سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43771
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اوباما: کسی نمی‌تواند بر من برتری یابد
Print This Post

رئیس‌جمهوری آمریکا با تاکید بر اینکه «وی فکر نمی‌کند که ولادیمیر پوتین بر او پیشی گرفته باشد»، یادآور شد: «به نظر نمی‌رسد که کسی بتواند بر من یا ایالات متحده برتری یابد».

به گزارش سلام دلفان، خبرگزاری «ایتارتاس» نوشت: «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا معتقد است که روسیه در حال حاضر با مشکلات اقتصادی جدی مواجه است.

وی در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی «سی ان ان» گفت: «3 الی 4 ماه قبل در مورد «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه گفته می‌شد که وی یک نابغه است، بر اوباما برتری دارد و حرف‌هایی از این قبیل. ولی اکنون او در روسیه با کاهش نرخ ارز ملی، بحران مالی و سقوط جدی اقتصاد روبرو است».

اوباما با تاکید بر اینکه «وی فکر نمی‌کند که ولادیمیر پوتین بر او پیشی گرفته باشد»، یادآور شد: «به نظر نمی‌رسد که کسی بتواند بر من یا ایالات متحده برتری یابد».

رئیس جمهوری آمریکا افزود: «در برخی محافل سیاست خارجی این طرز فکر حاکم است که اگر کسی اول تیراندازی کند و بعد فکر کند، این نشانه قدرت اوست. من با این عقیده موافق نیستم».

اوباما تاکید کرد که آمریکا نسبت به کشورهایی که حقوق بین الملل را نقض کرده یا علیه منافع ایالات متحده اقدام می‌کنند، همواره مواضع سخت گیرانه ای داشته است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار