سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4424
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » چه کسی پاسخگوی دانشجویان پیام نور دلفان خواهد بود؟
Print This Post
اتفاق عجیبی دیگر در دانشگاه پیام نور؛
سرویس دانشگاه- تصور کنید دانشجوی دانشگاه پیام نور هستید. ابتدای ترم انتخاب واحد نموده اید، در کلاس ها نیز حضور فعالانه داشته اید و خود را آماده امتحانات پایان ترم ...

سرویس دانشگاه- تصور کنید دانشجوی دانشگاه پیام نور هستید. ابتدای ترم انتخاب واحد نموده اید، در کلاس ها نیز حضور فعالانه داشته اید و خود را آماده امتحانات پایان ترم می کنید. امّا وقتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه، مراجعه می کنید با اتفاقی مواجه می شوید که هیچ وقت تصورش را نمی کردید. اتفاقی که همه آرزوهای طول ترم  تان را بر باد می دهد. شما ناگهان متوجه می شوید که اصلاً انتخاب واحدی برایتان صورت نگرفته است! راستی اگر این اتفاق برای شما رخ دهد چه احساسی به شما دست می دهد؟

آنچه در فوق آمد، داستانی خیالی نیست، بلکه اتفاق عجیبی است که در همین دانشگاه پیام نور واحد دلفان اتفاق افتاده است. مع الاسف در حالی که یک هفته بیشتر به آغاز امتحانات پایان ترم دانشگاه باقی نمانده است، تعدادی از دانشجویان که با هزار زحمت و صرف هزینه های گوناگون، ترم را به پایان رسانده اند، متوجه می شوند که اصلاً برایشان انتخاب واحدی صورت نگرفته است. براساس گزارشات رسیده به سلام دلفان، تعدادی از این دانشجویان، تنها برخی از واحدهای انتخابیشان به ثبت نرسیده است و برخی نیز همه دروسی که انتخاب کرده بودند برایشان ثبت نشده است. این در حالی است که برخی از این افراد در رشته هایی چون تربیت بدنی که واحدهای عملی بیشتری نسبت به سایر رشته ها دارد تدریس می کنند و این واحدها را با مشقت های خاص خودشان گذرانده اند.

دردناک تر آنکه در بین این دانشجویان هستند افرادی که ترم آخرشان را سپری می کرده و خود را محیای فارغ التحصیلی می کرده اند.

دانشجویان مزبور که با جواب سربالای مسئولین دانشگاه پیام نور دلفان مواجه می شوند به دانشگاه پیام نور استان مراجعه می کنند و با ریاست دانشگاه نیز دیدار می کنند امّا نهایتاً با دست خالی روانه خانه می شوند.

به راستی چه کسی پاسخگوی دانشجویانی خواهد بود که با هزار زحمت و تلاش و صرف هزینه های هنگفت به  تحصیل می پردازند و در پایان ترم با چنین ماجراهای غم انگیزی روبرو می شوند؟

سلام دلفان منتظر خواهد بود تا مسئولین محترم، پاسخ شفاف و قانع کننده ای برای این سؤال ارائه بدهند.

گفتنی است مشخصات این دانشجویان نزد سایت موجود است.

 1. نویسنده دیدگاه: پرهامم شما...
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۹:۳۱

  سلام بر سلام دلفان
  منم یه بار برای انجام دادن کارای فارغ‌التحصیلی یکی از دوستام به دانشگاه مذکور رفتم اما پس از چند روز رفت و آمد مسئول مربوطه فرمود که دوستم 2 واحد از کل واحدهاش مونده، بماند که با زدن این حرف نزدیک بود دوستم … جالب بود که همون دوستم کپی کارنامه خودشو همراهش داشت ولی مسئولین مربوطه اصرار بر این موضوع داشتند که دوست من اصلاً چنین درسی را انتخاب نکرده است خلاصه پس از چند بار رفتن به این اتاق و ان اتاق و برخوردهای بسیار بد خانمی که مسئول انتخاب واحد بود (جالب بود که ایشان غیربومی هم بودند) دوستم را مجبور به گذراندن اجباری دو واحد معرفی به استاد کردند.
  پس از چند روز کاشف به عمل امد که در کد درسها یکبار تغییر کرده است و کارنامه دوست من با کد قبلی بوده است که هیچ یک از کارکنان توانایی تطبیق کد دروس را نداشتند.
  تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل… مطمئن باشید داستانهایی از این قبیل ادامه خواهد داشت..

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۱۹

  اقا ناشی از عدم شایسته سالاری در بست هاست و ناشی از مدیریت ضعیف

 3. نویسنده دیدگاه: کارشناس ارشد
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۲:۴۱

  سلام
  من کارشناس ارشد رشته ی مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی هستم
  به نظر شما میتونم در دانشگاه پیام نور دلفان تدریس کنم؟ اگر کسی میدونه و از روند اطلاع داره لطفا بهم خبر بده.
  lممنون

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار