سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43343
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » سه میلیارد ریال به تجهیزمجتمع فرهنگی هنری نورآباد اختصاص یافت
Print This Post

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص سه میلیارد ریال جهت تجهیز مجتمع فرهنگی هنری ارشاد نورآباد دلفان خبر داد .

به گزارش سلام دلفان – حجت الله سوری افزود: این اعتبار از محل اعتبارات ماده 180 قانون بودجه برای تجهیز و تکمیل سالن اجتماعات ، نگارخانه و سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری نورآباد اختصاص یافته است .

وی با بیان اینکه شهرستان دلفان مکان مناسبی جهت برگزاری همایش های شهرستانی ، منطقه ای و کشوری ندارد از مجریان این طرح خواست نسبت به جذب کامل این اعتبار اقدام نماید .

‘سوری’ ، یکی از مشکلات شهرستان دلفان را ناکافی بودن زیر ساخت های فرهنگی عنوان کرد و اظهار داشت : امکانات فرهنگی در شهرستان 150هزار نفری دلفان همگام با رشد جمعیت آن ایجاد نشده است و این منطقه از ناکافی بودن زیرساخت های فرهنگی رنج می برد.

طرح تجهیز مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد نورآباد از سال 91 آغاز شده و تاکنون بیش از 65درصد پیشرفت کاری دارد.

 

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: جعفری دلفانی ساکن تهران
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۰۴

  خدمت مردم خوب دلفان سلام عرض میکنم .این اعتبار ازسوی دولت تامین شده نماینده این شهرستان روی آن مانور ندهد.آقای نماینده مردم خود آگاهند نیازی به هنرنمایی شما نیست.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۸

   خدا وکیل جناب سوری شما در طول این سه سال چند بار به منطقه چواری سرزدید ؟؟؟ متاسفانه هیچ بار ایا هیچ میدانید در منطقه چواری چهار کیلومتر راه خاکی وجود دارد که از اول انقلاب تا الان اسفالت نشده

 2. نویسنده دیدگاه: ماهم هستیم
  آذر ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۷

  اقای جعفری عزیزاگه اقای سوری بااین قصه نخ نمامانورنده باکدوم رزومه کاری مانوربده.ازدوسال قبل اگه جای ایشون روزیارت کردیم فرمودندازشانس مادلارگرون شده ویامن دیگه درانتخابات بعدی شرکت نمی کنم.به نظرشماچرا؟
  هرکه آمددراین وادی عمارتی نو که نساخت هیچی تیشه برداشت وبه ریشه آمال وارزوهامون زد.
  اقای سوری چرادرقضیه یک نماینده ای که به استان اضافه شده چراسکوت کردید.سکوت شمافقط وفقط یک معنی می تواندداشته باشدبه مردم نورابادظلم شده وشماهم در ان دخیلید.

 3. نویسنده دیدگاه: امیر
  آذر ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۴

  سلام بر هم شهریهای عزیز برای دیدن اخرین تصاویر از حیات وحش دلفان میتوانید به وبلاگ بنده به ادرس hvd.blogfa.comمراجعه فرماییدیا روی اسم بنده کلیک کنید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار