه ای که تو این عرصه هستند در جلسه راه میدادید.

 2. نویسنده دیدگاه: حمید
  آذر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۱

  از ماست که بر ماست
  وقتی کارشناس و مدیر عامل ما مدرکش اکابر است بهتر از این نمی شود. 2 سال بود که منتظر افزایش دستمزد بودیم . چه خیالها که در سر داشتیم . آرد 35 هزارتومانی آقای…. از کاربرکنارمان کرد.
  خدابرات نسازه . آه بچه هایم دامانت را بگیرد

 3. نویسنده دیدگاه: آرمند
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۵۷

  آيا حقوق كارمند آزمند 30 درصد افزايش داشته چه تخصصي حتما تورم 5درصدي شد بدا به حال شما درغ گويان

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۹

   وقتی میرسد به افزایش حقوق کارگران و کارمندان تورم یک شبه میاد پایین ،چیزی حدودا 15درصد تصویب میشه بعد هم سخنگو دولت با ریشخند میاد توجیه میکنه وسلام

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار