سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44186
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انتقال آب از سد معشوره، تنها راه حل برطرف کردن مشکل کوهدشت است
Print This Post
 نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: اگر برای کوهدشت آب را به‌ غیر از تنگ معشوره انتقال دهند از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست چراکه پمپاژ آن خیلی اختلاف سطح دارد ...

 نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: اگر برای کوهدشت آب را به‌ غیر از تنگ معشوره انتقال دهند از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست چراکه پمپاژ آن خیلی اختلاف سطح دارد و طول آن زیاد است.

محمدتقی توکلی، صبح امروز در حاشیه جلسه برنامه‌ریزی و توسعه استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سد معشوره مشکل خاصی ندارد کار آن متوقف نشده است و قرار بر بازنگری آن شده است.

‌وی افزود: در بازنگری مسلماً ابعاد کار کوچک‌تر می‌شود که این به نفع ما و طرح برق، آبی و کشاورزی نیست چراکه اگر طرح کوچک‌تر شود از توجیه فنی می‌افتد و اجرای آن توجیه اقتصادی ندارد.

‌نماینده مردم الیگودرز بیان کرد: اگر برای کوهدشت آب را به‌غیراز تنگ معشوره انتقال دهند از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست چرا که پمپاژ آن خیلی اختلاف سطح دارد و طول آن زیاد است.

‌توکلی عنوان کرد: امکان تغییر سد معشوره به ایستگاه پمپاژ وجود ندارد چرا که قبلاً هم این کار انجام‌ شده و عملی نیست و باید به قوت خود باقی بماند حتی با رئیس‌جمهور هم برای این قضیه جلسه برگزار می‌کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار