سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43471
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دستگیری 14 نفر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دلفان
Print This Post

در این طرح 15 دستگاه انواع وسیله نقلیه مزاحم و فاقد مدارک توقیف و مقادیری انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

بدستگیریه گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ فرخی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامی اطلاعاتی چهار نفر اعضای یک باند مواد مخدر را حین حمل دو کیلوگرم هروئین در محور کوهدشت – خرم‌آباد دستگیر و خودروی پراید آن‌ها را نیز توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: مأموران این پلیس در بازرسی از خودرو مقدار دو کیلوگرم هروئین کشف و ضبط کردند.

دستگیری 14 نفر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دلفان

سرهنگ کرمی فرمانده انتظامی دلفان  اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم خیز دلفان با استفاده از عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی 14 نفر متخلف دستگیر شد.

وی افزود: در این طرح 15 دستگاه انواع وسیله نقلیه مزاحم و فاقد مدارک توقیف و مقادیری انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.
4 کشته و 3 مجروح در حوادث رانندگی لرستان

در 24 ساعت گذشته دو فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان به وقوع پیوست که سبب مرگ چهار نفر و مجروح شدن سه تن از شهروندان شد.

در اثر تصادف یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه کامیون در محور دورود- ازنا سه نفر از سرنشینان پیکان در دم فوت و سه سرنشین دیگر آن مجروح و روانه بیمارستان شدند.

در حادثه دیگر در منطقه “کمالوند” شهرستان خرم‌آباد یک دستگاه پژو 405 با یک نفر عابر پیاده برخورد کرد که عابر نیز براثر شدت جراحات فوت  شد.

سارق اینترنتی در دام پلیس لرستان

سرگرد فرهاد ابدال چنگی سرپرست پلیس فتا استان لرستان از دستگیری یک سارق اینترنتی خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده و برداشت غیرمجاز 13 میلیون ریال از حساب بانکی یک شهروند، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا استان قرار گرفت.

سرپرست پلیس فتا استان لرستان افزود: با بررسی‌های به‌عمل‌آمده از حساب بانکی شاکی محرز شد که برداشت صورت گرفته در قالب انتقال اینترنتی و خرید شارژ بوده است.

ابدال چنگی بیان کرد: با تحقیقات انجام‌شده سارق شناسایی و دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

سرپرست پلیس فتا استان لرستان با اشاره به اهمیت اطلاعات شخصی افراد به‌منزله‌ی مهم‌ترین دارائی آن‌ها عنوان کرد: از نگهداری رمز کارت‌های اعتباری خود در موبایل و رایانه و اعتماد بی‌جا در واگذاری موبایل و رایانه به تعمیرگاه‌ها و افراد غیرمطمئن جهت تعمیر خودداری نمایند و هرگونه موارد مشکوک را هر چه سریع‌تر با پلیس در میان بگذارند.

21 مجرم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شد

‌سرهنگ حسین نجفی فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد از دستگیری 21 مجرم تحت تعقیب خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران این فرماندهی پس از انجام کار اطلاعاتی به‌صورت گسترده به‌منظور شناسایی محل اختفاء مجرمینی که به هر نحوی از یـد قانون‌گریزان بوده در یک عملیات از پیش طراحی‌شده و منسجم که در سطح شهر ، بخش و روستاهای خرم‌آباد به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد افزود: در این عملیات که توسط یگان‌های عوامل کلانتری، پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی شهرستان انجام شد، مأموران موفق به دستگیری تعداد 21 نفر از مجرم تحت تعقیب قضایی شدند.

42 فقره سرقت در خرم‌آباد کشف شد

نجفی از دستگیری21 سارق و کشف 42 فقره انواع سرقت در  پنج روز گذشته خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه پلیس با سرقت ، مأموران انتظامی این شهرستان در پنج روز گذشته با استفاده از رصد دقیق جرائم و استفاده از گشت‌های پنهان و آشکار طی چندین عملیات موفق به شناسایی و دستگیری 21 نفر سارق شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد افزود: پس از انتقال سارقان به مقرهای انتظامی و بازجویی‌های فنی ، به تعداد 42 فقره انواع سرقت شامل ، منزل، خودرو، محتویات و لوازم خودرو ، احشام اعتراف کردند.

جاعلان اسناد دولتی دستگیر شدند

سرهنگ قدرت الله دالوند رئیس پلیس آگاهی استان لرستان از دستگیری دو جاعل مهر و اسناد دولتی در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی بیکار و فاقد درآمد در خرم‌آباد با بکار گیری روش‌های متقلبانه و استفاده از ابزار و تجهیزات فنی اقدام به تهیه و ساخت مدارک جعلی دولتی و غیردولتی برای مردم می‌نماید و در قبال آن وجهی دریافت می‌کند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان افزود: با توجه به محرز بودن جرم، فرد جاعل شناسایی و دستگیر شد و در بازرسی از منزل وی تعداد 10 عدد مهر سازمان‌های دولتی و غیردولتی و تعدادی اوراق جعلی نیز کشف شد.

دالوند بیان کرد: در تحقیقات صورت گرفته جاعل به بزه انتسابی همراه یک همدست اعتراف کرد  بیان کرد: با همدستی فردی عکاس اقدام به ساخت مهرهای جعلی نموده که عکاس نیز دستگیری شد.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان عنوان کرد: متهمان جهت تحقیقات بیشتر در اختیار این پلیس هستند.

دستگیری سارق سابقه‌دار احشام در پلدختر

سرهنگ رضا داودی فرمانده انتظامی پلدختر در رابطه با دستگیری سارق سابقه‌دار و تحت تعقیب احشام در کوهستان ” تنام ” پل تنگ شهرستان پلدختر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی پل تنگ پلدختر با کسب اطلاعاتی مبنی بر مخفی شدن سارق سابقه‌دار و تحت تعقیب احشام با هویت معلوم در کوه “تنام ” موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قراردادند.

وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ ویژه به محل موردنظر اعزام می‌شوند و مخفیگاه سارق را شناسایی، متهم با دیدن پلیس اقدام به فرار می‌کند که در یک تعقیب و گریز طولانی خود را در محاصره مأموران می‌بیند و به‌ناچار تسلیم آنان می‌شود.

داودی با اشاره به اینکه، سارق موردنظر بیش از دو سال است که متواری است و اقدام به سرقت احشام مردم عشایر آن منطقه می‌کند، تصریح کرد: دستگیری این متهم معروف سبب خوشحالی مردم دامدار این منطقه شده است .

کشف 8 فقره سرقت وسایل خودرو در دورود

سرهنگ هدایت الله حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان دورود از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و کشف 8 فقره سرقت وسایل خودرو خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی چندین فقره سرقت محتویات خودرو در دورود، موضوع در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود افزود: مأموران کلانتری 12 این شهرستان با تحقیقات گسترده موفق شدند سارق را حین سرقت شناسایی و دستگیر کنند.

حسنوند بیان کرد: متهم در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده به هشت فقره سرقت وسایل خودرو شامل، ضبط، باند، لاستیک و مدارک شناسایی اعتراف کرد.

وی عنوان کرد: با همکاری ادارات مربوطه پارکینگ عمومی در محله‌های مختلف این شهرستان آمادگی ارائه خدمات به مردم رادارند که شهروندان علاوه بر مجهز کردن خودروهای خود به وسایل ضد سرقت از این پارکینگ‌ها استفاده نمایند.
‌12 هزار پاکت توتون تنباکو قاچاق در بروجرد کشف شد

سرهنگ دلیری فرمانده انتظامی بروجرد اظهار داشت: مأموران پلیس اطلاعات این فرماندهی در پی اخبار رسیده مبنی بر جابه‌جایی مقادیری کالای قاچاق توسط دو نفر با یک دستگاه کامیون از استان‌های غربی به بروجرد، موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قراردادند.

وی افزود: مأموران با اکیپ ویژه در ورودی بروجرد مستقر و با مشاهده خودرو آن را توقیف و دو نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: در بازرسی از کامیون مقدار 12 هزار پاکت توتون تنباکو قاچاق کشف و هردو نفر همراه خودرو و مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.

وی گفت: ارزش کالای کشف‌شده 240 میلیون ریال است.

‌انهدام باند سارق و کشف 13 فقره سرقت سیم برق

دلیری اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت سیم برق می‌کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه چهار نفر اعضای این باند را دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی بروجرد ، تصریح کرد : سارقان در بازجویی‌های اولیه به 13 فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضائی شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار