سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44055
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۸۲ نظر
خانه » اخبار برتر » ربیع صادقی: 9 دی نماد وحدت و یکپارچگی ملت در مقابل فتنه گران بود/ احمد کاظمی: پس از انتخابات منافقین و سلطنت طلبان می خواستند از آب گل آلود ماهی صید نمایند/ عباس قهرمانی: مردم زمانی که دیدند نظام در خطر است بصورت خودجوش حماسه آفریدند
Print This Post
نظر اصلاح طلبان شهرستان دلفان در مورد حماسه 9 دی

در سالروز قیام مردمی علیه فتنه گران و اهانت کنندگان به ساحت مقدس امام حسین(ع) به سراغ برخی از چهره های شاخص اصلاح طلب شهرستان رفتیم تا با آن‌ها در باره این حرکت خودجوش و عظیم مردمی صحبت کنیم.

گروه سیاسی سلام دلفان، در سالروز قیام مردمی علیه فتنه گران و اهانت کنندگان به ساحت مقدس امام حسین(ع) به سراغ برخی از چهره های شاخص اصلاح طلب شهرستان رفتیم تا با آن‌ها در باره این حرکت خودجوش و عظیم مردمی صحبت کنیم. و نظر آنان را در باره این سوال بدانیم که

فلسفه به وجود آمدن حماسه 9 دی چه بود و چرا مردم به صورت خودجوش در برابر فتنه گران ایستادند؟

عباس قهرمانی: مردم زمانی که دیدند نظام و یک سری از ارزش ها در خطر است واقعا به صورت خودجوش یک حماسه آفریدند، مردم احساس کردند که خط و خطوط دیگر برایشان مهم نیست و حفظ نظام و ارزشها مهم تر است.

به نظر بنده تمام جناح های سیاسی در شکیل گیری قیام پر خروش 9دی سهیم بودند بنابراین نباید این حماسه و یوم الله را مختص به یک جناح دانست.
احمد کاظمی: ملت شریف ایران با اعتقاد عمیق اسلام به حکومت طاغوت پایان دادند وهشت سال از تمامیت ارضی کشور جانانه دفاع کردند، در حوادث و پیشامدهای مختلف با رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری از تلاطم ها عبور کرده اند.
در انتخابات سال 88 نیز با شرکت حداکثری شرکت نمودند اما پس از انتخابات گروهی زخم خورده و سلطنت طلب و منافق می خواستند از آب گل آلود ماهی صید نمایند ولی خود همین مردم آگاه واقف گشته و خواب و رؤیای آنان را پریشان نمودند.
مردم فهیم و مؤمن ایران اسلامی اهانت به شعائر و مقدسات این ملت خصوصا ائمه هدی(ع) و عاشورائیان را هرگز بر نمی تابند و عکس العمل نشان دادند.
با اعلان مقام معظم رهبری مبنی بر توهین و اهانت گروهی به مقدسات و پخش آن از رسانه های داخلی و خارجی، ملت همیشه هوشیار علیه حرمت شکنان تظاهرات نموده و از اسلام و نظام مقدس خویش دفاع کردند.
می توان اسلام و ارزش های انقلاب را فلسفه وجودی 9دی دانست.
ربیع صادقی: در قرآن کریم آمده است که ایام الله ها را گرامی بدارید؛ در جمهوری اسلامی ایران که با اراده مردم شکل گرفت روزهای حساس و سرنوشت سازی مانند 12 بهمن، 22بهمن، 13 آبان، 16 آذر و … و 9دی با شعور و آگاهی مردم ایجاد شده است.
فلسفه این روزها و بزرگداشت آنها حفظ شعائر الهی می باشد و اما فلسفه 9 دی وحدت ویکپارچگی ملت شجاع ایران در مقابل فتنه گران و کاسبان فتنه بود.
9دی روز اتحاد تمامی مردم و تشکل های سیاسی بود که به صهیونیست و آمریکای جهانخوار گفتند ما ملتی باهم هستیم.
و هیچگاه متفرق و پراکنده نمی شویم و از حریم ولایت و زعامت تا آخرین نفس خود دفاع می کنیم البته نباید کسانی 9 دی را به نفع خود مصادره به مطلوب کنند زیرا این ظلم به این روز عظیم و مردم فهیمی است که همه آنها چه اصولگرا و چه اصلاح طلب به خیابانها آمدند و فتنه ی دشمنان این نظام الهی را در نطفه خفه کردند.
ملت ایران یکبار دیگر از این امتحان الهی سرافرازانه نمره بیست گرفت، زیرا می دانستند اگر آتش فتنه در نطفه خاموش نشود تر و خشک ندارد .
از تمامی بزرگان جامعه، امامان جمعه و جماعت، معلمان و دانشمندان تقاضا داریم شعارشان وحدت، امنیت و همبستگی و هدایت جامعه در پیروی از ولی فقیه حضرت آیت الله خامنه ای باشد.

 

محمود کاوه ای از چهره های مطرح اصلاح طلب و عضو اسبق شورای شهر  نیز در  این خصوص گفت: من در این باره صحبت نمی‌کنم.

 

محمدکاظم کرمی  فعال سیاسی اصلاح طلب به خبرنگار ما پاسخ داد: بعدا خودم تماس خواهم گرفت که علیرغم چندین بار تماس خبرنگار ما با ایشان و حتی ارسال پیامک، حاضر به پاسخ گویی نشدند.

 1. نویسنده دیدگاه: معلم
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۲

  اگر این آقایان واقعاً به گفته های خود ایمان داشته باشند خوب است امیدواریم از ترس نباشد ربیع وعباس که یقین دارم اعتقاد دارند اما دیگران را نه.
  همه چیز را همگان دانند

  • نویسنده دیدگاه: صرفاًجهت اطلاع
   دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۸

   با سلام رهبر فرزانه ودانشمند نبیه انقلاب همه چیز را روشن توضیح داده اند ملاک سخن معظم له است دیگران وخوانندگان محترم خود را با بیانات ایشان بسنجند.
   رهبر معظم انقلاب نیز به عنوان دیده بان بصیر تحلیل های جامعی از حماسه 9 دی دارند. ایشان در اولین سخنرانی در خصوص 9 دی می فرمایند: مطمئن باشید که روز نهم دیِ امسال هم در تاریخ ماند؛ این هم یک روز متمایزی شد. شاید به یک معنا بشود گفت که در شرایط کنونی – که شرایط غبارآلودگیِ فضاست – این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت؛ کار بزرگی بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این کارها کارهایی نیست که با اراده امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است؛ همان طور که امام در یک موقعیت حساسی – که من بارها این را نقل کرده‌‌‌‌ام – به بنده فرمودند: «من در تمام این مدت، دست قدرت الهی را در پشت این قضایا دیدم». درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا. در شرایط فتنه، کار دشوارتر است؛ تشخیص دشوارتر است. البته خدای متعال حجت را همیشه تمام می کند؛ هیچ وقت نمی گذارد مردم از خدای متعال طلبکار باشند و بگویند تو حجت را برای ما تمام نکردی، راهنما نفرستادی، ما از این جهت گمراه شدیم. در قرآن مکرر این معنا ذکر شده است. دست اشاره الهی همه جا قابل دیدن است؛ منتها چشم باز می خواهد. اگر چشم را باز نکردیم، هلال شب اول ماه را هم نخواهیم دید؛ اما هلال هست. باید چشم باز کنیم، باید نگاه کنیم، دقت کنیم، از همه امکاناتمان استفاده کنیم تا این حقیقت را که خدا در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.»
   (بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم در سالگرد قیام 19 دی)
   ایشان همچنین می فرمایند «راز ماندگاری این انقلاب، اتکای به ایمانهاست؛ اتکای به خداست. لذا شما می‌بینید آن روزی که توده‌ عظیم مردم در سرتاسر کشور احساس کنند که دشمنی‌ای متوجه انقلاب است، احساس کنند که دشمنیِ جدی‌ای وجود دارد، بدون فراخوان حرکت می کنند می‌آیند. روز نهم دی شما دیدید در این کشور چه اتفاقی افتاد و چه حادثه‌ای پیش آمد. دشمنان انقلاب که همیشه سعی می کنند راهپیمایی‌های میلیونی را بگویند چند هزار نفر آمده‌اند – تحقیر کنند، کوچک کنند – اعتراف کردند و گفتند در طول این بیست سال، هیچ حرکت مردمی‌ای به این عظمت در ایران اتفاق نیفتاده است؛ این را نوشتند و گفتند. آن کسانی که سعی در کتمان حقایق درباره‌ جمهوری اسلامی دارند، این را گفتند. علت چیست؟ علت این است که مردم وقتی احساس می کنند دشمن در مقابل نظام اسلامی ایستاده است، می‌آیند توی میدان. این حرکتِ ایمانی است، این حرکتِ قلبی است؛ این چیزی است که انگیزه‌ خدایی در آن وجود دارد؛ دست قدرت خداست، دست اراده‌ الهی است؛ این چیزها دست من و امثال من نیست. دلها دست خداست. اراده‌ها مقهور اراده‌ پروردگار است. وقتی حرکت خدایی شد، برای خدا شد، اخلاص در کار بود، خدای متعال اینجور دفاع می کند. لذا می فرماید: «انّ اللَّه یدافع عن الّذین آمنوا». این را دشمنان نظام اسلامی نمی فهمند، تا امروز هم نفهمیدند؛ لذا تهدید می کنند (بیانات مقام معظم رهبری در دیدار فرمانده و پرسنل نیروی هوایی ارتش19/11/1388)
   ایشان همچنین می فرمایند: یکی دیگر از چالشها – که البته این چالش پیچیده‌تری بود – چالشهای فتنه‌انگیزی بود که در فتنه‌ای مثل هجدهم تیر سال 78 و فتنه‌ سال 88، با فاصله‌ 10 سال، اینها در تهران راه انداختند. امیدوار بودند که بتوانند با این فتنه، نظام را شکست بدهند؛ ضربه وارد کنند؛ اما به عکس شد. در فتنه هجدهم تیر، پنج روز بعد از اینکه فتنه‌گران فتنه‌ خود را شروع کردند، مردم آن حرکت عظیمِ 23 تیر را، نه فقط در تهران، بلکه در سایر شهرها به راه انداختند. در فتنه‌ 88، دو روز بعد از حوادث عاشورا، آن قضیه‌ عظیم نهم دی به راه افتاد. همان وقت بعضی از ناظران خارجی که از نزدیک دیده بودند، در مطبوعات غربی نوشتند و ما دیدیم، که گفته بودند آنچه در نهم دی در ایران پیش آمد، جز در تشییع جنازه‌ امام، چنین اجتماعی، چنین شوری دیده نشده بود. این را مردم کردند. حضور مردم اینجوری است. (بیانات رهبر معظم انقلاب در اجتماع بزرگ مردم کرمانشاه‌20/07/1390)

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۷

  چرا از یاران موسوی همان کسانیکه که توسط برادران …وچیزها نوشتند وتوبه نکردند مصاحبه کردیدحالاچه توطئه جدیدی در سر می پرورانند زبانتان با عملتان دوگانگی دارد .

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۶

  دوستان ،اصلاح طلب به معنای واقعی در نورآباد نیست اکثر این آقایان که نظرداده اند بارها تغییر نظر داده اند ودر واقع هرجا …؟حال این حرفها به سودشان است .در انتخابات ریاست جمهور هیچکدام جرات نمی کردند در ستاد روحانی حضور پیدا کنند حال که پیروز شد شده اند اصلاح طلب.وتازه بعضیاشون باچند ستاد دیگر هم در ارتباط بودند اگر اصلاح طلبی اینه….

 4. نویسنده دیدگاه: مراد
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۰

  متاسفم برای اینگونه مصاحبه با چه هدفی فقط از چهرهای بقول خودتان اصلاح طلب مصاحبه نموده ای واقعا نظرم نسبت به شما عوض شد اینقدر … ترسو

 5. نویسنده دیدگاه: یکی از ...
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۲

  قابل توجه کلیه مردم ولایتمدار شهرستان دلفان خانواده های معظم شهدا وایثارگران وبسیجیان این افراد ….. درپی زمینه فراهم نمودن برای نمایندگی مجلس وتصدی پستهای جدید وکلیدی می باشند آگاه باشیددر سال 88 در امتحان دفاع از خط ولایت ومیهن دوستی مردود گردیدند .

 6. نویسنده دیدگاه: محسن
  دی ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۷

  مصاحبه اقای صادقی خیلی خوب بود مخصوصا اینکه گفتن عده ای از بحث فتنه کاسب میشن یعنی هی دنبال تفرقه هستن

 7. نویسنده دیدگاه: رضا
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۱

  سلام دلفان را سایتی خوب می دیدم و با وجود اصول گرایی به کاران احترام می گذاشتم اما با دیدن این کار بالا و تلاش برای تخریب نخبگان و اندیشمندان شهر مان و مطالب چند ورز اخیر و نزدیکی هرچه بیشتر به رسایی و پایداری ها نظرم تغییر کرد متاسفم که این طور تعمداً برای تخریب شخصیت های اندیشمند شهرمان تلاش می کنید ولی اینها بزرگتر از آنی هستند که با حرف شما خراب شوند به علاوه تجربه نشان داده شما هرکس را تخریب کنید محبوب مردم می شود شک ندارم کاوه ای و کرمی در هر انتخاباتی حضور پیدا کنند مورد اقبال مردم خواهند بود و این مرهون تخریب های شما در چند سال گذشته است

 8. نویسنده دیدگاه: مهدی
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۷

  ترور شخصیت و تلاش برای تخریب دیگران کاملاً پیداست اگر کسی نخواهد با شما مصاحبه کند چه کار باید بکند این کار غیر اخلاقی است به اخلاق حرفه ای خبرنگاری پایبند باشید و سعی نکنید کسی را نابود کنید کرمی به دست امثال شما قطع نان شد و آواره شهرهای دیگر کم نیست؟

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۳

  به سراغ اصلاح طلبان رفتن نمی خواد هر انسان آزاده با هر منش ومسلک سیاسی اهانت به سرور آزادگان وآزاد ی خواهان را بر نمی تابد حتی غیر مسلمانها حضرت ابا عبدلله (ع) را قبول دارند ومورد احترام می باشد تا برسد به ما مسلمانان که جانمان فدای راه وروش ایشان اصلاح طلب واقعی که به ارزشهای اسلام پایبند باشد ترسو نیست ومحا فظه کار نمی باشد

 10. نویسنده دیدگاه: رضايي
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۱۶

  بنده آقاي … . را يك انسان روشن و آگاه مي دانستم، متاسفانه ايشان با اين ديالوگ خود بنده را دلسرد… كرد. مطمئناً 9 دي را فقط اصولگرايان رقم نزدند بلكه اصلاح طلبان بيدار نيز در 9 دي احساس خطر كرده و نقش آفريني كردند. بنده به عنوان يك اصلاح طلب تقاضا دارم كه با چنين جبهه گيري هاي ضعيفي هويت اصلاح طلبي را لكه دار نكنيد. در كجاي انقلاب اصلاح طلبان حضور نداشتند؟ مگر ما اصلاح طلب شهيد و جانباز و مفقود و رزمنده نداريم؟ چرا طوري برخورد مي كنيد كه بعضي از آب گل آلود ماهي بگيرند و اصلاح طلبان را مخالف 9 در بدانند؟ جناب آقاي كاوه اي و جناب آقاي كرمي عدم ابراز نظر شما در خصوص واقعه عظيم 9 دي كم لطفي بي رحمانه به خط اصلاح طلبي است.

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۰

  جناب مدیر سایت این موضوع چه ربطی با این صفحه داشت منظور چیست.

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۲

  انصافا به مقام خبرنگاري توهين كرده ايد اگر درباره آقاي كاوه اي و كرمي اون دو خط رو نمينوشتيد چيزي از ارزش هاي شما و آرمان هايتان كم نمي شدهرچند اعتقاد دارم همين دو خط براي آنان كه نگاه متفاوتي نسبت به شما دارند مي تواند باعث محبوبيت آن دو نفر شود
  خواهشا وقتي در جايگاه خبرنگار هستيد مثل خبرنگار باشيد نه چيز ديگر

 13. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۷

  چرا پیغام مرا درج نمیکنید؟

 14. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۲۴

  کاوه ای و کرمی از سالم ترین نیروهای این مملکت هستند و قطعا معتقد به نظام و انقلاب و رهبری کاوه ای بسیجی جبهه رفته و عضو خانواده معظم شهدا کرمی هم کسی است که با وجود تمام ناملایمات تاکنون در خط نظام مانده و به قانون پایبند است با شناختی که از این دو وجود ندارد فقط نخواسته اند با شما که هدفتان مشخص است مصاحبه کنند
  از طرفی شما با این رفتارتان نشان دادید به اصول اخلاقی هم پایبند نیستید با این کار خواستید به آنها ضربه بزنید. وقت آن نرسیده دست از کرمی بردارید به خدا او را محبوب ترین چهره نورآباد کردید.

  • نویسنده دیدگاه: سینا
   دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۶

   دوست عزیز من با نظر شما اصلا مافق نیستم ،آقای کاوه ای آدم خوبیه اما نه ازسالمترین نیروهای مملکت وقتی به پیشینه ایشان مراجعه می کنم ومی بینم در زمان شوری شهری ایشان چگونه زمین هتل کاوه رو بدست آوردند .وقتیکه باوجود جوانان تحصیل کرده فراوان که همه بیکارند ایشان مالک دانشگاه علمی کاربردی میشوند وآنهمه سود …؟وقتیکه اینهمه جوان تحصیل کرده بیکار وجود دارند (فوق لیسانس،دکتری)تدریس را به یک دیپلم ،لیسانس واگذار می کنند .وقتی….؟چطورمیگویید از سالمترین پس با تحقیق حرف بزن

 15. نویسنده دیدگاه: افشین
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۳

  هرکس که کرمی و کاوه ای را بشناسد می داند که این دو اصلاح طلبانی یک رنگ رو هستند هیچ گاه رنگ عوض نکرده و پای عقیده خود ایستاده اند و به تعبیر روشنتر روشنفکر زمان خویشند از طرفی به نظام و انقلاب هم عمیقاً معتقدند و در تمام دوران فعالیت سیاسی کاری که خلاف قانون باشد انجام نداده اند اگر مخالف 9 دی بودند آنقدر شجاعت دارند که آن را بیان کنند و اینکه مصاحبه نکرده اند قطعاً دلیل دیگری دارد که باید از خودشان پرسید اما نکته اصلی در این رفتار سایت شماست که با درج این دو خط می خواهید به جامعه القا کنید که آنها مخالف 9 دی هستند و این کاری است زشت و بی معنی که در شهر کوچکی چون نورآباد جواب نخواهد داد خدا را شکر که ماهیت تان بیش از پیش ثابت شد. تالبته از شاگردان رسایی و کوچک زاده و احمدی نژاد انتظاری جز این نیست

 16. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۶

  کرمی ساکن کرمانشاه است اینکه سراغ او رفته اید نشان از سوء نیت شما دارد چند سال پیش از سوی همفکران شما اذیت شد و خواستید او را نابود کنید اما حال که موقعیت او را می بینید و اینکه باز برای پست هایی مطرح است تحمل ندارید می خواهید او را باز هم دچار چالش کنید ولی بدانید العاقبه للمتقین

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۷

  خداوند رسایی و شاگردانش را شفا دهد

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۳۶

  کرمی و کاوه ای از اصلاح طلبان یک رنگ و رو هستند که هیچ گاه رنگ عوض نکرده و پای عقیده خویش ایستاده اند و به عبارت روشنتر روشنفکر زمان خویش اند هر کس که آنها را می شناسد به خوبی می داند آنها هم به نظام و انقلاب معتقدند و هم شجاعت بیان عقیده و نظر خویش را دارند اینکه حاضر نشده اند مصاحبه کنند دلیل بر مخالفت آنها با 9 دی نیست بلکه دلیل دیگری دارد که باید از خود آنها پرسید
  اما نکته اصلی کار غیر اخلاقی شماست که نشان دادید دنبال چه هستید و قطعاً نتیجه این کار محبوبیت این دو است. زنده باد عزیزان شهر ما

 19. نویسنده دیدگاه: فرهاد
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۹

  درود وسلام برهمه کسانی که دل در گرو نظام مقدس ایران اسلامی دارند ورحمت خدا بر شهداوخانواده شهدا وایثارگران ورزمندگان وبسیجیان ومردم فهیم وولایتمدار ایرن که یک بار دیگر باشعور وشور انقلابی وبصیرت کامل پشت سر مقام معظم رهبری انقلاب رادربرابر دشمنان بیمه ودل امام زمان (عج)راشاد کردند.
  اما پیامی به مسئولین محترم شهرمان دارم : امام راحل وعارفمان فرمودند:”انقلاب ما انقلاب ارزشهاست”بنابر این در واگذاری مناصب منافع نطام ومصلحت مردم وکارایی شخص رادر نظر بگیریدونیرویهای خدوم وامتحان پس داده را که حاضر نیستند ملعبه گروه ها وجناحها باشندطرد نکنید. چون مردم مصاحبه واظهارات شما را می خوانند ودر بایگانی تاریخ ثبت می شودوصداقت نداشه باشید می گویند :چرا می گویید عمل نمی کنید واین گناه بزرگی است…

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۰

  کرمی مدرس
  پیش به سوی مجلس

  • نویسنده دیدگاه: شریفی
   دی ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۳

   مستقیم برو انشا الله .. ولی یکم یواش تر برو

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۶

   آبروری شعر و شاعری هم بردی گوگولی کاش اصلان به صورت زبانی این شعرتو می نوشتی

   در ادبیات فارسی به این نو شعر ها شیر تو پلنگ یا همان (شیر تو شیر)

 21. نویسنده دیدگاه: 12
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۴

  مدیر اموزش وپرورش …است ، …. به دنبال پست در بخشداری است این از برنامه های قبل پیش بینی شده مردم اگاه باشید معاون مالی اداره حقش اخراج می باشد باحرفهایی که زده و….

 22. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۳۰

  اولا متاسفم واسه شما که شهامت نداشتید کامن دیشب من رو بنام فرهنگی تایید کنید شما ادمای عقده ایی هستید دوما ملت ایران همواره تابع نظام و ولایت فقیه بود وهستند اما امیدوارم این اقایان حرف وعملشان یکی باشد

 23. نویسنده دیدگاه: رضا
  دی ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۴

  نمیشه در باره این همه دزدی هم تیتر بزنید ونظر بدهید ایا غارت کردن اموال بیت المال توسط یاران احمدی نژاد هم کمتر از فتنه نیست

 24. نویسنده دیدگاه: محمد.
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۲۶

  واقعا برای شما متاسفم آخر … کیست؟ کدام سابقه علمی که اونم کردید یه سردار یه سرباز معلم حق التدریس که جذب شد و الان هم نشسته جایی که اگر فامیلی با نماینده شهر … و عضو ستاد عکس چسپوندن نبود الان باید کارگری می کرد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۲

   برادر محمد توهین به شخصیت افراد کار هیچ انسان عاقلی نیست از همین توهینت پیداست که چه شخصیتی داری در ضمن آقای کرمی کارشناس ارشد تاریخ داشته و دارای دهها مقاله چاپ شده می باشد که به لحاظ سیاسی هم عضو شورای مرکزی حزب همبستگی شما ها اگر توان دارید به صورت علمی با او مناظره نمایید دلفان کمتر شخصیتی چون او به لحاظ علمی دارد. ضمناً به عنوان یک اصلاح طلب نمی تواند رابطه ای با نماینده اصولگرا داشته باشد لازم به ذکر است اینکه او به عنوان حق التدریس وارد سیستم شده کسر شان او نیست چه بسا خیلی از شخصیت های ما مثل او شروع کرده باشند در بزرگی او همین بس که با بزرگان اصلاحات و دولت فعلی رابطه نزدیک داشته و سایت سلام دلفان به عنوان چهره شاخص سراغ او رفته است اگر کسی نیست چرا سراغ او رفته اند

 25. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۷

  باسلام وعرض ادب خدمت همه همشهریان عزیز و خدمت زحمت کشان سایت سلام دلفان
  اکثر شما که لطف کردید و کامنت گذاشتید تقریبا اکثراً به درج این خبر توسط سایت اعتراض داشتید ولی اگر بادقت و صحه صدر بیشتری مطلب رو میخوندید میدانستید که در این خبر هیچ گونه اهانت به جناح یا شخصی نشده است بعدش ما مردم دلفان عادت کردیم که همدیگر را محکوم کنیم و به هم برچسب بزنیم واسه همینه که هیچ وقت شهرمون طرقی نکرده و تازمانی که این راه رو پیش بگیریم و به هم تهمت بزنیم اوضاع شهر همینی هست که میبینید خوب سایت محترم رفته از این چند نفر که از چهره های مشهور سیاسی شهر هستند گزارش تهیه کرده است اگر نمیرفت فردا باز کامنت میزدیم چرا مثلاً با آقای کاوه ای مصاحبه نکردید این حتماً دسیسه است ولی حالا که رفته و گزارش نوشته خوب آقای کاوه ای مصاحبه نکرده حتماٌ دلیلی هم واسه خودش داره به نظر شما خوب بود سایت یه حرف دروغی مینوشت و میزد این سخنان آقای کاوه ای بوده؟؟

  • نویسنده دیدگاه: دلسوز
   دی ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۹

   اردشير خان سلام
   يا نميدوني يا خودت رو به ندونستن ميزني
   بذار يك مثال برات بيارم خبرنگار تلويزيون وقتي ميره بازار تا مصاحبه بگيره مطمئنا مخالفين نظام رو هم مي بينه اما اشاره اي به اونا ميكنه؟ نبايد هم بكنه چون اگر اشاره اي كنه خودش به نظام خيانت ميكنه
   حالا باز هم ميگيم اگر اين آقايون به هر دليلي مصاحبه نكردند نبايد اين مطلب گفته ميشد چون سونيت گردانندگان اين سايت بر اكثر مخاطبان اثبات شده است

 26. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۳۵

  اصلاح طلبان نه تنها هیچ مشکلی با نه دی ندارند بلکه عمیقاً به آرمانها انقلاب معتقدند حضور اکثریت قریب به اتفاق خانواده های بزرگ انقلاب و خانواده شهدای مشهور در جمع آنها گواه همین مطلب است مگر می شود خانواده امام، شهیدان باکری، همت، جهان آرا، رجایی، بهشتی، مطهری و . . . ضد انقلاب شده باشند بنابراین تنها دلیل عدم مصاحبه اقایان … و… رویکرد تندروانه و غیر اخلاقی این سایت است که با این رفتار بر آن صحه گذاشت به علاوه مشخص است که … و…. اصلاح طلب به معنای واقعی کلمه نیستند.

 27. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۳۹

  رضا جان اینها نه تنها از دزدی های دهها میلیاردی نمی نویسند به آرشیو مطالبشان نگاه کن بلکه با پررویی هنوز هم از دکتر شان دفاع هم می کنند. همان که با بگم بگم و رفتارهای غیر اخلاقی نه تنها به بزرگان نظام و انقلاب اهانت کرد بلکه موجبات شکاف اجتماعی بزرگی در جامعه گردید آن وقت عده دیگری را فتنه گر می خوانند.
  خداوند همه ما را هدایت نماید.

 28. نویسنده دیدگاه: اصولگرای اصلاح طلب
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۹

  2سوال از سلام دلفان ومخاطبان

  1-ازکجا معلومه این آقایان مورد قبول اصلاح طلبان (اصلاح طلبان جوان)هستند؟

  2-شنیده ایم بعضی از ین آقایان منفعت طلبند تا اصلاح طلب!حقیقت داره؟

 29. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۴

  اگر کاظم کرمی فرد بزرگی نیست چرا با او مصاحبه شده است؟
  ضمناً شما چقدر مطالعه می کنید تا با مقالات او آشنا باشید؟
  و چقدر با او هم صحبت شده اید تا بدانید چه وزنی دارد؟
  اگر فرد مهمی نبود چرا او را اخراج کردند؟

 30. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۱

  من به عنوان یک دوست که کرمی را از نزدیک می شناسم هم به توان علمی او معتقدم هم می دانم او را مهندس مهرعلیزاده معاون سابق رییس جمهور به بیمه دی برد و نه حیدری طیب چشم ندارید موفقیت او را ببینید توهین نکنید او را اخراج کردید حال که موفق تر شده نمی توانید ببینید اخراج نمی کردید تا همان حق التدریس بماند ضمناً به خوبی واقفم بجز رابطه فامیلی با حیدری طیب، رابطه ای با او ندارد چون او اصلاح طلبی تمام عیار است و حیدری طیب اصول گرا حضور او در بیمه دی هم خیلی قبل تر از نمایندگی این آقاست
  امروز همه به بزرگی کرمی و تاثیر گذاری کلامش واقفند می خواهید ببینید یک سرچی در اینترنت بکنید تا بفهمید اگر نبود سایت اصول گرا به عنوان چهره شاخص با او مصاحبه نمی کرد حال که محل تان نگذاشته عصبانی هستید و او را حق التدریس می خوانید

  • نویسنده دیدگاه: یک ایرانی
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۵

   من که هرچه در اینتر گشتم بجز یک عکس 3/4چیزی از این دانشمند صاحب نام وآوازه!!! چیزی ندیدم در ثانی سایت سلام دلفان محض خاطر بیننگان وخوانندگان خود از با این شخص تماس گرفت که چون حرفی برای گفتن بلد نبود واینکه مبادا مقالات علمی معتبرش!!! را رو نکند چیزی نگفت.
   بس کنید اگر ….. وجایگاهش را بشناسید هرگز این گونه باد کنک زیر بغلش نمی گذارید. آخر کسی که ولایت ومنویات ایشان را قبول داشته باشد در مورد حماسه بزرگ 9دی سکوت می کند .
   ملاک ارزش افراد فقفط پایبندی به منویات رهبر فرزانه انقلاب است نه وابستگی به فلان حزب وسخن گفتن در فلان نشریه ضد انقلاب .

  • نویسنده دیدگاه: 9دی
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۸

   بیمه دی یا هر بیمه معتبر دیگری موسسات انتفاعی وخصوصی هستند و عضو ریاست آن باعث افتخار و سرداری یا نشان توان علمی نیست بعد هم کرمی دانش آموخته فلسفه است وهیچ ربطی به مدیریت بیمه ندارد

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۵۱

   علمش کجا ابود قای ع!! دانش آموزان از کمبود وناتوانی تدریسوی مینالیدند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۵۴

    دوست عزیز مخالفان کرمی و کاوه ای در کامنت هایتان به خوبی مشخص کردید که جز توهین حرفی برای گفتن ندارید در مورد کرمی بنده به عنوان فردی که با وی کار کرده ام می گویم بی شک یکی از بهترین و خلاق ترین معلمان ابتدایی دلفان بوده و بهترین شاگردان را تحویل داده است روستاهایی که تا قبل از رفتن او یک نفر از دانش آموزان از ابتدایی بالاتر نمی رفت الان دانشجو دبیرستانی دارند و این را هم دوست و هم دشمن می دانند اگر ذره ای انصاف دارید از مدیران اداره زمان دکتر محمود سوال کنید تا پی به واقعیت ببرید از این نظر او بارها مورد تشویق قرار گرفت من در جریان هستم اوج مشکلات حتی مخالفان و پرونده سازان او را از بهترین معلم ها می دانستند فقط افکار سیاسی او را بهانه می آوردند. دربه عنوان نمونه در مورد نظم کاری ، خلاقیت و توان تدریس وی از آقایان بیگی و کیانی که اصولگرا هم هستند و سال آخر مدیر او بوده اند سوال بفرما به قرآن که همه ما در برابر هر حرف خود باید در پیشگاه خدا جوابگو باشیم.

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۲

  کرمی امروز محبوب ترین چهره سیاسی در بین جوانان دلفان است این را همه می دانند همین که توهین می کنید نشان از عصبانیت شما ست

  • نویسنده دیدگاه: جمعی ازجوانان دلفانی بی کار
   دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۴

   من پاتق همه ی جوان های دلفانی هستم شماچرا دارین دروغ به این واضعی می گین شاید جوانان دلفانی اثلا بااین اسم آشنایی نداشته باشند ومن و فقط عشق ما جونا (جوانان) فقط و فقط عالی هست عالی عالی (عالی عالیست)(علی رستمیان) خدای یا تورا به حقانیتت قسم این دور عالی اسم بنویسه.

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۴

    دوست عزیز عالی در این نوشته یا کامنت چه ربطی داره که شما از او حر می زنید مطمئنم که خود آقای رستمیان از این که اسمش را می برید راضی نیست شما یا یکی از دوستان احساساتی ایشان هستی یا از دشمنان ایشان که می خواهی برایش جو سازی کنید.

 32. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۵

  درود بر کرمی که با رفتار خود راهی جز توهین برای مخالفانش نگذاشت تا به همه بفهماند عده ای ابزاری جز توهین و حذف ندارند

 33. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۴

  آقای محمد
  کرمی سردار آزادی خواهی در شهر ماست به راستی کیست که همچون او بر ایده و مرام خویش مقاوم باشد کرمی و زندگی او نقطه ضعف تاریخی تفکری است که وقتی منطقی برای مقابله با صاحب فکری را ندارند به اهانت و حذف روی می آورند عصبانیت شما از همین است نمی دانید چطور توجیه کنید و چگونه بزرگی اش را ببینید دستپاچگی شماها زمان مطرح شدن او برای بخشداری به همین دلیل است اما او برای ماندن و قدرت و حتی کسب نان به هر ذلتی تن نداده و نمی دهد
  درود بر او

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   دی ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۹

   احساس

  • نویسنده دیدگاه: همراز
   دی ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۲

   40سال است در دلفان زندگی میکنم هنوز نه اسم کرمی را شنیده ام و نه شق القمر ی از ایشان دیده ام ایشان را الکی درجه بارون نکن بزرگوار . سردار ی شایسته اونایی است و رفتند و بی سر برگشتند…..

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۲

   ترا خدا نام ولفظ سردار را بی معنی وآبرو نکنید عضویت در حزب منحله افتخار وسرداری است؟کدام افتخار ؟انگار کسی از کسی خبر نداره؟
   در کجای تاریخ فتنه وفتنه گر ارج وقرب داشته اند
   انتخابات 88 دلفان ومیدان امام نورآباد را که از یاد نبرده اید؟
   9دی روز غرور ملی هر مسلمان وشیعه ی امام حسین است در تاریخ ماندگار است چه امثال این آقایان مصاحبه بفرمایند چه نفرمایند.

  • نویسنده دیدگاه: انقلابی
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۳

   سردار آزادی مثل میرزا کوچک خان و ریسعلی دلواری یا مثل چ گوارا و بابی ساندز یا کی؟ دقیق می گفتی ما هم بفهمییم که سردار کدام جنبش آزادی خواهی در دلفان بوده یا رهبر کدام جنبش انقلابی که در دلفان وقوع یافته است .
   دوست عزیز حرمت سرداران بزرگی چون باقر خان وستارخان ومیرزا کوچک خان یا شیر علی مردان خودمان را به سخره نگیرید.بخدا جفاست افرادی که شهامت اظهار نظر در مورد آفتاب 9دی را نداشته با لفظ سردار نامیده گردند.

 34. نویسنده دیدگاه: طاها
  دی ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۶

  یکی از عقل می‌لافد یکی طامات می‌بافد,
  بیا کاین داوری‌ها را به پیش داور اندازیم.

 35. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۷

  ظلم سران فتنه را به نظام فراموش نمی کنیم

 36. نویسنده دیدگاه: جهان
  دی ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۰

  مدیر اموزش وپرورش مردی … وبه فکر انتقام است خوب جهانی جاده را باز کرده یک رورز اصلاح طلب ویک روز اصولگرا فقط …..ان هم نزدیک است خوار وذلیل شود وطن فروشی – دروغ گفتن به رفقاو… به خدا حق دیگری پایمال کردی وگر نه……

 37. نویسنده دیدگاه: بیدار فدای رهبر
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۴

  عزیزان همشهری مرز بین دوستدار امام ورهبری وانقلاب وقیام امام حسین (ع) و دشمنان امام ورهبری وانقلاب ویزیدیان زمان تبری جستن ونجستن از فتنه سال 88 و حمایت کردن ونکردن از حماسه 9دی است .همین زیرا فتنه گران وایادی خارج نشین آن قصد براندازی نظام را داشتند وهرگز از کرده خویش پشیمان نیستند .
  چرا 9 دی را به شوخی گرفته اید من حتی از مدیریت سایت گله مندم که چرا این شکوه وحماسه را مقید به تأیید چند نفر می کند .
  هرکس با 9دی است انقلابی است وولایتی هرکس دشمن 9 دی باشد ضد انقلاب و مرتد است میزان فعلی هرکس اعتقاد داشتن یا نداشتن به این حماسه بزرگ است .
  اشخاصی که گفته بودند فلانی سردار فلان جنبش است افتخار نیست تمام افتخار شخص مزبور یک قطعه عکس و یک پروفایل شخصی و عضویت در گروهی است که هر شخصی می تواند عضو آن باشد البته گروهی که خون به دل رهبر کردند .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۵

   جناب بیدار عزیز با کوچک شمردن امثال شما بزرگی کوچک نمی شود کرمی را آنان که بشناسند می شناسند خود شما هم خوب میدانید که وزن او در چه حدی است او عضو ساده حزب نیست که هرکسی بتواند او عضو شورای مرکزی حزب بوده که بقیه اعضا نماینده مجلس، وزیر، استاندار و… هستند کمی خودت را به او نزدیک کنی وزن او را می شناسی ضمنا شماره این هفته مجله پایتخت کهن را بگیر تا مقاله وزین او را در جمع بزرگان ببینی شما هم لطف کرده مقاله ای چون او در نشریه ای چنین به چاپ رسانید
   دوست عزیز به شخصیت دیگران احترام بگذارید بهترین دلیل بر شاخص بودن او همین است که سایتی چون سلام دلفان از او به عنوان چهره شاخص دعوت به مصاحبه کرده یعنی خودتان به این امر اعتراف کرده اید این در حالیست او 5 سال است که از این شهر رفته پس سایه او همچنان سنگینی می کند
   صدالبته می دانم و می دانید مشکل شما این است که او نقطه ضعف شماست چون مردم ما بریدن نان را نمی پذیرند قطع نان او لکه سیاهی است بر کارنامه مسببین تا ابد

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۵

    وزن این پیشوای شما شاید 70کیلو یا نهایتاً75کیلو باشد نفهمیدم وزن اشخاص یا وزن علمی آنها مد نظر مبارک بوده است؟
    تو بگو ریس یک حزب ضد انقلاب چه فایده ای دارد ؟مگر نمیانده مجلس نداشته ایم که اینک ضد انقلاب تشریف دارند .مگر مهاجرانی وزیر ارشاد نبود که اینک تمام هویت گذشته خود را منکر شده و در دامن رسانه بی بی سی خائن افتاده و بر ارزشهای ما حمله میکند .
    دوست عزیز من هیچ عنادی با اشخاص مد نظرندارم اما از اینکه بیهوده آنان را بزرگ یک طیف معرفی کنید ناراحتم هم طیف اصلاح طلب وهم اصولگرا همه در خلق حماسه 9دی سهیم بوده اند وهیچ طرفدار نظامی نمی خواهد این حماسه را به نام یک طیف مصادره نماید
    پس بیهوده مخالفان نظام را بزرگ نکنید چه آنها ذره هایی معلق در هوا هستند که با اندک وزش بادی به هر طرف پرت می شوند .
    گفته بودید پایتخت کهن خیال کردم همچون نامش کهن است ظاهراً اولین شماره آن چاپ شده ونام دانشمند شما در آن نبود یا شاید تغییر نام داده است ؟ محض تنویر فکر وایده خوانندگان کل صفحه و تبلیغش را کپی کرده و درپایین می گذارم.
    تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ – ۱۵:۴۲
    «آفتاب: شماره نخست این هفته‌نامه که رویکردی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارد، با آثار و گفتاری از محمود سریع القلم، صادق زیباکلام، محسن رنانی، داودسلیمانی، رضا صالحی امیری، محمدعلیخانی، علی صالح آبادی، حسین راغفر، حسین نوش آبادی، علی عبدالعلی زاده، خسرو طالب‌زاده، حسن صفری، علی سیاسی راد، حامد شجاعی، حسن زمانی، محمود زمانی قمی، محسن بیات زنجانی، علی نظری، آذر منصوری، فریبا عباسی و امیرحسین نظری منتشر شده است و هادی خانیکی هم بر آن سرمقاله نوشته است.

    به گزارش آفتاب، گفتنی است این هفته نامه به مدیر مسئولی فریبا عباسی از اول مهرماه به طور منظم در سراسر کشور توزیع می گردد.»

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۷

     عزیز دل برادر برو شماره 10 و 11 را بخوان به دردت می خورد صفحه 34 و 35 شماره ده . شماره 11 که اسم ایشان روی جلد هم هست
     بزرگش نخوانند اهل خرد که نام بزرگان به خردی برد
     شما که هر کاری برای نابودی او کردید بهتر است سر عقل آمده و بدانید که با این رفتارهای شما باز به ارزش او می افزایید ضمنا شما خوب او را می شناسید اهل تعویض اسم نیست

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     دی ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۹

     آدم خوشبخت خوبه خودت نوشتی شماره اول تاریخ مرداد. محض تنویر تو این هفته نامه هر هفته شنبه ها چاپ شده و تا الان چندین شماره دیگر هم از آن چاپ شده است که همه نویسندگان آن بزرگان این عرصه هستند ضمنا اصلاح طلبان به دلیل محدودیت ها و تحدید آزادی بیان و قلم همه نشریاتشان قدمتی ندارند وقتی کسی می آید و از تنویر صحبت می کند باید آنقدر سواد داشته باشد که بداند این مجله حتی اگر فصلنامه هم باشد باز تا حالا چند شماره دیگر از ان چاپ شده است . مطمئن باش با این اطلاع رسانی مخاطبان به تو و نیت تو خواهند خندید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۴۸

   دوست عزیز با کوچک شمردن و کوچک خواستن من و تو کسی کوچک نمی شود وگرچه با الفاظ سردار هم مخالفم اما هم تو و هم من می دانیم کرمی دیگر آدم وزینی است بهترین دلیل آن هم همین است که این سایت که متعلق به اصول گرایان است به عنوان چهره شاخص شهرستان به سراغ او رفته آن هم در شرایطی که چند سال است از نورآباد مهاجرت کرده پس معلوم می شود سایه او بر سپهر سیاسی شهرمان سیاسی می کند اینکه فرموده اید هر کس می تواند عضو این حزب شود حرفی پذیرفتنی نیست چون او عضو شورای مرکزی است و بقیه اعضای شورا ی مرکزی این حزب سابقه نمایندگی مجلس، وزارت، استانداری، معاونت وزیر دارند حضور جوانی چون او در آن جمع بزرگ مایه افتخار همه ماست به خصوص وقتی بدانیم کرمی از هر فرصتی برای تقویت همشهریان استفاده می کند امید است به جایی برسیم سنجیده و منصفانه صحبت کنیم

 38. نویسنده دیدگاه: جوان
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۳:۱۶

  سلام دلفان با دلفان خداحافظی کن، بزرگان با حرف جاهلان کوچک نمی شوند آری خداحافظ دلفان

 39. نویسنده دیدگاه: کاظم
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۵

  مدیر اموزش وپرورش اگر خود شجاعت نداشته باشد وپست پرست باشد دچار نفس پرستی شده واگر به خاطر نماینده کار کند بت پرست است واگربه خاطر ماندن خود ونماینده کار کند دوگانه پرست است ولی اگر به خاطر خدا کار کند توحید و یگانه پرستی است چندین سال است فقط گوش به حرف نماینده بد بختها چنان دچار گناهان قلبی شده اید به چه دلیلی و……..

 40. نویسنده دیدگاه: محمد
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۶

  در تایید سخنان آقا سینا باید بگم واقعا اقای محمدکاظم کرمی هیچ سودی از اصلاحات نسیبش نشد بلکه مورد خشم تعدادی از اصول گرایان قرار گرفت و کارشو از دست داد ولی آقای کاوه ای چون آدم زیرکی است عمدا مصاحبه نمیکند ایشان در زمان حاکمیت اصول گرایان صاحب امتیاز دانشگاه علمی کاربردی دلفان میشود که ماهانه سود میلیونی به جیب میزند علی رغم اینکه خود شاغل است و در دلفان جوانان بیکاری وجود دارد و این خود بهترین نمونه برای مقایسه ی خوب و بد بودن ایشان است

 41. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۲

  یک رنگ بودن در اصلاح طلبی به مصاحبه کردن و نکردن نیست بلکه به راند خواری و سو استفاده کردن و چاپیدن است عده ای که مصاحبه نکردن بیشتر استفاده های مالی و ریالی کرده اند مردم خوب اینها را مورد قضاوت قرار میدهند چون بهترین قاضیان مردم هستند

 42. نویسنده دیدگاه: یار
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۷

  … پروندهای پراز خلاف دارد به موغ هویت مشخص می شود به نظر من استعفا دهد بهتر است …..

 43. نویسنده دیدگاه: بابا
  دی ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۱

  سایت سلام دلفان چرا از رزمندگان فرهنگی جهت خاطرات جهبه دعوت نمی کنید افرادی داریم هم جانباز وهم رزمنده در طول 8سال دفاع مقدس

 44. نویسنده دیدگاه: عبدی می گوید
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۵۱

  اقای یاری راه را برای اقای کرمی باز کرد واقای جهانی راه برای کاظمی اینها از خود هیچی ندارند اصلاح طلبان اگاه باشید شما سپهر هستید معاونین اداره مزایا وقدرت طلبی دارند البته در خدمت اسلام که نیستند در خدمت مادیات وبازدید از مدارس …….می باشند

 45. نویسنده دیدگاه: حسین
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۴

  کسی که دم از اصلاحات میزند نباید فقط به فکر جیب خود باشد و هرجا منفعتی است به آن بچسبد و فقط سود خود را در نظر داشته باشد آقای …در شورا که بود فقط به فکر جیب خود بود کدام شق القمر را برای نورآباد انجام داد.مردم نوراباد این افراد را خوب میشناسند گذشت زمان همه چیز را روشن میکند.لعنت خدا بر رانت خواران باد.

 46. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۲

  خیلی دوسش دارم کاظم کرمی خیلی اقاست خیلی تا کور شود انکه نتوان دید

 47. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۵

  آنچه در بالا در مورد کاوه ای و کرمی ازبعد منفی آمده نشان دهنده ضعف نویسندگان آنهاست ترور شخصیت، توهین و اهانت مهمترین اینهاست اولا که مصاحبه کردن و نکردن آن هم با سایتی تندرو حق هر انسانی است و طبعا نمی تواند نشان دهنده مخالفت این افراد با نظام و رهبری باشد به علاوه آنچه مردم دلفان باید بدانند و می دانند این دو نفر انسانهایی صاحب فکرند بی آنکه خود مدعی باشند کاوه ای را سو استفاده گر نامیده اید آن هم به دلیل هتل کاوه و دانشگاه در هتل کاوه مردم می دانند اخوی آقای کاوه ای تا خرخره در بدهی است و حاضر است سر به سر بفروشد در مورد دانشگاه هم باید گفت اولا از او باید متشکر بود که با تاسیس یک مرکز علمی به ترقی علمی دلفان کمک کرده در ثانی چگونه ثابت می کنید در این راه از رانتی استفاده شده
  در مورد کرمی هم فقط. این را گفته اید که در این حد نیست من شک ندارم خود او ادعایی ندارد اما امروز دیگر تردیدی نیست که او روزنامه نگاری قوی و یک انسان صاحب فکر است به علاوه مدیری توانمند است که با وجود رشته غیر مرتبط و در یک استان دیگر مدیر یک استان است در موسسه خصوص بودن که سخت تر است چون رانت و سفارش کارگر نیست عملکرد است که مهم می نماید
  بیاییم منصف باشیم و انسانها را خراب نکنیم به خدا انسانهای یک رنگ و رو گوهرند

 48. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۸

  بله واقعا آقاست یک رنگ و نترس

 49. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۳

  باسلام این افراد در ستاد آقای روحانی حضور نداشتند وانسانهای محافظه کاری شده اند در ستاد روحانی جوانان تازه وبا سوادی وارد عرصه شده اند که دنبال فرصت طلبی نیستند ودر آینده بیشتر شناخته می شوند.

 50. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۱

  با محافظه کاری ومنفعت طلبی این آقایان بود که دوست وهمراه آقای سوری فرماندار شهر شد ایشان در انتخابات طرفدار سوری بودند و با همراهی این عده قلیل (باقری) فرماندار شهرمان شد

 51. نویسنده دیدگاه: منصف وصبور
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۶

  دیدیم ودیدید به علت بی تفاوتی ونا توانی این قلیل افراد نیروهایی که شجا عانه از دکتر روحانی حمایت کردند نه تنها رئیس اداره نشدند بلکه باکمال تاسف وشرم کسانیکه مخالف افراطی روحانی بود ند رئس بعضی از ادارات شدند همین آقایان انصافا” کار مند بودن را لایق نیستند تا چه رسد به اینکه سکاندار اداره ای بشوند به چه چیز خود می بالیدحتی یک بار هم شده در یکی از سایتها معترض این انتصابات نا فرجام وفرمایشی بشوید شما در این مواقع به لاک خود فرو رفتید ولب فرو بستید وبه فکر امیال خود بودیداین رسم رفاقت ومردانگی نیست بلکه سیاسی کاری وبه نرخ روز نان خوردن است فرداهایی دگر در راه است پس چه خوب جلسه بگیران وتصمیم گیران شبانه تنها وتنها به فکر ده نفکر انگشت شمار نباشند هستند افرادی که از این جماعت به علت حجب وحیایی که دارند برای گرفتن پست نه تنها سینه سهپر نمی کند حتی در جلسات شما یک بار حضور نداشته اند از همه مهمتر اسمی از آنها برده نشد به مثابه لم یشکر الخاق لم یشکر المخلوق به امید روزی که باهم باشیم نه بی هم

 52. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۳

  بعضی ها فراموش کردن اتوبوس اتوبوس نیرو جمع کردند وراهی تهران شدند اما………حالا دم از حفظ نظام می زنند

 53. نویسنده دیدگاه: حسین
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۴

  آقای کاظمی باآوردن آقای.. برای معاونت اداره عملا نشون دادکه باآقای روحانی نیست ومسولین ستاداقای روحانی بایداین موضوع رارصدنمایندوبه مسولین زیربط اطلاع دهند

 54. نویسنده دیدگاه: حا می و طرفدار دکتر روحانی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۲

  یاران وطرفداران دکتر روحانی در جریان باشندکه آقای سوری در انتخا بات ریاست جمهوری از طرفداران قا لیباف بود وبعد از پیروزی نیز ایشان به عنوان یکی از اعضای جبهه پایداری با کابینه دکتر روحانی همراه نبود ورای مخا لف داشت از طرفی فر ماندار شهرمان نیز در انتخابات مجلس طرفدار پروپا قرص سوری بود که بارها با ایشان برای تبلیغات انتخا بات به نور آباد می آمد وایشان نیز به تبعیت از سوری طر فدار قالیباف بود ونکته بعدی احمد کا ظمی نیز طرفدار سوری وایشان هم طر فدار روحانی نبود وبا این توصیفات احمد کاظمی رئیس اداره آموزش وپرورش شدند و مسولین ستاد دکتر روحانی که بنده هم عضو آن بودم هیچ گونه اراده واختیاری برای این انتصاب نداشتند ولذا به نظر سوری معا ون اداره انتخاب می شود سالی که نیکوست از بهارش مشخص است.

 55. نویسنده دیدگاه: علی می گه
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۱

  انشاالله هیجی ازحافظه ی مردم باک نمی شودومردم فهیم یک نماینده ی حامی دولت آقای روحانی راانتخاب خواهند کردونشون میدن که این افرادکف روی آب هستندمردم دلفان به یک نماینده شجاع وراستگووازافرادحامی دولت رای میدن وتدبیروامیدجایگزین تملق خواهدشد

 56. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۱۷

  رحمت خداوند بر پدر ومادرت باد که به طور شفاف مسایل شهرمان را منعکس کردی برای اینکه موضوع بهتر مشخص شود کدامیک از همران دکتر روحانی که شبانه روز تبلیغ کردند وهمه چیز را به جان دل خریدند حتی مسول یک اداره در شهرستان دلفان شدند پس می توانیم به درستی استلال کنیم کاسهای زیر نیم کاسه ای پنهان است ودیگران مدیریت می کنند اگر این گونه نیست پاسخی به افکار عمومی بدهید.

 57. نویسنده دیدگاه: دنشجو دکترای بیکار
  اسفند ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۳

  آقای …. عجب کلاهی بر سر شهردار غلامی باسیاسی بازی گذاشتید !!چرا بازنشسته شد ه ایدفرصت به مدرک به دستان نمیدهید !!!زمین یک ملیاردی رو صد میلیون خریدی !!!بااسم تحصیل برای جوانان دلفانی چه چپاولهای بدست اوردید!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 58. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۴

  زنده باد … و …

 59. نویسنده دیدگاه: شاهکار
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۳۵

  چه جالب
  اینکه استاد ارجمند محمود کاوه ای حاضر نشده با شما صحبت کند را به عنوان اظهار نظر درج کرده اید!!!؟
  حال که با چند نفر به اصطلاح اصلاح طلب موفق به صحبت شدید و ایشان از سر ضعف و عدم پایبندی به مواضع مجبور شده اند سخنانی بر زبان بیاورند و کسانی چون آقایان کاوه و کرمی شما و سوالتان را در خور پاسخ ندانسته اند چه دلیلی دارد که اسمشان آورده شود؟؟
  خیال خام پخته اید که شاید این دو نیز چون دیگران سخنان تکراری تریبون های رسمی را بر زبان بیاورند یا بر خلاف نظر شما اظهار نظر کنند و در هر دو حال این دو را تخریب کرده باشید.
  اما این دو در دام مکر شما نیافتاده اند و حال که تیرتان خطا رفته برای تخریب، پاسخ ندادن ایشان را نیز درج کرده اید
  آقایان سلام دلفان، چه ناشی و غیر حرفه ای هستید.
  محمود کاوه ای و محمد کاظم کرمی چهره ای محبوب و مردمی هستند که با این اقدامات کودکانه قابل تخدیش نیست ند. اعتبار اینان به پایبندی به اعتقاد و شرفشان است. زیرا نام خویش به نان نفروخته اند.
  تاریخ بهترین داور است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار