سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43845
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » جبهه پایداری داعش است یا توهین کنندگان در روز عاشورا؟/حاضر به مناظره هستیم
Print This Post
بیانیه جبهه پایداری لرستان؛

آیا حنان حاضر هستند در یک مناظره عمومی و شرایطی یکسان با جبهه پایداری شرکت نمایند تا همگان بدانند جبهه‌ی پایداری زمینه‌ساز داعش است یا کسانی که در روز عاشورا همچون داعشی ها، عزاداران حسینی را ضرب و شتم کردند.

 به گزارش سلام دلفان،
امت مسلمان و همیشه درصحنه لرستان، همان‌گونه که اطلاع دارید چند روز پیش مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان جناب آقای حنان در جمع همفکرانش در شهرستان کوهدشت افاضاتی خارج از عرف و اخلاق اسلامی ایراد فرمودند که متأسفانه علاوه بر اینکه درشان و جایگاه یک مدیر آن‌هم با وظیفه ارشاد اسلامی نیست  بلکه نتیجه‌ای غیر از تشنج در جامعه برای آن متصور نیست.

ایشان در سخنرانی خود هرچه عقده از نیروهای حزب الهی  و اصولگرا داشته‌اند در قالب تهمت و افترا،نثار نیروهای خدوم انقلاب نموده اند که ازجمله فرمایش ایشان است که “جبهه پایداری و اعضای آن ازجمله علم الهدی،پناهیان و رسایی! سرسلسله  افراطیگری و زمینه‌ساز ایجاد داعش درایران هستند.”

شاید ایشان گمان کردند که بابی حرمتی به بزرگانی همچون آیت ا… علم الهدی و دیگران به جرگه آنان خواهند پیوست، غافل از آنکه با این‌گونه اعمال نه بر ارزش سنگ افزوده خواهد شد و نه از ارزش گوهر کاسته می‌گردد.

آیا یهتر نبود به‌جای کلی‌گویی و نثار تهمت  و افترا به جبهه‌ی پایداری، ایشان به مصداق خاصی از موضع‌گیری‌های جبهه که نشانگر افراطی‌گری داعشی یا وابستگی به اجانب باشد اشاره می‌کرد؟

آیا ایشان حاضر هستند در یک مناظره عمومی و شرایطی یکسان با جبهه پایداری شرکت نمایند تا همگان بدانند جبهه‌ی پایداری زمینه‌ساز داعش است یا کسانی که در روز عاشورا همچون داعشی ها، عزاداران حسینی را ضرب و شتم کرده، به مساجد حمله و به قوانین اسلامی توهین کردند ؟ و حامیانشان؟

آیا ایشان می‌دانند افرادی را که نام‌برده‌اند اصولاً از اعضای جبهه‌ی پایداری نیستند ؟ آیا بهتر نبود قبل از سخن گفتن و جو گیر شدن اندکی تأمل می‌نمودند ؟

البته کسانی ازاین‌دست خوکرده‌اند که بدون آگاهی و به‌غلط و شاید هم مغرضانه و آگاهانه موضوعی را در جامعه مطرح و پیرامون آن حاشیه‌سازی کرده و از آن بهره‌برداری سیاسی نمایند و آنگاه پس از روشن شدن قضیه بدون عذرخواهی از مردم آن را رها نمایند که نمونه بارز آن مسئله‌ی بورسیه‌ها است(و ما ادراک ما البورسیه).

با تأمل بیشتر در این جریان می‌توان دلایل نهفته در دل این هنجارشکنی‌های ضد ارزشی و غیراخلاقی و به‌زعم خودشان مخالف دموکراسی را بیرون کشید ازجمله:

۱-با توجه به مشی و رویه رئیس‌جمهور محترم که دائماً از نقدپذیری دولت و فضای آزاد، داد سخن می‌دهند ولی در تمام سخنرانی‌هایشان، با ادبیاتی ناپسند منتقدان را می‌نوازند، معلوم است که عوامل ایشان نیز با دریافت این کدها اقدام به حرکاتی افراطی و غیر دموکراتیک مانند لغو اغلب سخنرانی‌های منتقدین دولت، حتی در دانشگاه‌ها و به‌ویژه در روز دانشجو،دست می‌زنند و می‌توان حدس زد که این‌گونه رفتارها حاصل همان دستورالعمل‌های نانوشته و همان کدهای عملیاتی است که از عوامل دست چندم با این وقاحت سرمی زند(گر از باغ رعیت ملک کند سیبی برکنند غلامان او درخت از بیخ!)

۲-همه می‌دانیم که این روزها ازجمله شرایط احراز صلاحیت برای تصدی پست ، یکی سابقه شرکت در فتنه است و یکی هم توهین به جبهه‌ی پایداری ،که الحق و الانصاف ایشان به شایستگی از عهده آن برآمده اند.

۳-با توجه به اینکه داعش زاییده دست استکبار به سرکردگی آمریکا است و حیات و مماتش به آمریکا وابسته است و از طرفی با توجه به اینکه عده‌ای غرب‌زده در کشور نیز با شنیدن نام آمریکا ذوق‌زده شده و آب از لبانشان جاری می‌گردد،آیا این‌ها با داعش قرابت بیشتری دارند یا اعضای جبهه‌ی پایداری که موضع‌گیری‌ها و تصمیماتشان تحت نظارت شورای فقاهتی است؟!

۴-با توجه به افت شدید قیمت نفت که به قول دولت محترم اقدامی سیاسی است اثرات نامطلوب آن بر معاش مردم که صدالبته حاصل تعامل با غرب است(!)و نتیجه مذاکرات بی‌نتیجه(!)،احتمالاً کسانی ازجمله ایشان مأموریت دارند تا اذهان مردم را منحرف سازند و در ضمن شیرینی حرکت بی‌سابقه در تاریخ جهان را که در اربعین حسینی امسال با حضور بیش از بیست میلیون شیعه انقلابی و مؤمن از سرتاسر دنیا رخ داد،به کام مردم تلخ کنند.

در انتها ضمن دعوت این برادر محترم به بصیرت دینی،گوشزد می‌نماییم حال که با تدابیر و فرمایش‌های مقام معظم رهبری  آرامشی در کشور حکم‌فرما شده و منتقدین هم با تأسی از ایشان سکوت کرده‌اند که شاید گروه مذاکره‌کننده حقوق تضییع‌شده ملت مظلوم ایران را اعاده کند،این‌گونه شیطانت ها صرفاً آب به آسیاب دشمن ریختن است.

سخن را با فرازی از فرمایش مقام معظم ولایت به پایان می‌بریم:

“بصیرت یعنی یادمان باشد، شمری که سر امام حسین(ع) را از بدن جدا کرد همان جانبازیست که تا مرز شهادت در رکاب امام علی (ع) جنگید.”

خدایا چنان کن سرانجام کار                    تو خوشنود باشی و ما رستگار

لرستان خبر

 1. نویسنده دیدگاه: حامد
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۶

  عالی بود. اتفاقی این مطلب رو دیدم.ولی انصافا جواب دندان شکنی بود

 2. نویسنده دیدگاه: همشری
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۰

  داعشیان افراط گرند خواه چپ خواه راست یااصلاح طلب واصول گرا بنده در سخنان حنان وپاسخ گوینده افراط می بینم شما چکار به ریس جمهور دارید مگر مقام عظمای ولایت بر مذاکرات نظارت ندارد وفعلا از روند مذاکرات خشنود بودند اعتراضی مانشنیدیم پس چرا برای مقاصد باندی وگروهی خود هرچیزی را زیر سوال می برید ؟

 3. نویسنده دیدگاه: بیدار
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۵

  خوشبختانه‏ ‏نمایندگان‏ ‏مقام‏ ‏معظم‏ ‏رهبری‏ ‏در‏ ‏استان‏ ‏جواب‏ ‏دندان‏ ‏شکنی‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏ریزه‏ ‏خوارجریان‏ ‏فتنه‏ ‏داده‏ ‏اند‏ ‏واین‏ ‏حرکت‏ ‏زشت‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏ارشاد‏ ‏استان‏ ‏رامحکوم‏ ‏نموده‏ ‏اند‏ ‏شایسته‏ ‏است‏ ‏.امام‏ ‏جمعه‏ ‏محترم‏ ‏دلفان‏ ‏همپای‏ ‏دیگر‏ ‏ائمه‏ ‏جمعه‏ ‏استان‏ ‏در‏ ‏این‏ ‏خصوص‏ ‏اظهار‏ ‏نظر‏ ‏وجبهه‏ ‏گیری‏ ‏فرمایند

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۷

  نان به نرخ روز خوردن یعنی این تا دیروز …………………….. امروز نماینده ولی فقیه ونیروهای ارزشی را افراطی می خواند

 5. نویسنده دیدگاه: رادیکال
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۱

  آقای حنان حق دارند کسانی را که از اونا نام برده تندرو ، افراطی و داعشی خطاب کند ، چون ظاهراً ایشون هنوز یا درک درستی از تندروی و افراط ندارن یا نمی خوان تندروی های همپالگی های خودشونو به خاطر بیارن و یا حافظه ی تاریخی ایشون ظاهراً معیوب و در یاد آوری تندروی های اونا دچار خطا شده است . همون کسانی که تفکر امام را در کنفرانس برلین تحویل موزه دادند ! یا کسانی که معتقدند بساط ولایت فقیه در این کشور باید برچیده بشه ؟! یا فتنه ی 88 که مولود نامبارک قانون شکنی اونا بوده و یا آنقدر رادیکال بودن که نتانیاهو از اونا به عنوان سرمایه های اسرائیل نام برده یا کسانی که شعار نه غزه نه لبنان سردادند یا شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سردادند یا عکس امام را پاره کردند و یا تکایا و مساجد و حسینیه هارو را به آتش کشیدند ؟!! ایشون اصلاً این حرکات وقیحانه را تندروی نمی دونن ؟! اگه می دونستن لا اقل یا حمایت نمی کردن یا محکوم می کردن ، البته گنده هاشون نه این پایین دستیا! همون کسانی که هنوز این آقایون پایین دستی اصرار بر رفع حصر اونا دارن ……. به سایت شبکه های دروغ پراکنی بی بی سی فارسی و (وی او آ )رجوع کنید و یه سرچ کوچلو انجام بدید و ببینید چند بار از این واژه ها استفاده شده که در داخل بعضیا فقط این عبارات رو نشخوار می کنن.واقعاً خیلی بده از یک روحانی صاحب منصب که بخواد لقمه ی جویده شده ی دیگران رو اینطوری به دهن بگیره و…. کنه .

 6. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۰

  الغرض: تادیروز این اشخاص به نرخ روز نان خوار روزه ی سکوت بر لبانشان جاری بود که مبادا به صرف تشعشعات فتنه ای که بر پا کردند دامنگیرشان شود،ولی با وجودی که مقامات جلیل القدر در این مورد نهایت رفعت و مهربانی را نسبت به این افراد که تفکرشان همان الگو پذیرفته از غرب و… بود را داشتند،حال شخص کوته فکری چنین به این اراجیف متوسل شده و کینه ی خود را اینچنین خالی می کند

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۲۴

  فکر کنم
  همه این نظرات رو خود شما
  با اسمهای مختلف ارسال میکنید؟؟؟ درسته اقای سر دبیر؟؟؟

 8. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  دی ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۴

  واقعاً واسه چنین مسئولی باید تاسف خورد جناب حنان در سخنرانی خود فرموده اند که در 8 سال پیش خیلی اختلاس های آنچنانی کردند ولی همه مردم میدانند که اولین اختلاس بزرگ در ایران در زمان اصلاح طلبان و آقای شهرام جزایری بودند.آقای حنان فرموده اید منظورتان از این سخنان نوهین نبوده است که فکرمیکنم آقای حنان معنی توهین را نمیدانند وفکرمیکندهرکس به کسی دشنام و فحش بدهد توهین کرده است. آقای حنان وافعاً پست ومقام اینقدر ارزش دارد که خود را خوار وخفیف کنی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی تهمت بزنی؟

 9. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  دی ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۶

  باعرض سلام خدمت مدیر سایت چرا نظر بنده رو درج نکردید؟؟ مگر در نظر بنده توهینی نوشته بودم که چاپ نکردید؟

 10. نویسنده دیدگاه: همشهری
  دی ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۴

  خوشم میاد هرچند وقت یکبار ماهیت خودتونو رو نشون میدید ،چطوره اسم سایت رو عوض کنید سلام پایداری بیشتر بهش میاد

 11. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۵

  هتاکی به اشخاص وشخصیت های معنوی و اهانت به ۷۰ درصد مردم لرستان با عذرخواهی مدیرکل معلول الحال جمع نمی شود.
  جناب آقای نوش آبادی : ضمن تشکر از جنابعالی در خصوص پاسخ و پیگیری موضوع
  استدعا داریم بجهت وخیم تر نشدن اوضاع حنان مدیر کل و مجیدسوری معاون عزل شوند.
  نگذارید کار بجاهای باریکتر کشیده شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار