سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43228
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درخواست حاتمی‌کیا از خانواده شهدا
Print This Post

کارگردان فیلم سینمایی «چ» گفت: ما نیازمند کمک خانواده شهدا هستیم، چراکه کمک آنها سبب می‌شود تا داستان‌های متفاوت با موضوعات مختلف در ارتباط با زندگی شهدا ساخته شود.

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم حاتمی‌کیا امشب در یادواره 44 شهید دانشگاه شهید منتظری مشهد اظهار داشت: ما نیازمند کمک خانواده شهدا هستیم، چراکه کمک آنها سبب می‌شود تا داستان‌های متفاوت با موضوعات مختلف در ارتباط با زندگی شهدا ساخته شود.

وی ادامه داد: از خانواده شهدا می‌خواهم، نویسندگانی را پیدا کنند تا خاطرات عزیزانشان را بنویسند، چراکه خاطرات شهدا آن طور که باید هنوز به نگارش درنیامده است و به همین دلیل ساختن فیلم در زمینه دفاع مقدس سخت است.

کارگردان فیلم سینمایی «چ» بیان کرد: خاطراتی که چاپ می‌شوند همه شبیه به هم هستند و از ما هم انتظار می‌رود تا فیلم خوب بسازیم، اما متأسفانه خاطراتی به اندازه کافی از شهدا نداریم.

حاتمی‌کیا در پایان تشریح کرد: ما از دوره‌ معاصر خاطرات زیاد داریم، اما از شهدا به اندازه کافی خاطرات با موضوعات متفاوت وجود ندارد، من از خانواده شهدا می‌خواهم تا در این عرصه ما را کمک کنند تا فیلم‌های جذابی با موضوع دفاع مقدس ساخته شود.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار