سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44335
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 5 سال قبل؛ اولین موضع گیری روحانی درباره فتنه بعد 8 ماه/ اعلام حمایت رسمی ریگی از سبزها
Print This Post
اهم وقایع پنج سال قبل (16دی 88) را به نقل از كتاب روزشمار 8 ماه نبرد مقدس مي خوانيد: *شبکه ایران نوشت: سرانجام حسن روحانی نسبت به اغتشاشات و بی‌قانونی‌های صورت‌گرفته عده‌ای خاص در ...

اهم وقایع پنج سال قبل (16دی 88) را به نقل از كتاب روزشمار 8 ماه نبرد مقدس مي خوانيد:

*شبکه ایران نوشت: سرانجام حسن روحانی نسبت به اغتشاشات و بی‌قانونی‌های صورت‌گرفته عده‌ای خاص در حوادث پس از انتخابات پس از 8 ماه واکنش نشان داد و گفت: «مردم وقتی احساس کردند که عده اندک فریب‌خورده عاشورا را هتک کردند، خشم و هیجان آنها شعله‌ور شد و نهم دی یک پاسخ محکم و قاطعی به معاندین و ضدانقلاب دادند. نقد و نقادی در کشور آزاد است. اما تحریک مردم به این‌که بیایند در خیابان و یا این‌که فکر کنیم مشکل در کف خیابان حل خواهد شد، چیزی نیست که با قانون سازگاری داشته باشد. تجربه کشور ما هم می‌گوید که حرکت‌های خیابانی برای کسی سودی ندارد. تجارب ماه‌های اخیر نیز ثابت کرد که با این‌گونه کارها کسی نمی‌تواند به اهدافی برسد و افراطیون باید توسط بزرگان نظام طرد شوند.»

* براساس خبری که خبرگزاری فارس روی خروجی خود منتشر کرد، تعدادی از افرادی‌که در فضای سایبر به راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های ضدامنیت کشور، ترویج و اشاعه اخبار دروغ و اکاذیب، تحریک‌احساسات کاربران با نشر اکاذیب و اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن مردم و… مبادرت می‌کردند، از سوی تیم رصد سایبری سپاه شناسایی و دستگیر شدند.
*پرویز سروری با بیان این‌که گزارش کمیته‌ویژه مربوط به بازداشت‌شدگان پس از انتخابات گزارش خود را امروز به رئیس‌مجلس تحویل داد، از برخی شایعات در خصوص این گزارش ابراز تعجب کرد و گفت: «این گزارش با اجماع اعضای کمیته تهیه شده که فکر می‌کنم با انتشار آن مشخص شود گزارشی جامع و واقع‌گرایانه است. این کمیته در گزارش خود یک جمع‌بندی نهایی از بررسی‌های صورت‌گرفته ارائه کرده است.»
* شبکه ایران گزارش داد: درحالی‌که هیچ مستندی از سوی رسانه ملی پیرامون قتل نداآقاسلطان پخش نشد، سایت کلمه در مطلبی که با عنوان “مستند گاف باران در گم‌کردن رد قاتل ندا” منتشر کرد، نوشت: «این فیلم شب گذشته در سیمای‌ملی پخش و حتی با واکنش‌های مختلفی از سوی اهالی فن و متخصصان این حوزه نیز رو‌به‌رو شده است!»
* گروهک‌تروریستی جندالله (جندالشیطان) زیر نظر عبدالمالک ریگی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «جنبش مقاومت… اعلام می‌دارد آماده همکاری کامل با همه مبارزان در هر نقطه‌ای از ایران است… آمادگی‌دارد آموزش‌های لازم را در زمینه‌های جنگ‌چریکی، بمب‌سازی، عملیات‌های‌انفجاری و تشکیل هسته‌های‌مقاومت را به جوانان ایرانی بدهد…»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار