سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44368
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد:گروه های تکفیری و داعش نتیجه تفرقه مسلمانان است
Print This Post
  حجت الاسلام ' سید جعفر هاشمی نژاد ' روز چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دستور وحدت ، خواست خداوند است و در قرآن کریم به آن ...

 

حجت الاسلام ‘ سید جعفر هاشمی نژاد ‘ روز چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دستور وحدت ، خواست خداوند است و در قرآن کریم به آن اشاره صریح شده است که متاسفانه به آن عمل نمی شود و شاهد اختلاف بین مسلمانان هستیم .

وی، اظهار داشت : اختلاف مسلمانا ن اختلاف سیاسی نیست بلکه اختلافی کارشناسی است که می توان زیر شعارهای اصولی اسلام ، قرآن و اهل بیت جمع شد.

وی، بیان اینکه دستور خداوند در مورد وحدت مسلمانان غریب و مطلوم واقع شده است بیان داشت: کسانی که به قرآن و پیامبر گرامی اسلام اعتقاد دارند باید همدل و یک صدا باشند تا شاهد پدید آمدن گروههای تکفیری و داعش بنام اسلام نباشیم.

امام جمعه نورآباد گفت: مشکلاتی که امروزه در جهان اسلام وجود دارد عامل مهم آن تفرقه است و اگر نعمت وحدت در خانواده و یا شهری وجود نداشته باشد ،خانواده از هم می پاشد و مسائل اساسی شهرنیز بر زمین می ماند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه وحدت را هم عقل و هم شرع قبول دارند اظهار داشت : از تمام گروه هایی که به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند ، دلبسته و علاقمند هستند می خواهم برای وحدت حساب ویژه ای بازکنند و در گفتار و عمل منادی وحدت باشند.

وی افزود: دشمنان اسلام برای تفرقه ما حساب ویژه ای باز کرده اند و می خواهند با ایجاد تفرقه از آب گل آلود ماهی بگیرند که باید هوشیار بیدارباشیم و با بصیرت توطئه آنان را خنثی کنیم.

امام جمعه نورآباد با گرامیداشت هفته وحدت و سالروز تولد حضرت محمد (ص) خواستار هرچه با شکوهتر برگزار شدن تولد آخرین فرستاده خداوند برای هدایت بشریت شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار