سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43641
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مشکل کمبود سوخت روستاهای دلفان ادامه دارد
Print This Post

بخشدار مرکزی نورآباد دلفان گفت: روستاهای شهرستان دلفان با مشکل تامین نفت سفید مواجه اند.

به گزارش سلام دلفان – ابوالقاسم خسروپور افزود: شهرستان دلفان به سبب ارتفاع هزار و 700 متری از سطح دریا از مناطق سردسیر لرستان است که بیش از 101 روز آن سرما و یخبندان است.

وی اظهار داشت : برای هر خانوار روستایی در شهرستان دلفان ماهانه 20 تا 40 لیتر نفت سفید بصورت سهمیه ای به آنان داده می شود که این میزان با توجه باینکه بیش از 60 روز دمای هوا در این شهرستان زیرصفر می رسد ناکافی است.

این مسوول ، تجدید نظر در میزان سهمیه خانوارهای روستایی مناطق سردسیر و کوهستانی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: نبایستی سهمیه نفت سفید مناطق گرمسیری با مناطق سردسیر یکسان باشد .

‘خسروپور’ با بیان اینکه خانواده های زیادی در روستاهای شهرستان دلفان موفق به دریافت کوپن نشدند و این خانوارها برای دریافت نفت سفید مورد نیاز خود در فصل زمستان با مشکل مواجه اند .

بخشدار مرکزی نورآباد ، یکی از مشکلات فروشندگان نفت سفید را در روستاهای شهرستان دلفان زمان طولانی تحویل سهمیه آنان عنوان کرد و بیان داشت: فروشندگان می بایست پول را بصورت نقدی پرداخت کنند اما پس از دو هفته موفق به دریافت سهمیه خود می شوند.

این مسوول، ادامه داد: مناطق سخت گذر و جنگلی شهرستان دلفان به سبب نبود راه ارتباطی مشکل سوخت زمستانی دارند و آنان برای تامین سوخت زمستانی خود به درختان جنگلی روی آورده اند که نگران کننده است.

وی، در پایان خواستار توجه ویژه مسوولان شرکت پخش فرآورده های نفتی لرستان برای حل مشکل سوخت زمستانی روستاییان دلفان شد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار