سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44200
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فیلمی که “علی جنتی” را هم عصبانی کرد
Print This Post
جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حین فیلمبرداری از فیلم نهنگ و عنبر بر سر صحنه فیلمبرداری حاضر شده و از تعابیر استفاده شده د راین فیلم بسیار عصبانی ...

جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حین فیلمبرداری از فیلم نهنگ و عنبر بر سر صحنه فیلمبرداری حاضر شده و از تعابیر استفاده شده د راین فیلم بسیار عصبانی شده است.

به گزارش دانا، فیلم‌های زیادی با موضوعات اجتماعی در سینمای ایران ساخته شده است که تعدادی از آنها واقعیت جامعه را منتشر و برخی دیگر با نشان داده چهره سیاه از جامعه سعی در القای فضای سیاه در کشور هستند.
اخیراً‌ فیلمی با نام  «نهنگ و عنبر » به کارگردانی سامان مقدم در حال ساخت است که از لحاظ موضوع و محتوا شبیه به فیلم «عصبانی نیستم » است.
«عصبانی نیستم!» داستان نوید، دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی اخلاقی‌های جامعه با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه اش «ستاره» را از دست ندهد.
این فیلم ماه گذشته آماده اکران بود که به خاطر اعتراض های زیادی که به نوع و محتوای فیلم وارد شد ممنوع الاکران شد و دیگر روی پرده سینما نرفت؛ البته این فیلم پس از اصلاحاتی که بر روی آن صورت گرفت اجازه اکران را بدست آورد.
گفته می شود جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حین فیلمبرداری از فیلم نهنگ و عنبر بر سر صحنه فیلمبرداری حاضر شده و از تعابیر استفاده شده دراین فیلم بسیار عصبانی شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار