سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43564
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » آسفالت راه های روستایی در دلفان با ضریب 51 درصد
Print This Post

شهرستان دلفان هزار و 200 کیلومتر راه روستایی دارد که تاکنون 600 کیلومتر آن آسفالت شده و 400 کیلومتر آن بصورت شوسه و 200 کیلومتر نیز هنوز مالرو و عشایری است.

به گزارش سلام دلفان – رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان گفت: ضریب آسفالت راه روستایی در این شهرستان 51 درصد است .

روح الله زمانی افزود: شهرستان دلفان هزار و 200 کیلومتر راه روستایی دارد که تاکنون 600 کیلومتر آن آسفالت شده و 400 کیلومتر آن بصورت شوسه و 200 کیلومتر نیز هنوز مالرو و عشایری است.


وی اظهار داشت : 70 کیلومتر راه در شهرستان دلفان زیرسازی و آماده آسفالت است که در صورت آسفالت این مقدار ضریب راه روستایی از نظر جمعیت 85 درصد و از نظر ضریب راه 70 درصد افزایش می یابد.

این مسئول اظهار داشت : در یکسال گذشته 60 کیلومتر راه روستایی در مسیرهای چشمه خانی ، یارحسین آباد در بخش مرکزی ، محور حسن گاویار ، جاده امامزاده ابراهیم (ع) ، محور سیالیا در بخش کاکاوند ، محور روستاهای بگ وردی علیا و سفلی ، حیدرآباد و علی آباد ، مرادآباد در بخش خاوه و چشمه خانی به شهن آباد آسفالت شده است .

به گفته وی ، با بهره برداری از 60 کیلومتر راه روستایی 15 روستا از نعمت راه ارتباطی آسفالته بهره مند شدند .

  1. نویسنده دیدگاه: مهر
    آذر ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۸

    آقای زمانی روستاتی یارولی آباد(ده پهلوان ) نیازبه جاده آسفالت دارند تورا خداازاین آماروارقام های احمدی نژادی فاصله گرفته وبه فکردرد ورنج این مردم محروم باشیدمگرمی شود روستایی در8کیلومتری ازمرکزشهرستان بافاصله1500متری ازجاده اسفالت باجمعیتی درحدود80 خانوارفاقدجاده اسفالت باشد

  2. نویسنده دیدگاه: صادق
    دی ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۰۴

    ناراحت نشو عزیزم همانطوری که گفتیدآماراحمدی نژادیه ازاین 60کیلومترفقط25کیلومترآسفالت شده آنهم سالهای91و92 بقیه قراره !!!آسفالت بشن یعنی مثله روستای شما هنوز شوسه اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار