سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4368
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آیا دولت، نظارت بر بازار را تعطیل کرده است؟/ مسئولین شهر دلفان رسیدگی کنند
Print This Post
امام جماعت مسجدجامع در انتقاد از عدم نظارت دولت بر بازار؛
امام جماعت مسجدجامع دلفان با انتقاد از عدم نظارت کافی دولت بر بازار و ناهمسان بودن قیمت ها، از مسئولین خواست تا به این مسئله ورود پیدا کنند و نگذارند ...

امام جماعت مسجدجامع دلفان با انتقاد از عدم نظارت کافی دولت بر بازار و ناهمسان بودن قیمت ها، از مسئولین خواست تا به این مسئله ورود پیدا کنند و نگذارند بیش از این به مردم فشار وارد شود.

به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام سیداسماعیل موسوی در فاصله بین نمازمغرب و عشاء شب گذشته (سه شنبه) در سخنانی با اشاره به گرانی های اخیر اظهار داشت: متأسفانه، عده ای از آب گل آلود ماهی می گیرند و هرطور که دلشان می خواهد قیمت ها را افزایش می دهند و این در حالی است که نظارت خاصی از سوی دولت اعمال نمی شود.

وی با ابراز نگرانی از فشارهایی که بر مردم وارد می شود خاطرنشان کرد: متأسفانه عدم نظارت بر بازار موجب شده است قیمت یک کالای خاص در مغازه ها، متفاوت باشد و این مسئله باعث سردرگمی مردم شده است.

حجت الاسلام موسوی از مسئولین، مخصوصاً مسئولین اداره تعزیرات خواست که در این زمینه وارد میدان بشوند و نگذارند بیش از این به مردم فشار وارد شود.

گفتنی است این سخنان، با تأیید نمازگزاران همراه بود و جو مسجد تا دقایقی به این مسئله اختصاص داشت.

امام جماعت مسجدجامع، در بخش دیگری از سخنانش، همانند سال های گذشته، فرهنگ اعتکاف در دلفان را مورد انتقاد قرار داد و ابراز داشت: پیشنهاد ما این بود که سه مسجد از مساجد سطح شهر به این امر اختصاص داده شود تا بهتر بتوان به معتکفین خدمات ارائه داد امّا متأسفانه گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد.

وی همچنین خطاب به مردم گفت: بسیاری از بزرگان ما، اعتکاف را در منازل خود به جا می آورند و چنانچه شرایط لازم برای حضور در مساجد وجود ندارد، در منزل اعتکاف خود را به جا بیاورند و از هجوم به مساجد خودداری نمایند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار