سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44166
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیمارستان‌های سلسله و دلفان در استان لرستان تجهیز می‌شود
Print This Post
حجت الله سوری، در بحث سلامت شهرستان سلسله و دلفان اظهار داشت: وضعیت دو بیمارستان سلسه و دلفان نسبت به جهت و شاخصه های وزارت بهداشت مطلوب، است اما رضایت ...

حجت الله سوری، در بحث سلامت شهرستان سلسله و دلفان اظهار داشت: وضعیت دو بیمارستان سلسه و دلفان نسبت به جهت و شاخصه های وزارت بهداشت مطلوب، است اما رضایت 100 درصدی نداریم.

وی افزود: در کل وضعیت بیمارستان های سلسله و دلفان مطلوب است اما نه در حدی که بتواند کل نیازها را برطرف کند، در این زمینه پیگیری‌هایی انجام گرفت و اخیرا” در مکاتبه ای که با وزیر بهداشت انجام شد، اعتبار زیادی برای تجهیزات بیمارستان های سلسله و دلفان اختصاص داده شد و از سویی دانشگاه علوم پزشکی با جدیت پیگیری می‌کند تا وضعیت این بیمارستان ها را ارتقاء دهد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مورد تصفیه خانه آب شهرستان سلسله و دلفان افزود: با توجه به اینکه عملیان اجرایی برخی از تصفیه خانه ها در این شهرستان ها حدود 50 تا 80 درصد پیشرفت داشته و هنوز تکمیل نشده است و با وجود گسترش بی رویه این شهرها، توسعه زیر ساختی خیلی کند است.

وی بیان کرد: امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده، در بودجه امسال و با کمک بخش خصوصی بتوانیم سیستم های تصفیه آب را که یکی از مسائل محیط زیست شهرستان است، به سرانجام برسانیم.

سوری در مورد مشکلات آموزش عالی شهرستان‌های سلسله و دلفان گفت: دانشگاه شهرستان سلسله به خاطر بحث تک جنسیتی بودن رشد بیشتری نسبت به شهرستان دلفان داشته است.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای رفع مشکلات آموزش عالی در این دو شهرستان، افزود: لازم بود قبل از اینکه مجوز و اجازه فعالیت به این مراکز داده شود، تدبیری اندیشیده می شد، چرا که یک دانشگاه باید امکانات آموزشی و فرهنگی را برای دانشجویان فراهم کند که در این شهرستان ها این امکانات آماده نشده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان تصریح کرد: با وجود افزایش یافتن هزینه های ساخت و سازها و با توجه به با سیاست های جدید وزارت علوم، امیدواریم شاهد توسعه و گسترش دانشگاه ها باشیم چرا که وضعیت فعلی مطلوب نیست.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار