سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43329
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » وضعیت آسیب های اجتماعی دلفان در حال تبدیل شدن به بحران است
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت : سلسله ، دلفان و کوهدشت به عنوان شهرستان های آسیب پذیر استان لرستان انتخاب شده اند .

DSC00803

به گزارش سلام دلفان- علی باقری افزود: این سه شهرستان به همراه شهرستان هایی از استان های کرمانشاه و سیستان بلوچستان از لحاظ آسیب های اجتماعی وضعیت خوبی ندارند و به همین سبب وزارت کشور در نظر دارد توجه ویژه ای نسبت به این شهرستان ها داشته باشد.

وی، اظهار امیدواری کرد با توجه به انتخاب این شهرستان ها ، وزارت کشور و هیات دولت اعتبارات خوبی را برای این مناطق تخصیص دهد تا با برنامه ریزی بتوان زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی را اجرا کنیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان دلفان مهاجرت ، بیکاری ، اعتیاد و طلاق را از مهمترین آسیب های اجتماعی در شهرستان دلفان عنوان کرد و خاطر نشان کرد: آسیب های اجتماعی زمینه های متعددی دارند اقتصاد ، فرهنگ ، عرف ها و عادات و حتی جغرافیای یک منطقه می تواند زمینه ساز یک آسیب اجتماعی شود.

وی، با انتقاد از برخی افراد که معتقدند در شهرستان دلفان آسیب های اجتماعی وجود ندارد تصریح کرد: باید به این عده بگویم وضعیت آسیب های اجتماعی در منطقه در حال تبدیل شدن به یک بحران است .

‘باقری’ اظهار داشت : اگر آسیب های اجتماعی در شهرستان دلفان و سایر شهرستان های کوچک را ساده بگیریم بدون شک در کوتاه مدت و دازمدت گریبانگیر شهرهای بزرگ و کلان شهرها می شود .

این مسئول ، بخش بزرگ آسیب های اجتماعی را معلول بی عدالتی ها در گذشته عنوان کرد و بیان داشت : اگر بر اساس قانون اساسی منابع و امکانات کشور بطور عادلانه در سراسر کشور توزیع می شد امروز شاهد بسیاری از آسیب های اجتماعی نبودیم .

فرماندار شهرستان دلفان یادآور شد : مدیران استانی و کشوری بایستی مقوله آسیب های اجتماعی را در شهرستان ها را جدی بگیرند تا از گسترش این آسیب ها جلوگیری شود.

 

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: فتحی
  آذر ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۴

  به نام خدا
  با سلام خدمت جناب دکتر باقری فرماندار محترم
  شما قاعدتا بهتر در جریان هستید برای پیشگیری از اسیب های اجتماعی نهاد های بسیاری هستند اگر این نهاد ها وظایف خود را به درستی انجام دهند و شما بعنوان فرماندار بر این نهادها هدایت و رهبری و نظارت نمایید مطمئن باشید از اسیبهای اجتماعی در شهرستان کاسته خواهد شد البته منکر توجه بیشتر مسئولین بالادستی نیستم.
  امید است با توجه پناسل شهرستان با همین بضاعت اندکی که هست اقدامات جدی صورت گیرد. ان شاءالله.
  برای شما ارزوی موفقیت دارم

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۱

  جناب دکتر باقری حرف را همه بر زبان جاری می کنند لطفا عمل کنید

 3. نویسنده دیدگاه: رضا
  آذر ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۵:۴۲

  آقای فرماندار سلام شما بالاترین مقام اجرایی شهرستان ونماینده دولت هستید یکی از معضلات اجتماعی دلفان بیکاری وفقر است. که حل اساسی. رفع این مشکل ایجاد زمینه کار واشتغال زایی است. سرمایه گذاری دراین استان وبویزه دلفان با عدم استقبال روبرو است. اول بستر سرمایه‌گذاری را فراهم کنید. مطمئناً با استقبال روبرو میشوید من سرمایه‌گذاری را میشناسم نزدیک یک سال است در پیچ وخم اداری گیر کرده وبرای تاسیس یک واحد کوچک با مشکل اداری روبرو است. زیر ساختار اداری دکتر جان با شما ودولت هماهنگ نیست. بجای هماهنگی با شما با آقای….. هماهنگ هستند دستی به سرکول ادارات بزنید بستر کار وسرمایه گذاری را فراحم کنید بعدمطمین باشید خدا بقیه اموررا درست میکند موفق باشید 8

 4. نویسنده دیدگاه: فلاحی
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۳

  شهرستان ما در زمان فرمانداران غیر بومی هفدهم شهر امن کشور بود ولی حالا به لطف مدیریت فرماندار بومی جز ده شهر آسیب پذیر کشور شده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار