سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44172
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عارف در آستانه رسیدن به آرزوی دیرینه‌اش
Print This Post
تئوری و فرمولی که به گفته پسر عارف یکی از آرزوهای دیرینه پدر بود با انتقاد و اعتراض گسترده برخی اصلاح طلبان تندرو در آستانه شکست قرار گرفت ولی امروز ...

تئوری و فرمولی که به گفته پسر عارف یکی از آرزوهای دیرینه پدر بود با انتقاد و اعتراض گسترده برخی اصلاح طلبان تندرو در آستانه شکست قرار گرفت ولی امروز عارف در واکنش به خبر عرش نیوز اظهار داشت: با اصولگرایان معتدل لیست مشترک می‌دهیم.

عارف در آستانه رسیدن به آرزوی دیرینه‌اش

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق، تئوری و فرمولی که به گفته پسر عارف یکی از آرزوهای دیرینه پدر بود با انتقاد و اعتراض گسترده برخی اصلاح طلبان تندرو در آستانه شکست قرار گرفت که در خبری مفصل (لینک) به آن پرداختیم. ولی امروز عارف در واکنش به خبر عرش نیوز اظهار داشت: با اصولگرایان معتدل لیست مشترک می‌دهیم.

محمدرضا عارف در خصوص برنامه‌هایش برای شرکت در انتخابات گفت: مشغول تدوین برنامه‌ها و سیاست‌ها برای حضور در انتخابات و چگونگی اجماع هستیم.

عارف با بیان اینکه بسیار خوشبین هستم که بتوانیم حداکثر کرسی‌های مجلس را نیز کسب کنیم، اظهار داشت:  بر این باور هستم که مجلس آتی، باید مجلسی تخصصی و کارآمد باشد که کارشناسانی زبده با نگاه ملی و فراملی به مسائل داشته باشند.

وی از اعلام راهبردهای انتخاباتی خود تا پایان سال آتی یا ماه‌های نخست سال آتی برای انتخابات مجلس خبر داد و درباره ائتلاف اصلاح‌طلبان با اصولگرایان میانه‌رو و معتدل یادآور شد: بعد از اجماع با اصلاح‌طلبان به دنبال بحث ائتلاف با اصولگرایان معتدل هستیم. معتقدم می‌توانیم بخشی از لیست‌هایمان مشترک باشد و اگر در مجلس افراد مشترک داشته باشیم، این افراد می‌توانند پایه و محور تفاهم و همدلی باشند که این مسئله در پیشبرد برنامه‌های مجلس و پیشرفت کشور موثر است.

منبع: عرش نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار