سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43907
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جذب قبول‌شدگان در آزمون استانداری لرستان، در سال ۹۴
Print This Post
معاون استاندار لرستان:

مشکلات ۱۰۰۰ نفری که در استخدامی استانداری لرستان در سال ۹۲ آزمون داده‌اند و مراحل جذب آن‌ها متوقف‌شده بود به‌زودی برطرف می‌شود و از سال ۹۴ به نیروهای اداری اضافه می‌شوند

به گزارش سلام دلفان، علی کورانی‌فر در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات استخدامی‌های استانداری لرستان اظهار داشت: مشکلات افرادی که در استخدامی استانداری لرستان در سال 92 آزمون داده‌اند و مراحل جذب آن‌ها متوقف‌شده بود به‌زودی برطرف می‌شود و از سال 94 به نیروهای اداری اضافه می‌شوند.

معاون نیروی انسانی استاندار لرستان بیان کرد: استان لرستان اکنون در شرایطی مناسب برای توسعه قرار دارد که باید همه برای این توسعه تلاش کنیم چراکه توسعه اقتصادی سبب توسعه در سایر زمینه‌ها نیز می‌شود.

کورانی‌فر گفت: در ماه‌های اخیر اقدامات خوبی برای توسعه لرستان انجام‌شده که در سال‌های گذشته سابقه نداشته است که یک نمونه بارز آن افزایش تعداد پروازهای فرودگاه خرم‌آباد از 5 به 30 پرواز در هفته است.

وی عنوان کرد: مجتمع کشت و صنعت لرستان حدود 16 سال تعطیل بود و اکنون با حضور بخش خصوصی این پروژه بزرگ فعال‌شده و تا پایان سال نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون استاندار لرستان اظهار داشت: برای توسعه لرستان باید اصحاب رسانه و نخبگان به کمک بیایند تا روند توسعه‌ای استان شدت بگیرد و بتوانیم سبب شادی مردم شویم.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار