سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43529
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دستگيري باند سارق تاسيسات مخابراتی در دلفان
Print This Post

در پي سرقت از تاسيسات سايت مخابراتي کاکاوند دلفان، بلافاصله ماموران پليس آگاهي و پاسگاه انتظامي کاکاوند شرقي اين شهرستان وارد عمل شده و با انجام تعقيب و مراقبت چهار نفراز اعضاي يك باند را شناسايي و دستگير كردند.

نیروی انتظامی

به گزارش سلام دلفان، فرمانده انتظامي دلفان از دستگيري يك باند چهار نفره سارق تاسيسات مخابراتي در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ علي نجات کرمي گفت: در پي سرقت از تاسيسات سايت مخابراتي کاکاوند دلفان، بلافاصله ماموران پليس آگاهي و پاسگاه انتظامي کاکاوند شرقي اين شهرستان وارد عمل شده و با انجام تعقيب و مراقبت چهار نفراز اعضاي يك باند را شناسايي و دستگير كردند.

وي بيان داشت: در بازرسي از منزل سارقان مقاديري اموال مسروقه مخابراتي کشف و همراه متهمان تحويل مراجع قضايي شد.

 رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از دستگيري متهم مامورنما توزيع كننده قرص هاي مخدر در سطح شهر خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرخي در این رابطه گفت: در پي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاكسازي نقاط آلوده و جرم خيز در خرم آباد ماموران مواد مخدر استان در يكي از محله هاي اين شهرستان يك فروشنده قرص هاي غير مجاز را دستگير كردند.

وي افزود : در بازرسي از متهم دو هزار و ۸۰ عدد قرص مخدر و يك جلد كارت شناسايي جعلي مامور مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ فرخي اظهار داشت: فرد دستگير شده كه در پوشش مامور مواد مخدر اقدام به توزيع قرص هاي غير مجاز كرده بود همراه پرونده تحويل مراجع قضائي شد.

طرح برخورد با وسائل نقليه هنجارشكن در خرم آباد

فرمانده انتظامي خرم آباد از توقيف ۷۸ دستگاه وسائط نقليه هنجار شكن در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسين نجفي بيان داشت: در پي تداوم برخورد با وسائل نقليه اي كه به هر نحو قانون شكني مي كنند، عوامل اين فرماندهي در طول هفته جاري موفق به توقيف ۴۵ دستگاه انواع خودرو و ۴۲ دستگاه موتور سيكلت شدند.

وی عنوان كرد: اين طرح به منظور تامين امنيت رواني مردم در حوالي مدارس، معابر و مراكز تجاري و رفاهي به اجراء در آمد و بيشترين برخورد با رانندگان خودرو و موتور سيكلت هايي كه با حركات نمايشي، آلودگي صوتي و… براي شهروندان ايجاد مزاحمت مي كردند صورت گرفته است.

انهدام باند سارق و كشف ۱۳ فقره سرقت مغازه

فرمانده انتظامي بروجرد از انهدام يک باند پنج نفره سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت مغازه در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “دليري” در اين رابطه گفت: در پي چندين فقره سرقت مغازه در بروجرد، پيگيري موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با تحقيقات گسترده افرادي را كه با همدستي يکديگر اقدام به سرقت مغازه مي کردند را شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه پنج نفر اعضاي اين باند را دستگير كردند.

فرمانده انتظامي بروجرد تصريح كرد: سارقان در بازجويي هاي اوليه به ۱۳ فقره سرقت مغازه اعتراف کردند که با شناسايي مالباختگان تحويل مقام قضايي شدند.

پايان قدرت نمايي شرور قمه به دست در دورود

فرمانده انتظامي شهرستان دورود از دستگيري شرور سابقه دار كه اقدام به عربده كشي در سطح شهر مي­كرد خبر داد.

سرهنگ هدايت اله حسنوند بيان داشت: در پي تماس مردمي با پليس ۱۱۰ مبني بر عربده كشي و تخريب اموال عمومي توسط فردي شرور، موضوع به صورت ويژه در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

وي در ادامه گفت: با حضور پليس در محل، متهم بوسيله قمه سعي داشت با ماموران درگير شود كه با درايت پليس دستگير و به يگان انتظامي منتقل شد.

سرهنگ حسنوند به شهرندان توصيه كرد که در صورت مشاهده چنين تحركات و اقدامات اوباشگرانه، بلافاصله با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ تماس بگيرند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار