سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43908
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
خانه » اخبار برتر » مدیر ارشاد لرستان با آبروی مردم استان بازی کرد/ صحبت های «حنان» فتنه گری است
Print This Post
امام جمعه دلفان:

از مسئولان استانی و کشوری می‌خواهیم که به محکومیت زبانی بسنده نکنند و برخوردی درشان مردم باعظمت این استان با خاطیان داشته باشند.

امام جمعه دلفان: محکومیت زبانی برای جرم مدیر ارشاد لرستان کافی نیست/ صحبت های «حنان» فتنه گری است به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان دلفان در خصوص سخنرانی تند و اهانت‌آمیز مدیرکل ارشاد اسلامی لرستان در کوهدشت اظهار داشت: هفته‌های گذشته دریکی از شهرستان‌های استان جلسه‌ای برگزار شد که در آن هنجارشکنی و حرمت‌شکنی شد و ارزش‌های این مردم را زیر سؤال برد که مردم این حرکت را محکوم و مردود می‌دانند.

وی افزود: متأسفانه یکی از سخنرانان این جلسه که مسئولیت استانی هم دارد در این جلسه سخنانی را بر زبان آورده‌اند که با آبروی استان بازی کرد.

امام‌جمعه دلفان بیان کرد: در اثر ظلم این افراد بعضی نگاه‌ها به استان ما شد و قضاوت‌هایی شد که قضاوت‌های نادرستی است چراکه مردم این لرستان و عشایر این استان از دوران مبارزات قبل از انقلاب اسلامی امید امام خمینی (ره)، انقلابیون و علما بوده‌اند.

وی اظهار داشت: مردم این استان به‌عنوان مردمی باغیرت، دوستدار روحانیت و ولایت مدار شناخته‌شده‌اند و حال اگر کسی بیاید و از برخی از بزرگان نام ببرد و به آن‌ها جسارت و اهانت بکند بدانید این صحبت‌ها فتنه‌گری و ظلم در حق این مردم ولایتمدار است.

هاشمی نژاد گفت: بنده از سر دلسوزی به نمایندگی از این مردم، از این فرد و این‌گونه افراد می‌خواهم که از خطای بزرگ خود توبه کنند. هم به خاطر گناهان شخصی و هم به خاطر این‌که با آبروی مردم استان بازی کرده‌اند

امام‌جمعه دلفان تأکید کرد: از مسئولان استانی و کشوری می‌خواهیم که به محکومیت زبانی بسنده نکنند و برخوردی درشان مردم باعظمت این استان با مدیر ارشاد لرستان داشته باشند.

 1. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  دی ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۱

  درود بر سید عزیز جز این از شما انتظار نمی رفت شما افتخار دلفان هستید خداوند نگهدارتان.
  مرگ بر فتنه گر منافق

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۹

  با این دورد گفتنها برادر من مشکل مردم مظلوم دلفان حل نمی شود!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۱۵

   اولا درود را اشتباه نوشته ای ثانیا افرادی همچون مدیر کل ارشاد همیشه برای این استان حاشیه درست کرده اند وباعث عدم پیشرفت استان بوده اند

  • نویسنده دیدگاه: فدایی رهبر
   دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۰۶

   باید همواره روشنگری کنیم وصدای فتنه گران را در گلو خفه کنیم تا مبادا جریان فتنه دوباره تکرار شود .حنای حنان رنگ باخت .آن روز که بر اثر سوت وکف حاضران اختیار عقل از کف بداد باید می دانست که سخنان وهن انگیزش تبعات سختی خواهد داشت لذا دیگر جوجه فتنه گران استان هوشیار باشند که امت ولایت مدار لرستان تاب تحمل این سخنان اختلاف برانگیز وفتنه جویانه را ندارند
   این عنصر فتنه گرباید هرچه سریعتر عزل گردد .
   وسخن آخر امام جمعه محبوب و ولایت مدار شهرستان دلفان همواره یاور ولایت مداران ودشمن مزدوران فتنه گر است پس درود بر این سید عزیز.

 3. نویسنده دیدگاه: تنها تر
  دی ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۰

  از امام جمعه محترم تشکر می کنم معاون مالی ……از حنان حمایت می کند

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۳

  مرگ برفتنه گر

 5. نویسنده دیدگاه: دوستدار پاکی وصداقت
  بهمن ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۴

  نتیجه محاکمه رحیمی را دیداین هم نتیجه حکمرانی دولت اصول گرای احمدی نژاد به غیر از ریخت وپاش ها در شهرداری واستانداری کردستان بیاییم اگر ادعای مسلمانی وشیعه مولا علی (ع)را داریم وبه فکر روز قیامت وشب ا ول قبر شب بی کسی هستیم به مسایل جزیی گیر ندیم چرا این همه دزدیها واختلاس هااز جمله دزدی 3 هزار میلیاردی دزدی وتاراج تا مین اجتماعی دزدی بابک زنجانی دزدی 12 هزار میلیاردی ودزدی 99 هزار میلیاردی وهکذا نیستیم واین مسایل بسیار مهم که ایجاد بی آبرویی وبحران برای مملکت می کند تریبونی نمی شود رحیمی از دست رئیس جمهور وقت مدال پاکدستی را گرفت ئنتیجه اش این افتضاح است که می بینیم آیا این پاسداشت وکرامت خون شهدا وایثار گران در انقلاب وجنگ تحمیلی بود چرا برای یک سخنرانی این گونه بر آشفته می شویم ولی برای کسا نیکه در بالا ترین رتبه مسو لیتی این همه ظلم واجحاف به مردم به دین به اسلام به مسلملنی به شیعه کسی آشفته خاطر نمی شود

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۱

  سانسور وعدم نمایش پیامهایی که به مذاقتان نمی آید زشت وقبیح است

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۱۴

  مدیر محترم سایت خداوند حفظتون کنه از بلایا عدالت را پاس داشتی ممنون ومتشکر ویک بدهکاری به خاطر روراستیتان.

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۴۴

  از امام جمعه محبوب شهرمان کمال تقدیر وتشکر راداریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار