سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44255
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » “حکمی برای رئیس‌جمهور سابق صادر نشده است”
Print This Post
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که تا زمانی که کیفرخواست برای سران فتنه صادر نشود نمی‌توان اتهامات این افراد را عنوان کرد گفت: در صورتی که زمینه‌های ...

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که تا زمانی که کیفرخواست برای سران فتنه صادر نشود نمی‌توان اتهامات این افراد را عنوان کرد گفت: در صورتی که زمینه‌های لازم فراهم شود سران فتنه محاکمه می‌شوند.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در هفتاد و چهارمین نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی مبنی بر نامه وزارت علوم به قوه قضاییه درباره بورسیه‌ها اظهار داشت: اگر اتهامی در این خصوص وارد شده باشد قوه قضاییه به آن رسیدگی می‌کند.
در ادامه این جلسه سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی درباره پرونده متهمان حادثه گلپایگان و تأخیر در دستگیری این افراد گفت: یک مجرمی ممکن است اقدامات متعددی داشته باشد و شناسایی نشود خوشایند نیست ولی امکانپذیر است.
وی ادامه داد: جرم‌های این باند در یک منطقه نبوده است و نیروی انسانی نیز تلاش خود را در این خصوص کرده و امید است افرادی از این دست در صورت داشتن تخلفات زودتر دستگیر شوند و مردم این توقع را دارند که نیروی انتظامی افراد مجرم را زودتر شناسایی و دستگیر کند.
سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده مربوط به جنایات گلپایگان خارج از نوبت رسیدگی می‌شود ولی چون در این پرونده قتل نیز وجود دارد کمی با تأخیر به نتیجه می‌رسد.
در ادامه این جلسه محسنی اژه‌ای در پاسخ به پرسشی مبنی بر پرونده بیمه توسعه و رسیدگی به آن اظهار داشت: این پرونده در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز در حال بررسی است.
وی گفت: بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و دارایی و دادسرا در حال بررسی این پرونده هستند و اقدامات قضایی در مراحل اولیه است.
اژه‌ای در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه قوه قضاییه چه اقدامی را برای مطرح کردن اتهامات سران فتنه در نظر دارد، اظهار داشت: مردم که از جرائم در فتنه و اتفاقات بعد از آن اطلاع دارند ولی تا زمانی که کیفرخواست صادر نشود نمی‌توان این اتهامات را عنوان کرد.
وی افزود: اگر روزی زمینه‌های لازم فراهم شود محاکمه سران فتنه صورت می‌گیرد و مردم مطلع می‌شوند.
سخنگوی قوه قضاییه درباره بررسی پرونده رئیس جمهور سابق بیان داشت: پرونده رئیس جمهور سابق در حال حاضر در شعبه دادگاه مطرح است و هنوز حاکمی صادر نشده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار