سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43700
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » یاران روحانی با چه لحنی منتقدین را مورد خطاب قرار دادند؟ + جدول
Print This Post
برخورد دولتمردان یازدهم با منتقدین/2

دولتمردان کابینه یازدهم امید و تدبیر، طی یکسال و نیم که از عمر کاریشان می گذرد در مواجهه با منتقدین و دلسوزان نظام اسلامی، به جای استقبال از نقد و نظرهایشان، بیشتر با شمشیر آخته طعن و تهدید با آنها برخورد کرده‌اند و این شیوه ناروا برای دولتی که مدعی اخلاق و کرامت‌های انسانی است، نکته مثبتی نیست.

گروه سیاسی سلام دلفان- از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم تا به حال، یکی از گروه‌هایی که همواره در سیل اظهارات دولت تدبیر و امید قرار گرفته است، منتقدین هستند، در این بین، بعضی از یاران روحانی بیش از دیگران، درباره منتقدین اظهار نظر کرده‌اند، اظهارنظرهایی که مجموع آن نشان از حمله به منتقدین است و نه تشکر از انتقادهای مشفقانه منتقدین.
آنچه در ادامه می‌آید، بازنشر گوشه‌ای از لحن یاران روحانی درباره منتقدین است، هفته گذشته نیز، در گزارش جداگانه‌ای به بررسی لحن رییس جمهور نسبت به منتقدین پرداختیم.

یاران روحانی با چه لحنی منتقدین را مورد مخاطب قرار دادند؟ + جدول // ویرایش

یاران روحانی با چه لحنی منتقدین را مورد خطاب قرار دادند؟ + جدول

برای دین عکس در سایز بزرگتر روی جدول کلیک کنید

منبع: مشرق

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۵

  بی تقوایی تا کجا؟ خودتون یک بار دیگه متن توهین (!) دکتر قاضی زاده وزیر بهداشت بخونید من دیگه چیزی نمیگم (مخاطب صحبتها پزشکان زیرمیزی بگیر هستند) قبل از انتشار یک بار خبر را بخونید بد نیست اینا همش حق الناسه اون دنیا (البته اگه بهش اعتقاد دارید) باید جواب بدید

 2. نویسنده دیدگاه: 1
  دی ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۱

  آقایان دلواپس؛
  8 سال احمدی نژاد کجا بودید شما سایت سلام دلفان همیشه از احمدی نژاد دفاع کردید. همه میدونیم این دو دوره به اندازه دوبرابر دوران جنگ با عراق ضربه خوردیم. چندین پرونده اختلاس فاش شد.
  اقتصاد و پول ایران چقد سیر نزولی داشت. برید عراق ببینید پول ایران یک سوم اونا هم نیست
  حالا هم پشت سرهم بدون منطق به روحانی انتقاد کنید

 3. نویسنده دیدگاه: من
  دی ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۷

  عملکرد آقای قاضی زاده هاشمی مورد تایید رهبریم هست.و موحب رضایت عمومیم و حتی رضایت اکثریت جامعه پزشکیم هست.نویسنده محترم شما چطور ایشون رو مورد انتقاد قرار دادی؟ از طرفی واکنش های دولت احمدی نزاد با انتقادات خیلی شدیدتر از این دولت بود. فراموش کردید ایشون به استاندار خودشون گفتن خفه شو. به نظر میرسه که هدف ونیت شما از نوشتن این گونه خبر ها نه تنها دلسوزانه و خیر خواهانه نیست بلکه سیاه نمایی و سیاسی بازی و حمایت از جریاناتی خاص و تخریب جریان دیگر است متاسفم

 4. نویسنده دیدگاه: ابوذر
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۲

  برادران عزیز خواهش داریم دیگه از دولت انتقاد نکنید ما خودمون همه چیز رو خیلی خوب می فهمیم.آقای روحانی در حالی رای آورد که حتی صدا و سیما و همه چی بر علیه ایشون بود با این همه قاطعانه رای آورد آقا مردم اینا رو دوست دارن شما لطفا دلواپس ملت نباشین .دولت روحانی مورد تایید مردم هستش مردم راضی اندو آگاهانه انتخاب کردن.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار