سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43173
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان
Print This Post

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان نورآباد گفت: 3 میلیارد و 520 میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی به افراد تحت حمایت کمیته امداد شهرستان نورآباد پرداخت شده است.

خبرگزاری فارس: پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان
 به گزارش سلام دلفان، محمدمیرزا عبدلی ظهر امروز در بازدید از طرح‌‏های خود اشتغالی در این شهرستان اظهار کرد: در آذر امسال واحد اشتغال و خودکفایی این مدیریت در راستای طرح‌های خوداشتغالی برای مددجویان 27 طرح در قالب طرح‌های توان‌افزایی و خودکفایی در بخش کشاورزی و خدمات به مبلغ 3 میلیارد و 520 میلیون ریال به افراد تحت حمایت پرداخت کرده است.

وی عنوان کرد: کمیته امداد دلفان با رویکرد توسعه مشاغل، متناسب با توانایی‌ها و امکانات خانواده‌های نیازمند در خصوص ایجاد اشتغال تسهیلات ویژه‌ای به مددجویان ارائه می‌دهد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با عنایت به اهمیت ترویج فرهنگ کار و تلاش برای‌ خانواده‌های تحت حمایت و جلوگیری از بیکاری آنان این تسهیلات اعطا می‌شود، مدیریت این شهرستان با عنوان کردن به اینکه توانمندسازی و اشتغال‌زایی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد از مهمترین اهداف کمیته امداد محسوب می‌شود، سالانه تسهیلات مناسبی برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زا و خودکفایی این نهاد اختصاص می‌یابد و سالانه بخشی از افراد تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان به مرحله توانمندسازی می‌رسند.

منبه: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار