سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43527
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » آمادگی دلفان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی
Print This Post
فرماندار دلفان:

با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود این شهرستان شرایط بازم را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری افزود: مدیران دستگاههای اجرایی بایستی تمام توان خود را برای جذب و حمایت سرمایه گذاران بکار گیرند .

وی اظهار داشت : مدیران نباید در مقابل سرمایه گذاری بخش خصوصی با بهانه های جزیی کار شکنی کنند.

وی بیان داشت: با توجه به اصل44 قانون اساسی توان و ظرفیت شهرستان دلفان بسیار ناچیز است در این راستا باید از ظرفیت مهم بخش خصوصی به عنوان ابزار توسعه استفاده کنیم.

به گفته ‘باقری’ ، مدیر با مدیریت خود قواعد علمی و کارشناسی شده را با فرهنگ تاریخ و مذهب پیوند ایجاد می کند تا نیازهای جامعه مرتفع شود.

این مسئول ، با انتقاد از برخی مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان دلفان در برخورد با مقوله بخش خصوصی تصریح کرد : مدیر نباید مانع جدی توسعه باشد و با استفاده از روش های علمی یک پیوندی بین مصلحت ها ایجاد کند .

نماینده عالی دولت در شهرستان دلفان بیان داشت: اگر با ذهنیت و سلیقه ای جلوی برخی سرمایه گذاری ها در بخش خصوصی را گرفته شود نمی توان امیدی به توسعه همه جانبه داشت.

وی ادامه داد: اساس و فلسفه کار مصلحت نظام و مردم است و برای اعتلای نظام و حل مشکلات مردم می توانیم بااستفاده از ظرفیت مهم بخش خصوصی مشکلات منطقه را حل کنیم .

 

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: عجیب
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۱۵

  با سلام
  جناب فرماندار عزیز جز وعده و وعید عملا کاری انجام نمیدید واقعا چرا؟؟؟!!

 2. نویسنده دیدگاه: همکار
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۴

  آقای فرماندار چرا چسبیدید به ساختمان فرمانداری و از آن بیرون نمیاین، بابا با دست خالی هم میشه سرکشی کرد و دلخوشی داد.
  گاه با استاندار محترم همراه میشوید به مناطق محروم ولا غیر!!!!!!

 3. نویسنده دیدگاه: خدایا فقط تو
  آذر ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۲۶

  جناب فرماندار کاش نمی اومدید کاش ای کاش همان غیر بومی ها فرماندار بودند لااقل همین سلام ونسیم هرروز نقد ش میکردند و مردم هم دلخوش به اینکه اخه اینا غیر بومی اند دلسوز نیستند و ایام را در رویای این دلسوز دست نیافتنی سپری میکردند تاسفا که شما چسبیدید به صندلی تان وفقط دنبال رزو مه اید شما چرا در کار شهردار وشورای شهر اصلا نظارتی ندارید ایا شهردار زیر مجموعه شماست یا خیر ایا از خود پرسیدید که اخیرا سرمنشا این شایعات و زمین خواری ها کجاست مردم فلاکت زده بهارستان باید بعد از امضای وزیر چقدر صبر کنند که اقایان پشت پرده بر سر الحاق اراضی علی اباد چانه زنی کنند برای جذب بودجه چقدر موثر بودید چه میزان استخدام سهم دلفان وچه مقدار از دلفان سهم الشتر بود کدام طرح وپروزه دایر شد کدا سرمایه گذار جذب شد کدام کارخانه راه اندازی شد و…….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار