سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43911
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » واکنش «نرم» استانداری لرستان به سخنان افراطی حنان
Print This Post
سکوت دو هفته ای شکست؛

دوره بداخلاقی های سیاسی پایان یافته است و ما هیچ گونه بداخلاقی سیاسی را تایید نمی کنیم.

استانداری لرستان «یواش» به سخنان افراطی حنان واکنش نشان دادبه گزارش سلام دلفانسید سعید شاهرخی شامگاه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان در مورد سخنان اخیر مدیر کل ارشاد لرستان گفت: دوره بداخلاقی های سیاسی پایان یافته است و ما هیچ گونه بداخلاقی سیاسی را تایید نمی کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان ادامه داد: سعی ما بر این است که فضایی مناسب برای طرح دیدگاه‌ها وجود داشته باشد و توهین به هیچ شخصیتی قابل تایید و قابل دفاع نیست.

وی افزود: توهین به علما را تایید نمی کنیم؛ اما با این حال نمی بایست این موضوع را در سطح استانی و ملی مطرح می کردیم.

شاهرخی افزود: باید از افراط و تفریط جلوگیری کنیم و نباید غوغا سالاری کنیم .

شاهرخی با بیان اینکه استان لرستان یکی از استانهای امن کشور محسوب می شود تصریح کرد: بنابر گزارش دبیرخانه شورای امنیت ملی کشور استان لرستان از حیث جرائم سنگین مطلوب ترین شرایط را در کشور دارد و در موارد دیگر نیز بین پنج تا هشت پله صعود کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: در حوزه سیاسی و امنیتی بدنبال تقویت سرمایه های اجتماعی هستیم از این رو سازمان های مردم نهاد را تقویت خواهیم کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه در حوزه سیاسی نیز معتقد به فعالیت آزادانه احزاب در چارچوب قانون هستیم گفت: مشکلی که در استان وجو دارد این است که متاسفانه نقاط مثبت را کمتر و نقاط منفی را بیشتر پردازش می‌کنیم.

  1. نویسنده دیدگاه: لرستانی
    دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۰

    جناب شاهرخی کاش واضح ومبرهن سخن خویش را می گفت .
    سخنان حنان مدیر کل ارشاد استان باعث ناامنی در لرستان شده است امنیت همواره از جانب مردم ولایت مدار لرستان به وجود می آید نه مسئولین بی کفایتی چون حنان .
    انتظار می رفت معاون محترم سیاسی استان قاطع تر سخن می گفت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار