- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

فیلم‌های جشنواره عمار در ۶۰ نقطه لرستان اکران می‌شود

 دبیر جشنواره عمار لرستان گفت: جشنواره عمار در ۶۰ نقطه از استان لرستان اکران می‌شود و این کار تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه دارد و برای نخستین بار به شکل مرتبط و سازماندهی‌شده رابطان استانی شکل‌گرفته است.

جواد یاراحمدی در رابطه با اکران فیلم‌های جشنواره عمار در لرستان اظهار داشت: امسال برای پنجمین سال متوالی است که جشنواره عمار در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل تیم داوری در لرستان افزود: امسال برای نخستین بار در استان‌ها تیم داوری بومی شکل‌گرفته و در استان لرستان نیز این اتفاق رخ‌داده است.

دبیر جشنواره عمار لرستان گفت: در استان لرستان داوری استانی آثار ارسالی هنرمندان لرستانی در حال انجام است و 11 نفر از هنرمندان لرستانی داوری حدود 40 فیلم ارسالی از استان لرستان را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به تاریخ اکران فیلم‌های جشنواره عمار در لرستان بیان کرد: مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی عمار امروز در منزل شهیدان «محمد و محمدرضا فطرس» برگزار می‌شود و در این مراسم فیلم دیدار دست‌اندرکاران جشنواره مردمی عمار با رهبر معظم انقلاب پخش می‌شود.

یاراحمدی با اشاره به اکران‌های جشنواره عمار در نقاط مختلف لرستان عنوان کرد: تاکنون حدود 50 مجموعه استانی برای اکران آثار جشنواره عمار در استان لرستان ثبت‌نام نموده‌اند که این مجموعه‌ها از سراسر شهرهای استان لرستان و از مساجد، هئیات فرهنگی مذهبی، مؤسسات و کانون‌های فرهنگی هستند.

وی با اشاره به افزایش نقاط اکران فیلم‌های جشنواره عمار در لرستان اظهار داشت: جشنواره عمار در 60 نقطه از استان لرستان اکران می‌شود و این کار تا 22 بهمن‌ماه ادامه دارد و برای نخستین بار به شکل مرتبط و سازماندهی‌شده رابطان استانی شکل‌گرفته است.

منبع: تسنیم