سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43385
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فتنه داعش گریبانگیر حامیانش خواهد شد
Print This Post
حجت‎اله خدایی سوری:

آمریکا و غرب گروه تروریستی داعش را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود می‎دانستند و این گروهک را اسرائیل و آمریکا با پشتوانه عربستان، قطر و ترکیه حمایت می‎کردند اما شعله‎ای که کشیده شده گریبانگیر آنها نیز شده است.

به گزارش سلام دلفان- حجت‎اله خدایی سوری افزود: داعش پدیده‎ای است که استکبار می‎خواست به جان کشورهای اسلامی با محوریت مقاومت و جمهوری اسلامی بیندازد.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در ابتدا پیش‎بینی کرد که جمع‎آوری عده‎ای تروریست در خاورمیانه نمی‎تواند اهداف استکبار را محقق سازد و قطعاً این آتش گریبان آنها را خواهد گرفت، تصریح کرد: پیش‎بینی ایران در این باره به حقیقت پیوست و در حال حاضر کشورهای ترکیه، عربستان و قطر که حامی این تروریست‎ها بودند استرس و اضطراب دارند.

خدایی سوری گفت: با مقاومت مردمی عراق، سوریه و کردستان عراق و سوریه ضربه‎های بیشتری بر این گروهک وارد شده و مورد ضعف قرار گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: آمریکا و غرب گروه تروریستی داعش را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود می‎دانستند و این گروهک را اسرائیل و آمریکا با پشتوانه عربستان، قطر و ترکیه حمایت می‎کردند اما شعله‎ای که کشیده شده گریبانگیر آنها نیز شده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر فرانسه، آمریکا، کانادا، آلمان و… نگران هستند که این گروهک اگر در خاورمیانه نباشد به کشورهای آنها برگشت داده شوند.

سوری گفت: ایران اسلامی از ابتدا موضع مقتدری را علیه این گروهک گرفت و همچنان بر مواضع خود پابرجاست.

 

منبع: ایسنا

  1. نویسنده دیدگاه: رستم
    آذر ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۸

    نماینده محترم شهر ما قبل از ارائه تحلیل های جهانی از عملکرد خودت بگو. چرا وضعیت این شهر ومنطقه دلفان اینگونه کسل کننده ونامناسب است چرا این همه جوان بیکار وجویای کار باید به شهرهای دور دست برای کار رفته ودوری از خانواده و… برای یه لقمه نان تحمل کنند ودرمنطقه خودشان امیدی نداشته باشند مسائل جهانی را برای سیاست مداران بگذار وشما بفکر معضلات حوزه انتخابیه خودت باش ضمناً من خود از کسانی هستم برای راه نیافتن…. به مجلس برای شما فعالیت کردم وهیچ توقع ونیازی به نماینده و… به لطف خدا ندارم ولی شما مدیون این مردمی واین هم میگذرد وتو میمانی با کوله باری از مسئولیت کرده وسهل انگاری نکرده پس به بفکر که عاقبت خود باش گذشت دوران نمایندگی و….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار