سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44270
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نجات معجزه آسا از زیر کامیون +عکس
Print This Post
، در پی تماس آتش نشانی شهر قدس با سامانه 125 مبنی بر اعزام نیروی کمکی به محل حادثه در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، ورودی شهر قدس، ...

، در پی تماس آتش نشانی شهر قدس با سامانه 125 مبنی بر اعزام نیروی کمکی به محل حادثه در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، ورودی شهر قدس، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 07:24 صبح امروز آتش نشانان ایستگاه44 و گروه امداد و نجات 8 را به محل اعلام شده اعزام کرد.

سعید علیزاده معاون عملیات منطقه 1 در این باره اظهار داشت: در محل حادثه یک دستگاه کامیون(ماگ) در هنگام گردش و ورود به شهر قدس با یک دستگاه خودروی سواری پراید به همراه سه سرنشین آن برخورد کرده بود.

نجات سه جوان در تصادف سهمگین +عکس

وی ادامه داد: این برخورد شدید، موجب گیر کردن اتاقک خودروی سواری در زیر کامیون شده بود که آتش نشانان به سرعت عملیات خود را آغاز کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قسمت هایی از اتاقک خودروی سواری را برش دادند و سه سرنشین جوان آن را به نام های فرزاد-ح 32 ساله، نادر-ر 31 ساله و سید نبی – م 39 ساله که دچار مصدومیت از ناحیه پا شده بودند را خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان با بکارگیری جرثقیل هر دو خودرو را از یکدیگر جدا کرده و پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی ماموریت خود را پایان دادند.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار