سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44326
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جریمه 13 میلیون تومانی برای قلیان‎
Print This Post
دادستان عمومی و انقلاب گرگان از طرح ضربتی مبارزه با قلیان درکافه سنتی های مناطق گردشگری این استان خبر داد و گفت: عرضه کنندگان قلیان طبق مصوبه هیئت وزیران تا ...

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از طرح ضربتی مبارزه با قلیان درکافه سنتی های مناطق گردشگری این استان خبر داد و گفت: عرضه کنندگان قلیان طبق مصوبه هیئت وزیران تا 130 میلیون ریال جریمه می شوند.
حجت الاسلام سید مصطفی حقی در گفت وگو با میزان، دراین باره اظهارکرد: به رغم فشارهای زیادی که به تشکیلات دادستانی استان وارد شد که طرح جمع آوری قلیان ها قابل اجرا نیست اما باعزمی جدی نسبت به جمع آوری قلیان ها و معرفی متصرفین عرضه کنندگان به دستگاه قضایی اقدام کرده ایم.
وی گفت: این طرح از ابتدای شهریور ماه امسال آغاز شده و تا زمان ریشه کنی این معضل ادامه خواهد یافت. امروز با جدیت اعلام می کنیم که کافه سنتی ها از عرضه قلیان به صورت آشکار پاک و جمع آوری شده است.
دادستان عمومی و انقلاب گرگان در ادامه افزود: عرضه قلیان در اماکن عمومی جرم است و هیچ مجوزی در این خصوص وجود ندارد ومجوزهای سابق که در این بخش صادر شده بود به موجب رای دیوان عدالت اداری باطل شده است.
وی اضافه کرد: مبادرت به معدوم کردن قلیان ها درسطح استان نموده ایم و تمام دادستان ها به صورت جدی وارد این موضوع شده اند.
حجت الاسلام حقی با اشاره به افتتاح مراکز زیر زمینی در سطح استان اظهارکرد: همه این قلیان سراهای زیرزمین شناسایی شده اند و در قالب طرح های ضربتی با آن ها برخورد و مجرمان به دستگاه قضایی معرفی شدند.
به گفته ی وی در نخستین مرحله از اجرای این طرح ضربتی 6 قلیان سرا در مناطق پاسرو، چهارراه شهدا و روستای زنگیان پلمب و همه ی قلیان های موجود در آن ها ضبط و برای امحا به مرکز بهداشت گرگان تحویل شد.
همچنین در این طرح 3 نفر از مالکان و گردانندگان این اماکن دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار