سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43839
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » آیا جامعه فراموش کرده است؟/ توهین خاتمی به قرآن
Print This Post

در حال حاضر مطالب قرآن با برخی دریافتهای بشری سازگار نیست چرا که احکام آن متناسب با زندگی قبیله ای است. زندگی مورد نظر اسلام زندگی قبیله ای است پس قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست.”

توهین خاتمی به قرآن/ فتنه گری که به فکر بازگشت به قدرت استبه گزارش سلام دلفان، این روزها در حالی محمد خاتمی از سران فتنه در فضای رسانه ای اصلاح طلبان به سخنرانی و رجز خوانی می پردازد که هنوز خیانت بزرگ وی در فتنه 88 و بعضی از گفته های وی از ذهن مردم ایران فراموش نشده است.

 

خاتمی که از سران فتنه 88 و از عاملان خیانت بزرگ به ایران اسلامی، ریخته شدن خون مردم در خیابان ها، بدبنی دنیا به ایران، تشدید تحریم ها و خسارت میلیاردی به بیت المال است و به دلایلی نامعلوم تاکنون محاکمه نشده است در روزهای گذشته از دلسوز بودن اصلاحات برای نظام و اینکه اصلاحات به فکر براندازی نظام صحبت کرده است.

17890

قوه قضائیه اکنون که 5 سال از فتنه 88 می گذرد و به 9 دی تجلی دفاع مردم از ولایت نزدیک می شویم باید این فتنه گر را محاکمه کند.

 

محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری خود بارهای به مقدسات دینی توهین کرد که یک نمونه آن در زیر آمده است.

«در حال حاضر مطالب قرآن با برخی دریافتهای بشری سازگار نیست چرا که احکام آن متناسب با زندگی قبیله ای است. زندگی مورد نظر اسلام زندگی قبیله ای است پس قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست.» (کیهان 12/6/87) (ماهنامه کیان بهمن ۷۷)

 

منبع: لرستان خبر

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۵

    دروغ بزرگ است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار