سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43583
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » بنابر قوانین فعلی دولت نمی‎تواند وارد سرمایه‎گذاری جدید شود
Print This Post
نماینده سلسله و دلفان در مجلس:

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر دولت بنابر قوانین فعلی نمی‎تواند وارد سرمایه‎گذاری جدید شود.

24905.jpgبه گزارش سلام دلفان- حجت‎الله خدایی‎سوری  اظهار کرد: تقریبا طی 25 سال گذشته، روند سرمایه‎گذاری‎ در بخش‎های مختلف به گونه‎ای بود که خود دولت برای استان‎های مختلف در زمینه تولیدی و صنعتی، سرمایه‎گذاری می‎کرد.

وی خواستار اجرای دقیق اصل 48 قانون اساسی شد.

سوری خاطرنشان کرد: اکنون، شرایط و وضعیت اقتصادی دولت به گونه‎ای است که وارد سرمایه‎گذاری جدید نمی‎شود و آن را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه‎گذار نیز برای سرمایه‎گذاری و سود به دنبال جایی است که سریع‎تر به نتیجه برسد، افزود: در حال حاضر دولت بنابر قوانین فعلی نمی‎تواند وارد سرمایه‎گذاری جدید شود و معتقد است، برای سرمایه‎گذاری حداقل 51 درصد اعتبار پروژه توسط سرمایه‎گذار تأمین شود تا دولت مابقی آن را تأمین کند.

وی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی جوابگوی حجم بیکاری این شهرستان‎ها نیست و در تلاشیم تا با فراهم‌کردن زیرساخت‎ها، سرمایه‎گذاران را به سرمایه‎گذاری در این شهرستان‎ها امیدوارتر کنیم.

در اصل چهل و هشتم قانون اساسی آمده که در بهره‌برداری از منابع طبیعی و استفاده از درآمدهای ملی در سطح استان‌ها و توزیع فعالیت‌های اقتصادی میان استان‌ها و مناطق مختلف کشور، باید تبعیض در کار نباشد. بطوری که هر منطقه فراخور نیازها و استعداد رشد خود، سرمایه و امکانات لازم در دسترس داشته باشد.

منبع: ایسنا

  1. نویسنده دیدگاه: اصول گرا
    آذر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۵

    در کرامات شیخ ما همین بس که عسل می خورد ومی گفت شیرین است .جناب سوری منتصبین شما در آموزش وپرورش دلفان دمار از روزگار اصولگرایان در آورده اند آنوقت شما هرز گاهی از دولت انتقاد می کنید ما که گیج عملکرد شماییم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار