سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44320
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شگرد جدید کلاهبرداری از مشتریان عابر بانک
Print This Post
باشگاه خبرنگاران: سارقی که از کارت‌های عابر بانک شهروندان در فلاورجان اصفهان به صورت غیر مجاز برداشت کرده بود از سوی پلیس فتای این شهرستان دستگیر و به ۳۰ فقره ...

باشگاه خبرنگاران: سارقی که از کارت‌های عابر بانک شهروندان در فلاورجان اصفهان به صورت غیر مجاز برداشت کرده بود از سوی پلیس فتای این شهرستان دستگیر و به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرد.
 سرهنگ حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان با موضوع برداشت غیر مجاز از حساب بانکی آن ها بررسی پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: به گفته شاکیان فرد نا شناسی در جلوی دستگاه خود پرداز از آنان تقاضا کرده در ازای دریافت وجه نقد اجازه دهند که از کارت آن ها مبلغی برای شخص دیگر انتقال داده شود و با شیوه های خاص اقدام به ربودن وجه موجود در کارت شاکی کرده است.
این مقام انتظامی گفت: در این رابطه بررسی های تخصصی و پیگیری های اینترنتی پیرامون وجوه سرقتی انجام شد و سرانجام کارآگاهان متهم راشناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.
سرهنگ نیکبخت ضمن اشاره به این موضوع که متهم در بازجویی به ۳۰ فقره سرقت مشابه در این شهرستان اعتراف کرد، افزود: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: همیشه سعی کنید فعالیت بانکی خود را خودتان انجام دهید و یا جهت انجام این کار از افراد آشنا کمک بگیرید، کارت خود را به هیچ وجه در اختیار افراد دیگر جهت انتقال وجه قرار ندهید و حساب بانکی خود را به سیستم «SMS» بانک مجهز کنید تا بلافاصله از میزان و نحوه تراکنش های کارت با خبر شوید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار