سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43112
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کشف 29 کیلوگرم تریاک در منزل یک سوداگر مرگ در دلفان
Print This Post

مأموران با شناسایی محل اختفاء قاچاقچی، وی را دستگیر کرده و در بازرسی از منزلش 29 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

20141029163724342به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سرهنگ علی نجات کرمی فرمانده انتظامی دلفان گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک سوداگر مرگ در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در دلفان ، مأموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موضوع را در دستور کار قراردادند.

وی عنوان کرد: مأموران با شناسایی محل اختفاء قاچاقچی، وی را دستگیر کرده و در بازرسی از منزلش 29 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

‌فرمانده انتظامی دلفان بیان کرد: در این رابطه یک دستگاه پژو 405 نیز توقیف و همراه مواد مکشوفه تحویل مقام قضایی شد.

کشف سرقت در بروجرد ۲۸ درصد افزایش داشته است

سرهنگ علیرضا دلیر اظهار داشت: در طول هشت ماه گذشته امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد افزایش کشف سرقت و کاهش چشمگیر وقوع جرم را داشته‌ایم که این کشفیات با انجام طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در بروجرد رخ‌داده است.

وی افزود: در این مدت 623 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

ارئه 1234 مشاوره از سوی پلیس بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: در هشت‌ماهه نخست امسال یک هزار و 234 نفر از شهروندان بروجردی از خدمات رایگان واحدها مشاوره کلانتری‌های پلیس این شهرستان بهره‌مند شدند که از این تعداد 699 پرونده مصالحه و سازش شده است.

وی تصریح کرد: همشهریان ضمن اعلام رضایت‌مندی از کارشناسان مشاوره و مددکاران اجتماعی انتظامی این فرماندهی علاقه‌مندی خود را به این مراکز نشان می‌دهند.

دلیری، بیشترین موضوعات مشاوره در مراکز مشاوره پلیس شهرستان را مشکلات زناشویی، اختلافات خانوادگی و حقوقی عنوان کرد و اظهار داشت: بیشتر مشاوره‌هایی که در این مراکز انجام می‌شود بعضی مواقع در عرض چندین جلسه مداوم و با پیگیری‌های مستمر صورت می‌گیرد تا نتیجه مطلوب به دست آید و مراجع بتوانند بهره لازم را از این جلسات ببرند.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در الیگودرز

سرهنگ ذلقی فرمانده انتظامی الیگودرز بیان کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری 32 نفر معتاد و فروشنده مواد مخدر در الیگودرز شدند.

وی اظهار داشت: در این طرح مقادیری انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

 

منبع: تسنیم

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار