سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43889
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » اظهار تاسف علی جنتی از سخنان افراطی مدیر ارشاد لرستان/ با افراد خاطی برخورد می شود
Print This Post
در سکوت استانداری لرستان؛

معاون وزیر ارشاد گفت: هیچ یک از مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اینگونه رفتارها موافق نیستند و شخص جناب آقای دکتر جنتی از این اتفاق اظهار تاسف کردند.

واکنش وزارت ارشاد به سخنان افراطی مدیر ارشاد لرستان/ با افراد خاطی برخورد می شودبه گزارش سلام دلفان، در پی اظهارات اخیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در همایش فعالان سیاسی استان و بازتاب آن در رسانه ها، حسین نوش آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد، خبر فراخواندن مدیرکل لرستان به وزارتخانه و درخواست توضیح در این خصوص را تایید کرد.

حسین نوش‌آبادی گفت: همه مسئولان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید مراقب فضای جامعه باشند و از ایجاد تنش و ایراد اتهام بوی‍‍ژه به مسئولان و دلسوختگان نظام بپرهیزند. از همین رو، مدیر کل ارشاد لرستان به اداره کل استان ها فراخوانده و در خصوص رعایت اعتدال در رفتار و گفتار مدیریتی و حفظ حرمت بزرگان، به ایشان تذکر جدی داده شد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ارشاد در ادامه با تاکید بر این که مدیر کل ارشاد استان در این جلسه اعلام کرد که در بیاناتش، قصد توهین به هیچ جریان سیاسی و یا شخصیتی را نداشته و از اینکه سخنانش باعث رنجش برخی مقامات شده، عذرخواهی کرد.

سخنگوی وزارت ارشاد روش دولت را جلوگیری از افراط و تفریط خواند و گفت: این وزارتخانه برای رعایت اصول حرفه ای و اخلاق اسلامی، با هیچ کس تعارف نداشته و با افراد خاطی برخورد خواهد کرد.

نوش‌آبادی افزود:دولت تدبیر و امید و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رفتارهای افراطی مخالف است و اجازه نمی‌دهد عرصه فرهنگ و هنر کشور دستخوش افراط و تفریط شود.

وی همچنین بر ضرورت حفظ شان مقامات و مسئولان نظام و همه کسانی که برای این کشور و انقلاب زحمت کشیده و می کشند، تاکید و تصریح کرد: اخلاق حرفه ای ما که برگرفته از آموزه های اسلامی است، ایجاب می کند که ادبیات مناسب و درستی را برای بیان عقاید برگزینیم و به پیامدها و تاثیرات گفتار و رفتارمان در جامعه نیز توجه داشته باشیم و به مشی اعتدال پایبند باشیم.

معاون وزیر ارشاد گفت: هیچ یک از مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اینگونه رفتارها موافق نیستند و شخص جناب آقای دکتر جنتی از این اتفاق اظهار تاسف کردند.

منبع: پایگاه وزارت ارشاد

 1. نویسنده دیدگاه: با صداقت
  دی ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۹

  یکبار یک نفر مثل طرف مقابل حرف می زند آنهم حقایق را بیان کرده این همه هجمه به ایشان میشود پس ظرفیت اصلاح طلبان را ببینید که همیشه حتی به بزرگانشان هر روز اهانت می شود ولی آنان دریا صبر و بردباری اند خداوند همه خوبان را اجر و همه بدان را هدایت فرماید

 2. نویسنده دیدگاه: سیاس
  دی ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۵

  سلام دوست عزیز وقتی انسان تهمت افترا میزند با اسم اوردن متفاوت است ایشان مدیر دولت اعتدال است نه جناح خاصی در صورتی راه اعتدال با افراطی گری متفاوت این اقای بی تدبیر اسم کسانی را اورده که هیچ نقشی برای عقده های گره کرده وی ندارند شما اگر تبعید شده ای به جیرفت گناه دیگران چیست اگر پست از شما گرفتن نباید بخاطر ان دست به خودکشی نفس لوامه بزنی

 3. نویسنده دیدگاه: صادق
  دی ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۲۰

  جناب‏ ‏بی‏ ‏صداقت‏ ‏اگر‏ ‏منظور‏ ‏شما‏ ‏از‏ ‏رهبران‏ ‏اصلاحات‏ ‏سران‏ ‏خیانت‏ ‏کار‏ ‏فتنه‏ ‏موسوی‏ ‏کروبی‏ ‏ویا‏ ‏فتنه‏ ‏گران‏ ‏فراری‏ ‏خارج‏ ‏نشین‏ ‏است‏ ‏که‏ ‏باید‏ ‏به‏ ‏حال‏ ‏وروز‏ ‏شما‏ ‏تاسف‏ ‏خورد‏ ‏آنان‏ ‏سزاوار‏ ‏مرگ‏ هستند‏ ‏زیرا‏ ‏تمام‏ ‏مشکلات‏ ‏امروز‏ ‏ودیروز‏ ‏وفردای‏ ‏ما‏ ‏فتنه‏ ‏سال‏ ‏۸۸است‏ ‏بعد‏ ‏هم‏ ‏آقایان‏ ‏حضرات‏ ‏عظام‏ ‏علم‏ ‏الهدا‏ ‏ومصباح‏ ‏یزدی‏ ‏که‏ ‏مورد‏ ‏اهانت‏ ‏این‏ ‏جوجه‏ ‏فتنه‏ ‏گر‏ ‏قرار‏ ‏گرفته‏ ‏اند‏ ‏ستونهای‏ ‏انقلاب‏ ‏هستند‏ ‏وباید‏ ‏این‏ ‏شخص‏ ‏که‏ ‏اینچنین‏ ‏به‏ ‏عذر‏ ‏خواهی‏ ‏پرداخته‏ ‏عزل‏ ‏گردد.

 4. نویسنده دیدگاه: احمد
  دی ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۶

  متاسفم برای مدیر کل ارشاد لرستان که چنان بی خردانه در حال آشوب و فتنه ای دیگر است . آن هم در چنین زمان حساسی . مدیران ارشاد شهرستانهای لرستان دسته جمعی و در اعتراض به سخنان نسنجیده مدیر کل استعفای خود را اعلام نمودند

 5. نویسنده دیدگاه: پیرو ولایت
  دی ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۱

  دورود بر مدیران لایق ادارات ارشاد شهرستانهای لرستان که در پاسخ به سخنان آمریکایی مدیر کل ارشاد لرستان میخواهند دسته جمعی استعفا کنند . اما ما اخراج مدیر کل بی بصیرت را از مسوولین …. استانداری خواهانیم نه استعفای مدیران شهرستانها.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار