سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43141
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » افزایش نمایندگان لرستان به 10 نفر
Print This Post

نماینده مردم کوهدشت در مجلس از افزایش نمایندگان استان به 10 نفر خبر داد.

imagesبه گزارش سلام دلفان- الهیار ملکشاهی در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش سهم خبرنگاران استان بیان کرد: در دوره بعدی انتخاب نمایندگان مجلس قرار است که یک نماینده به استان اضافه و سهمیه استان به 10 نفر ارتقاء پیدا کند.

وی اضافه کرد: در این زمینه پیگیری‎های زیادی به عمل آمده چرا که باعث به وجود آمدن ظرفیت و پتانسیلی برای استان می‎شود.

ملکشاهی ادامه داد: در مقدمه اولیه کمیسیون شورا مصوب شد که نورآباد و الشتر از هم جدا و به هر کدام یک نماینده اختصاص داده شود که هیچکدام اعتراضی در این زمینه نداشتند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس یادآور شد: اخیراً نیز این بحث پیش آمده که این نماینده با توجه به جمعیت خرم‎آباد به این شهرستان اختصاص داده شود و الشتر با خرم‎آباد ترکیب شود و نورآباد نیز یک نماینده داشته باشد.

وی افزود: در دوره‎های قبل نیز این موضوع مطرح شده بود اما ملزم نبود که حتماً نماینده اضافه شود. بعضی اعتقاد دارند این نماینده باید به خرم‎آباد داده شود.

منبع: ایسنا

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۲

  لطف كنيد به خرم آباد اضافه كنيد اصلا نورآباد نماينده نداشته ونمي خواد اين همه محرميت فقر بيكاري بي سوادي وقتل نشان و افتخاري است مركز استان نصيب مردم محروم وستم ديده نوراباد بابيشتر از 500پارچه ابادي نموده سهم اندك روستاهاي بهرمنداز گاز دلفان مدال افتخار استان است اراضي حاصلخيز ديم دلفان با وجود دورودخانه دايمي شاهكار مركز استان است ديوار ظلم كوتاه است اي ظالمين از خدا بي خبر ….. برادر ملك شاهي از شما انتظار داريم نگذاريد در حق دلفان اجحاف كنند حداقل ما شمارا از خود مي دانيم آقاي سوري چرا سكوت ؟ اعتراضي دادي بي دادي …

 2. نویسنده دیدگاه: یه دلفانی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۲۰

  اضافه کردن نماینده به خرم اباد دراین اوضاع اسف بارنوراباد بزرگترین ظلم به مردم نورابادمی باشد.مسئولان استانی محض رضای خدایه ذره ای انصاف داشته باشید.هرظلمی که بودبرنورابادرواداشتیددیگریکم کمی انصاف برای شایدعاقبت به خیری فرزندانتان خوب باشد.دردیگ بازاست حیای گربه کجاست چقدرظلم چقدراجحاف.بس است.شبکه استانی روغضب کردیدودرزیغ ازپخش کردن یه مصاحبه به زبان لکی وانگاراین لهجه خاص خرم ابادی درهمه جای استان عمومیت دارد.{محض اطلاع دست اندرکاران صداوسیمای استان بیشترین جمعیت استان لک زبان هستندولهجه ای که الان درصداوسیمای استان مجال راازهمه گرفته فقط درچندطایفه خاص درخرم ابادصحبت می شودلطفا یه کم انصاف داشته باشید}وهمچنین باغضب کردن بودجه سایرشهرهای به اهالی این شهرظلم می کنیدشایداگرکمی انصاف داشتیدویک درصدازتبلیغات استانی روبه جاذبه های گردشگری نورابادصرف می کردیدالان نورابادیکی ازقطب های گردشگری کشوربود.
  ازماست که برماست.ماباتانتخاب کردن نماینده ضعیف مجال رابرای ظلم برخویش فراهم می کنیم.
  جناب اقای سوری نماینده الشتربوده اندازاول وهمچنان نماینده الشترند.ایشان شایدهرازچندگاهی قدم رنجه کنندوبه دیاربیکارخیزدلفان سری بزنندولی فقط درحدشب نشینی وشایدعوض کردن رئیس اداره ای.ایشان ازدوسال قبل هم درسخنرانی هاشون ازتصمیم شرکت نکردن دردوربعدی انتخابات مجلس پرده برداشتن وعملاازخودشان سلب مسئولیت کردن.ومردم نوراباددرانتخاب ایشان هیچ گونه نقشی نداشتن نمی توانندانتظارداشته باشندایشان قدمی برای دلفان بردارد.ماکه درهمه امورزندگی چشم برکرم باری تعالی داشته وداریم وشایدخداوندعنایتی کردوبرمارحم اوردوگرنه 1-نه مسئولان استانی قدمی برای مستقل شدن نورابادبرمی دارندونه دستی ازمسئولان استانی وکشوری ودولت ومجلس به عدالت خواهی حق مردم مظلوم نورابادبلندمیشود.شایدبامطرح کردن این طرح درنمازجمعه واستمدادمردم ازفرمانداری واستانداری برای حق خویش فرجی شود.

 3. نویسنده دیدگاه: زخمی دوران
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۸

  عزیزان هم شهری در هر صورت این دوره دلفان یک نماینده مستقل دارد .
  بحث بر سر استقلال دلفان نیست بحث بر سر استقلال الشتر است که نه خود به تنهایی ظرفیت یک نماینده را دارد ونه … شریک شوند.
  پس خدا به داد این مردم نجیب دلفان برسد که…را تحمل کرد .
  چه بسیاری از استخدام های دلفان که به..الشتر داده شد .
  چه مدیرانی که آمدند والفبای مدیریت را در دلفان آموختند وبه مدیر کلی رسیدند.
  چه آموزشیاران نهضتی که در دلفان استخدام شدند وبا استفاده از امکانات دولتی مدارج عالیه تحصیل را طی کردند واینک استاد دانشگاه هستند.
  خلاصه هرکاری می کنید فقط ما را از هم جدا کنید.

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۹

  شما اصلا متن را نخوانده اید بعد دیگران متهم می کنید ((نماینده مردم کوهدشت در مجلس یادآور شد: اخیراً نیز این بحث پیش آمده که این نماینده با توجه به جمعیت خرم‎آباد به این شهرستان اختصاص داده شود و الشتر با خرم‎آباد ترکیب شود و نورآباد نیز یک نماینده داشته باشد.))

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۲

   مشکل ما اینجاست گه اهالی محترم الشتر نمی خواهند جز انتخابیه خرم آباد باشند و به همین جهت جناب سوری اقدامی نمی کنند چون با دلفان بودن برایشان بهتر است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار