سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43904
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اختصاص 200 میلیارد تومان به پروژه ۴ خطه‌ها در لرستان
Print This Post
مدیر راه و شهرسازی خرم آباد:

پروژه چهار خطه‌ها در استان ۲۷۵ کیلومتر است که ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه صرف شده است.

به گزارش سلام دلفان، نورخدا براتی عصر شنبه در جلسه ستاد پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان در محل فرمانداری خرم آباد اظهار داشت: پروژه چهار خطه ها در استان 275 کیلومتر است که 78 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود: در مجموع تاکنون برای اجرای پروژه های چهار خطه لرستان 200 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

مدیر اداره راه و شهرسازی خرم آباد بیان کرد: امسال 33 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های چهار خطه خرم آباد پیش بینی شده است که 19 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های چهار خطه استان لرستان تخصیص یافته است.

براتی خاطرنشان کرد: این تخصیص اعتبارات برای چهار خطه‌های خرم آباد- بروجرد، خرم آباد- کوهدشت، خرم آباد- نورآباد، خرم آباد- پلدختر است.

وی با بیان اینکه 275 کیلومتر پروژه چهار خطه در لرستان آغاز شده است، گفت: تاکنون از این میزان 104 کیلومتر به اتمام رسیده و 124 کیلومتر نیز در دست اجرا است.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی خرم آباد با بیان اینکه در حال حاضر پروژه های در دست اجرای چهار خطه لرستان دارای پیشرفت فیزیکی 78 درصدی است، افزود: امسال بیش از 67 درصد اعتبارات این حوزه به استان تخصیص داده شده است.

نعمت میرزایی، مدیر امور آب شهرستان خرم آباد در این جلسه، اظهار داشت: امسال 9 میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل سد ایوشان خرم آباد اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات ساختمان سد ایوشان به صورت 100 درصدی اختصاص یافته است، افزود: هم اکنون نیز سازه این سد دارای پیشرفت فیزیکی 96 درصدی است.

مدیر امور آب شهرستان خرم آباد با بیان اینکه ساختمان سد ایوشان تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد، بیان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات لازم شبکه سد ایوشان نیز تا پایان سال 94 به بهره برداری می‌رسد.

میرزایی با بیان اینکه هم اکنون کار اجرای شبکه سد ایوشان از سوی پیمانکاران به صورت فعال در دستور کار است، تصریح کرد: زمان بهره برداری از شبکه این سد تا پایان سال 95 پیش بینی شده ولی در صورت تخصیص اعتبارات لازم شبکه آن تا پایان سال 94 افتتاح می‌شود.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار