- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

اعضای کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان دلفان مشخص شدند

 

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان گفت : در این انتخابات 200مداح جهت حضوردرانتخابات کانون مداحان دلفان آمادگی خود را اعلام کردند که پس از بررسی صلاحیت این نامزدها، صلاحیت 14 نامزد مورد تائید قرار گرفت.

به گفته حجت الام سلام سید نصرت الله موسوی ، دارا بودن کارت موقت مداحی، عدم سوء سابقه کیفری، رعایت شئونات اسلامی در اجتماع و حسن شهرت، حداقل سن 24 سال و حداکثر 60 سال (منتخبین دوره قبل مستثنی هستند)، عدم وابستگی به جریانات منحرف فکری، دارای سلامت جسمی وروحی، سطح تحصیلات حداقل دیپلم را ازجمله شرایط بررسی این انتخابات عنوان کرد .

وی ادامه داد :این انتخابات با شکوه خاصی برگزار شد که پس از اتمام این انتخابات و شمارش آراء از بین 14 نامزد این انتخابات 7نفر عضو اصلی و 3نفر به عنوان عضو علی­البدل انتخاب شدند.

به گفته این مسئول ، از مجموع 142رأی مأخوذه؛ امین فاضلی با 112رأی، ماشاءالله قبادی با 102رأی، اشرف الواری با 44رأی، خلیل محمدیان با 43رأی، قاسم دوستیان با 39رأی ،روح الدین اکبری با 25 رأی، کیومرث شهبازی با 20 رأی به عنوان اعضای اصلی و سید محمد حسینی منفرد با 18رأی، فریبا کوله مرز با18 رأی و ولیمراد خزایی با 17رأی به عنوان اعضای علی­البدل سومین دوره کانون مداحان و شاعران آیینی این شهرستان انتخاب شدند.

منبع: ایرنا