سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44427
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » شکایت طلاب لرستانی، حنان را به دادگاه ویژّه روحانیت کشاند
Print This Post
مدیر ارشاد لرستان برکنار می شود؟
 به گزارش سلام دلفان،  23 آذرماه جاری حجت الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستانی در سخنانی افراطی به علما و نیروهای انقلابی توهین کرد که در سطح استان واکنش های متفاوتی ...

 به گزارش سلام دلفان،  23 آذرماه جاری حجت الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستانی در سخنانی افراطی به علما و نیروهای انقلابی توهین کرد که در سطح استان واکنش های متفاوتی را در پی داشت.j

 

بعد از گذشته سه هفته از این سخنان حنان، طلاب شهرستان بروجرد با ارسال شکایت نامه‌ای به دادگاه ویژه روحانیت خواهان برخورد با حنان شدند. چراکه این رفتار را مغایر با لباس و جایگاه روحانیت دانستند.

 

امید است با پیگیری مسئولین ذی ربط و مردم انقلابی با این پدیده شوم برخورد شود تا دیگر شاهد حرمت شکنی از طرف مسئولان نباشیم.

 

متن نامه به شرح ذیل است:

 

÷122

 1. نویسنده دیدگاه: اعتدال
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۱۲

  فکر کنم بند «ع» وصیت نامه امام (ره) پاسخ این نوع روحانی نماها را داده است :
  وصیت اینجانب به آن طایفه از روحانیون و روحانی نماها كه با انگیزه های مختلف با جمهوری اسلامی و نهادهای آن مخالفت می كنند و وقت خود راوقف براندازی آن می نمایند و با مخالفان توطئه گر و بازیگران سیاسی كمك ، وگاهی به طوری كه نقل می شود با پولهای گزافی كه از سرمایه داران بیخبر از خدادریافت برای این مقصد می كنند كمكهای كلان می نمایند، آن است كه شماها طرفی از این غلطكاریها تاكنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم ببندید. بهتر
  آن است كه اگر برای دنیا به این عمل دست زده اید – و خداوند نخواهد گذاشت كه شما به مقصد شوم خود برسید – تا در توبه باز است از پیشگاه خداوند عذربخواهید و با ملت مستمند مظلوم هم صدا شوید و از جمهوری اسلامی كه بافداكاریهای ملت به دست آمده حمایت كنید، كه خیر دنیا و آخرت در آن است .گرچه گمان ندارم كه موفق به توبه شوید.

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۹

  متاسفم برای شما که شان روحانیت را تا این مرتبه تنزل داده اید، اگر امثال آقای حنان به وظیفه دینی و ملی خود در امر به معروف و نهی از منکر هم لباسیهای خویش اقدام نکنند، کسی برای امثال شما تره هم خرد نمی کند . افسوس که هنوز تفاوت نقد و توهین را نمی دانید، باید به حال این ملت گریست که شما مبلغین دینی آنان باشید . در ضمن شخص زنده که وکیل مدافع نمی خواهد .

 3. نویسنده دیدگاه: طاها
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۰

  درود خدا برشما باد ،تاریخ 35 ساله انقلاب به ما ثابت کرده که کسی که در خط انقلاب، نظام، ولایت و خون شهدا حرکت نکند اگر چه ممکن است در مقطعی احساس موفقیت کند اما در نهایت محکوم به خروج از مسیر انقلاب و معرفی به مردم است.

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۶

  درود بر شما طلاب وروحانیون ولایتمدار ،تاریخ 35 ساله انقلاب به ما ثابت کرده که کسی که در خط انقلاب، نظام، ولایت و خون شهدا حرکت نکند اگر چه ممکن است در مقطعی احساس موفقیت کند اما در نهایت محکوم به خروج از مسیر انقلاب و معرفی به مردم است.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۴۲

  درود بر طلاب وروحانیون ولایتمدار وبیدار استانمان ،تاریخ 35 ساله انقلاب به ما ثابت کرده که کسی که در خط انقلاب، نظام، ولایت و خون شهدا حرکت نکند اگر چه ممکن است در مقطعی احساس موفقیت کند اما در نهایت محکوم به خروج از مسیر انقلاب و معرفی به مردم است.

 6. نویسنده دیدگاه: طاها
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۳

  دورود بر طلاب وروحانیون ولایتمدار وبیدار استان لرستان

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۹

  جناب آقای حنان از مسیر انقلاب وولایت خارج نشده است بی خود وبی جهت به دیگران تهمت وافترا نزنید ایشان از خانواده انقلابی ایثار گر ومذهبی می باشند واگر هم بر کنار شوند آخر دنیا نیست وآسمان به زمین نخواهد آمد به فکر شهرمان باشید که چیزی برای گفتن ندارد ومحرومیت از در ودیوار شهر می باردکه مردم حتی توان پرداخت گاز مصرفی در این زمستان سرد را ندارند وکسی هم پاسخگو نیست .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۵

   به همان مسئول استانی ، جناب حنان که طرفدارش هستی بگید به جای تهمت وافترا به فکر فرهنگ استان وشهرستانها باشه با این سخنان دل کی رو شاد می خواستی بکنی

 8. نویسنده دیدگاه: حسین
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۵۸

  امثال حنان را نمیتوان طلبه نامید
  به اینگونه افراد باید گفت جلبه نه طلبه

 9. نویسنده دیدگاه: حسین
  دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۹

  اولاً آقایانی که توسط این آقا مورد تهمت وافترا قرار گرفتند از خانواده انقلابی ایثار گر ومذهبی ودر خط ولایتند ثانیاًگاز چه ربطی به مدیر کل فرهنگ و ارشاد داره هر چیزی مسئولی داره نیاییم طرفدار نماینده مورد نظر شما برای مجلس شویم تا بعد از انجام کارهای شمارسیدگی کند شما بس کن و بترس از روزی که خودت هم رفتنی شوی .

 10. نویسنده دیدگاه: مرید نجفی ملایی
  دی ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۲۱

  برادر محترم مطلب را دیر می گیری منظورم دفاع از شهر ومشکلات آن است که میبایست در این سایت ودیگر سایتها رصد شود واز مدیر پرتلاش ومنصف سایت تشکر ویژه وستو دنی دارم وتوفیق ایشان را از خداوند دادگر داارم.

 11. نویسنده دیدگاه: عدالت گو
  دی ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۷

  روحانی شجاعی که میخواد حقیقت های جامعه را بیان کندازطرف تعدادی کوتاه فکر که ظرفیت تحمل مخالف خود را ندارند موردتاخت‌و تاز قرار میدهند.امیداست خداوند آنها رابه راه مردم هدایت کند.امین

 12. نویسنده دیدگاه: س.ج
  دی ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۱۱

  درودبرروحانی.شجاع ومردمی.جناب حنان خداوند ایشان را حفظ نماید درود روحانی آزاده وجوانمرد بعضی ها بااین ایده های تکفیریشان باید بمیرند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار