سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44413
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » محورهای ارتباطی دلفان باز است
Print This Post

رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دلفان گفت: گروه های راهداری شهرستان با حضور در محورهای ارتباطی و سخت گذر این شهرستان و با استفاده از تجهیزات راهداری، عملیات برف روبی و نمک پاشی در این محورها را انجام دادند.

‘روح الله زمانی ‘ افزود: برغم بارش برف به ویژه در مناطق کوهستانی و سخت گذر این شهرستان، تمامی راههای ارتباطی و مواصلاتی شهرستان با حضور نیروهای راهداری باز و تردد در آنها جریان دارد.

وی اظهار داشت: رانندگانی که قصد تردد در محورهای ارتباطی به ویژه مناطق کوهستانی این شهرستان را دارند خودروی خود را به تجهیزات ایمنی زمستانی به خصوص زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی تصریح کرد: کارکنان راهداری از شب گذشته محور 38 کیلومتری نورآباد – هرسین ، محور28 کیلومتری نورآباد – خرم آباد و محور 28 کیلومتری نورآباد – نهاوند را طی چند مرحله برف روبی و نمک پاشی کردند.

وی، از اعزام سه گروه برف روبی برای بازگشایی محورهای روستایی شهرستان دلفان خبر داد و از رانندگانی که قصد تردد در محورهای شهرستان را دارند خواست موارد ایمنی را رعایت کنند.

گفتنی است براساس گزارش های ارائه شده، ارتفاع برف در نورآباد مرکز شهرستان دلفان حدود پنج سانتی متر و در ارتفاعات این شهرستان بیش از 15سانتی متر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار