سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44392
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زنان عراقی عضو ارتش+عکس
Print This Post
در مراسم رژه وحدت شماری از زنان عراقی که به عضویت ارتش درآمده بودند حضور داشتند. به گزارش سلام دلفان، ارتش عراق به مناسبت نود و چهارمین سالگرد تاسیس خود در ...

در مراسم رژه وحدت شماری از زنان عراقی که به عضویت ارتش درآمده بودند حضور داشتند.
به گزارش سلام دلفان، ارتش عراق به مناسبت نود و چهارمین سالگرد تاسیس خود در پایتخت این کشور رژه وحدت، انسجام و همبستگی با ملت عراق برای مبارزه قاطع با تهدید‌ها و دفاع از تمامیت ارضی عراق برگزار کرد.

در مراسم رژه وحدت شماری از زنان عراقی که برای مقابله با تروریست‌های تکفیری به عنوان نیروهای مردمی به عضویت ارتش درآمده بودند از مقابل جایگاه که «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق حضور داشت رژه رفتند.

زنان عراقی عضو ارتش+عکس

نخست وزیر عراق در این مراسم با بیان اینکه ارتش عراق، ارتش دفاع از کشور و آبرو و مقدسات است بر تلاش برای بازگرداندن آوارگان بعد از آزادسازی مناطق و پایان دادن به آلام آن‌ها تاکید کرد و گفت به زودی در هم شکستن تروریست‌ها و برقراری امنیت در سراسر عراق را جشن خواهیم گرفت.

«خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق نیز تاکید کرد: ارتش قهرمان عراق همواره جزو پایبند‌ترین ارتش‌ها بوده است آنچه پس از حمله داعش در شهر موصل رخ داد و پیامدهای تلخ آن، حادثه‌ای پیش‌بینی نشده بود و در واقع رخدادی بود که کشور ما را در لحظات تاریخی سرنوشت‌سازی قرار داد.

وی تصریح کرد: ما زمام امور را از دست داعش گرفته‌ایم و تا تمامی عراق را از لوث وجود این گروه پاک نکنیم از پای نمی‌نشینیم.

«سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق نیز تاکید کرد: ارتش عراق به دنبال سیطره داعش بر مناطقی از کشور در سخت‌ترین و حساسترین مرحله تاریخ خود قرار گرفت.

وی گفت: نیروهای مسلح باید به اخلاق نظامی و دوری از گرایشات فرعی پایبند باشند. مسئولان سیاسی نیز باید از سوءاستفاده از نهاد نظامی به نفع احزاب خود خودداری کنند.

«فؤاد معصوم» رئیس ‌جمهور عراق نیز پیش از این به نیروهای مسلح و مردم عراق به مناسبت سالروز تاسیس ارتش این کشور تبریک گفته و بر لزوم ادامه بازسازی ارتش در سطحی که بتواند با تمامی چالش‌ها مقابله کند، تاکید کرده بود.

منبع: ابنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار