سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44487
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مطهری دوست داشت روحانی چه کاره شود؟
Print This Post
حدادعادل گفت: شهید بزرگوار به من گفته بود یکی از سرمایه‌های بزرگی که کشف کرده‌ام، آقای روحانی است و ایشان می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. به گزارش مشرق - حسن روحانی ...

حدادعادل گفت: شهید بزرگوار به من گفته بود یکی از سرمایه‌های بزرگی که کشف کرده‌ام، آقای روحانی است و ایشان می‌تواند آینده خوبی داشته باشد.

چه کسی حسن روحانی را کشف کرد؟

به گزارش مشرق – حسن روحانی درباره آشنایی و ارتباطش با شهید مطهری در کتاب خاطرات خود می‌نویسد: آقای مطهری از سال‌های اولیه آَشنایی من با ایشان، یعنی از سال 1348- به‌ویژه در سال‌های 1352 و 1353- همواره با سخنرانی‌های نسبتاً تند و انقلابی من خیلی موافق نبود و می‌گفت: شما نباید تند و احساسی سخنرانی کنید، بلکه سخنرانی‌های ما باید علمی و تحقیقی باشد.

ایشان معتقد بود که برای سخنرانی‌های تند و انقلابی، افراد دیگری هستند که این وظیفه را بر دوش بگیرند.

او به من می‌گفت: در حالی که می‌توانید نیازهای علمی و فکری دانشجویان و نخبگان را برطرف کنید، چرا باید به خاطر چند سخنرانی تند به زندان بروید و یا ممنوع‌المنبر شوید.

ایشان خیلی نسبت به من لطف و محبت داشت و همواره از طریق ارشاد و تشویق می‌خواست به‌گونه‌ای باشم که بتوانم پاسخگوی نیازهای فکری جوانان دانشگاهی باشم.

پس از شهادت مرحوم مطهری، آقای دکتر حداد عادل به من گفت: آقای مطهری به من گفته بود یکی از سرمایه‌های بزرگی که کشف کرده‌ام، آقای روحانی است و ایشان می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. از این رو، دوست دارم آقای روحانی بیشتر به کارهای علمی و پژوهشی بپردازد.[1][1] ص 434

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار