سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44246
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲۶ نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان : شهرداری نورآباد دچار روزمره گی شده است
Print This Post

شورای اسلامی و شهرداری شهر نورآباد دچار روز مرگی شده اند و نتوانسته اند انتظارات مردم را بر آورده کنند.

علی باقری افزود: انتظارات فراوانی از شهرداری و شورای اسلامی نورآباد در جهت جذب سزمایه گذاران بخش خصوصی درون و برون استانی داشتیم اما تاکنون توفیقی در این زمینه نداشته اند .

وی ،افزود : برای ایجاد اشتغال و عمران شهری و خدمات دهی مطلوب به مردم باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد اما تاکنون از این ظرفیت بخوبی استفاده نشده است.

نماینده عالی دولت در دلفان، به ناکافی بودن امکانات تفریحی و فرهنگی در شهر نورآباد اشاره کرد و بیان داشت : در شهر 60 هزار نفری نورآباد یک شهربازی برای کودکان وجود ندارد و خانواده ها مجبورند برای پرکردن اوقات فراغت و تامین نیازهای کودکان خود به شهر های مجاور مراجعه کنند که زیبننده نیست.

وی ، بیان داشت : مجتمع 12 طبقه ای که در محل قدیمی نقلیه شهرداری واقع شده نیمه کاره رها شده است و در حال تبدیل شدن به نماد شکست سر مایه گذاری بخش خصوصی در نورآباد است، اما تاکنون اقدام شایسته ای برای حل مشکلات روند ساخت آن انجام نشده است.

فرماندار دلفان بیان داشت: زمین محل سابق شهرداری نورآباد بهترین موقعیت را برای ورود بخش خصوصی و سرما یه گذاری دارد که ما انتظار بیشتری از شورای اسلامی شهر در این زمینه داریم .

نماینده عالی دولت در دلفان آمادگی مدیریت اجرایی شهرستان دلفان را برای همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهر نورآباد اعلام کرد و اظهار داشت : از دستگاههای اجرایی شهرستان نیز انتظار داریم در این خصوص بهتر عمل نمایند

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۳

  جناب فرماندار به عنوان یک شهروند دلفانی بشدت به مدیریت ضعیف وناکارآمدتون منتقدم، ازدرخواست احداث زندان در دلفان از معاون رییس جمهور در حالی که دیگر شهرستانها درخواست طرحهای بزرگ اشتغالزا داشتند و ناتوانی شما از ایجاد اتحاد و انسجام مدیریتی در درون خود فرمانداری گرفته تا دیگر ادارات !!!!!
  فرماندار بومی دلفان به نظرشماچند درصد مردم دلفان با حضرتعالی هم عقیده اند؟جدا همین ساماندهی آب های سطحی و جمع آوری فاضلاب خیابان امام (ره) شجاعت وجسارت شهردار جوان شهر را نشان می دهد طرحی بزرگ وجامع که از عهده مدیران قبل از جمله خود شما بر نیامد.
  قطعا در کار شهرداری و شورای شهر ضعف وجود دارد اما چرا جناب فرماندار به جای انتقاد در رسانه ها به کاری عملی دست نمی زنند شما عالیترین مقام اجرایی شهرستانید اجرا و عمل شما را تا به حال مشاهده نکردیم !!! خدا را شاهد میگیرم انتظاری که از اولین فرماندار بومی میرفت بیش از اینها بود .کدام کار را برای شهرستان به اجرا درآوردید که قابل دفاع وستایش باشد؟؟ امنیت(چاقو کشی ونزاع)؟؟اشتغال(بیکارترین شهر کشور)؟؟

  • نویسنده دیدگاه: همشهری
   دی ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۰۴

   سلام بر فرماندار شجاع ومردمی
   متاسفانه چونکه فرماندار حرف حق را گفته شهرداری وبعضی از اعضای شورای شهر ناراحت شدند وبوسیله عوامل انها از فرماندار محبوب انتقاد کردند
   دراکثریت تبلغ کاندیهاییکه انتصاب شدند شعارهای فراوانی بودکه اکثرا” در وغ وسرکاری بوند بعضیها وعده شهربازی وبعضیها هم وعده سرخرمن دادند..
   درضمن تابحال شهردار وشورای شهر یک کار دردبخور واسه شهر انجام ندادند بجز خرید چندتا شیر واسب وبچه اسب سنگی که چندصدمیلیون از بودجه بیت المال زبان بسته حیف ومیل کردند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۵

    اکه اینقدر به امور شهری و شهرداری واقفند، چرا در دوران شهرداری خودشان چیزی از ایشان ندیدیم؟!!!

   • نویسنده دیدگاه: همشهری دلسوز
    دی ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۷

    زمانی این جناب که شهردار بودن (جناب فرماندار فعلی )بنده با ماشین شخصی که همزمان با ایشان که سوار بر ماشین شخصی اش بود وارد چاله شدیم که لوله کشی آب برای میدان بعثت کشیده بودند وکارشان هفته ای بود که تمام شده بود واین چاله به حدی بود که صدای جلوبندی ماشین به گوش می رسید (دقیقاًجلو کتاب خانه شهید نواب صفوی) شیشه ماشینم راپایین کشیدم وبهش گفتم بعنوان شهردار دستور ترمیم این چاله را بدید که به شخصیتش برخورد حال ایشان چطور نظر بر روز مره گی شهرداری می زند فرماندار بره جلو استخدام غیر بومی ها را بگیرد .

  • نویسنده دیدگاه: حاج حسین
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۸

   با نظر دقیق و صحیح حضرتعالی کاملاً موافقم.
   اگر فرماندار جوان و کم تجربه ( شاید هم بی تجربه ) و بومی دلفان، واقعاً درخواست احداث زندان در دلفان از معاون رییس جمهور داشته است، هم برایش متأسفم و هم دعا میکنم که . . .
   ( استغفرلله، خدا مرا ببخشد ).
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   یک لحظه میخواستم دعا کنم که اولین و تنها زندانی آن زندان آرمانی مورد تقاضا، شخص ایشان باشد ولی خدا نکند هیچ کسی زندانی باشد حتی فرماندار بومی دلفان.
   باور کنید حق داشتم. آخه یه دفعه یاد اون نماینده بومی افتادم که با افتخار و با عجله، با طرح احداث بیمارستان مخصوص بیماران مبتلا به ایدز در منطقه … دلفان موافقت کرده بود. هرچند شایعه شده بود که با طرح دفن زباله های هسته ای در دلفان هم موافقت نموده است.
   والله اعلم بحقایق الامور . . .

  • نویسنده دیدگاه: ناصر
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۴

   همشری عزیز جناب فرماندار فک کنم شیخ مردمه .فقط واس دیگران میگه.خب عزیز من (فرماندار)خودت بهشون کمک کن!!!!!!!!!!شما که عالی ترین مقام شهرستانید!!!!!!!!!!!!!!نشستی بیرون گود میگی لنگش کن.آخه کی میاد تونورآباد سرمایه گذاری کنه؟مگه شهر قحطه.مطمئن باش هر کی جناحی و منطقی فکر کنه میدونه که نه تنها این شهردارو شورا بلکه مال تهرانم بیاری اینجا نمیتونن سرمایه گذار جذب کنن چون هیچکس این ریسک رو نمیکنه

   • نویسنده دیدگاه: همشهری
    دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۸

    اخه بعضی از شوراها و عوامل ان در شهرداری نوراباد دستشون روشده است میخاستند 12هگتاراز زمینهای منابع طبیعی علی اباد را باشراکتی بصورت50-50درست کنند که توسط خودشون لو رفتن ودستشون روشد
    حالا اینها میخان شهررا اباد کنند به همین خیال باشیم …..

 2. نویسنده دیدگاه: همشهریان
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۶

  باسلام به مدیرسایت وفرماندار محترم
  متاسفانه کشمکش در بین شورای شهر وشهردار با چندنفر از اعضاشورا باعث شکست وپیشرفت برنامه ها شده انتظار ما از فرماندار محترم اینستکه شخصا” خودش برنامه های شهرداری را کنترل کند تا مشکلات به سمت طایفه بازی پیش نرود
  باتشکر

 3. نویسنده دیدگاه: مراد
  دی ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۸

  من بعنوان یک اصولگرا حقیقتآ زمانی که آقای دکتر باقری بعنوان فرماندار انتخاب شدند خیلی ناراحت شدم ولی بعد ازگذشت یکسال فهمیدم خیلی اشتباه کردم واقعاآدکتر خیلی دلسوز مردم وشهر نورآباده وداره کار میکنه آقای دکتر ممنوم ومتشکر

  • نویسنده دیدگاه: ضد دروغ
   دی ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۹

   سلام

   مثلا???????????????????????????????

   داداش به اصطلاح اصول گرا و در اصل……

   این عزیز و ….. فقط اهل شعار و حاشیه اند.

   بیشتر از کار شهار دیدیم و البته در یک سری جاها باعث تفرقه اند.

   خدا به خیر کنه با این دولت تمدید و امید

 4. نویسنده دیدگاه: 11
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۱۶

  ما مشکل فرمانداری نداریم شهردار در حد این پست نبود چون فردی ترسو و…. است

  • نویسنده دیدگاه: دکتر
   دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۹

   باورکنید در حد پست دهیار روستا هم نبود

  • نویسنده دیدگاه: حسین
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۲

   جهت اطلاع درزمانیکه این آقاشهردار بودند همزمان با هم ماشینامون وارد چاله ای(لوله کشی آب از پارک برای میدان بعثت) شدیم که صدای جلوبندی ماشینها به گوش آمد شیشه ماشینمو پایین کشیدم به جناب شهردار (باقری)چرا دستور ترمیم این خیابان رانمی دی …وحتی آن چاله تا مدت زمان طولانی به همان شکل باقی ماند واین رانندگان بودند که با خاک پرش کردند حالا برای این شهر چکار کردندکه تعدادی نیروی غیر بومی بهش تحمیل کردند

 5. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۳

  جناب دکتر باقری به اصلاح محترم!!!
  لطفاً به جامعه قرآنی نورآباد هم توجه بکنید!!!
  مگه نه که تمام استاندارها و فرماندار های کشور برای رسیدگی به امور قرآنی ایالات و ولایات هرکدام یک `مشاور قرآنی` دارند؟!!!!!!!!!
  پس کو مشاور قرآنی شما؟!
  بی عرضگی تا چه حد؟!
  پخمه بودن تا چه حد؟!
  رحمت خدا بر شخص آقای نصیری پور و نیاکان ایشون.
  چرا که فرماندار ارزشی این شهر فقط همون 1 نفر بود.
  شما هم مثل بقیه فرماندارها بی عرضه اید.

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   دی ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۳۴

   چون تو انتخابات کارنامه درخشانی از خودشون بجا گذاشتن!

 6. نویسنده دیدگاه: شهروندn
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۳۹

  درود بر باقری اصول گرا

 7. نویسنده دیدگاه: احمد
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۳

  جناب آقای باقری بهتره با پرونده درخشانی(!!!!!) که در دوران مدیریت خود-چه موقعی که شهردار این شهر بودند و چه الآن که فرماندار هستند-دارند، از اظهار نظر در مورد سایر مدیران بپرهیزند. عملکرد بسیار منفی ایشان بر کسی پوشیده نیست.

 8. نویسنده دیدگاه: ش
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۴

  دوستان به ظاهر با خدای سلام دلفان تیتری که شما زدید اصلا تو صحبت های فر ماندار نیست
  خجالت بکشید

 9. نویسنده دیدگاه: ali
  دی ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۰

  کلاغ به کلاغ میگه………….

 10. نویسنده دیدگاه: بیغرض
  دی ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۳۱

  بنده به عملکرد فرماندار معترضم ولی دلیل نمیشه اگه حرف حقی رو گفتن اینطوری ناراحت بشیم همه میدانیم عوامل اتلاف منابع شهرداری یک شهردار بود و 5 نفر شورا که بحمدالله شدن 1 شهردار و 9نفر شورا و به توان10دستهای پشت پرده.

 11. نویسنده دیدگاه: اصولگرا
  دی ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۵۲

  اگر انصاف را رعایت کنیم فرمانداری دچار روزمرگی شده فکر کنم شما بیشتر دروقت اداری توی …. وفضای مجازی هستی بااون …..

 12. نویسنده دیدگاه: پیرو ولایت
  دی ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۲

  کاشکی فرماندار محترم به سیا ه نمایی درکارشهرداری که فعالترین اداره شهرستان میباشد جانب انصاف رارعایت کرده وکمی هم به شهرداری دردوران صدرات جنابعالی برگردی وببینی چه دسته گلی آب داده بودی

 13. نویسنده دیدگاه: واقع بین
  دی ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۱

  خدا قوت اقای فرماندا از وقتی شما تشریف اوردید شهر از این رو به ان رو شده واقعا تلاش شما قابل تقدیره والا خدمات شایان شما اونقدر زیاده که من نمیدونم کدومشون رو مطرح کنم مثلا یکیشون همین تلاش شما و رییس جهاد برای جلوگیری از استخدام غیر بومی ها خداییش خوب جلوی خرم ابادی ها وایسادین اگه شما دو تا فامیل نبودین الان همشون رو استخدام میکردن

 14. نویسنده دیدگاه: ناظر
  دی ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۸

  اگر این گوشی های مدل بالا نبودوکمی کمتر وقتمان درفضای مجازی بود این مشکلات اداری شهرستان کمتر بود….

 15. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۰۵

  خدمت فرماندار محترم شهرستان عرض کنم که ما از دوره صدارت حضرتعالی بر شهرداری جزء ضعف چیزی ندیده بودیم، ازاولین فرماندار بومی شهرستان هم کار خاصی ندیدیم جزء به کارگیری نیروها و مدیران غیر بومی. شما بهتره قضیه جذب نیروهای جدید جهاد کشاورزی رو سر و سامون بدید. شما اگه واقعا هدف تخریب شخص خاصی رو ندارید بهتره این مسائل رو با تذکر به شخص مدیر مربوطه (در هر ارگانی )حل و فصل نمایید نه با مطرح کردن آن در رسانه ها و با دادن اطلاعات کلی و ناقص و با این ادبیات.
  بهتره شما هم پشتیبان شهردار شهرت باشی تا بلکه گره‌ای از مشکلات شهرت حل بشه. شما بهتر از هرکی می دونید از دست یک شهردار بی پول حتی اگر مدیر قوی هم باشه کار زیادی بر نمیاد پس تو این راه بهش کمک کن

 16. نویسنده دیدگاه: بک لینک
  تیر ۲۵, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۲:۳۴

  اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار