سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44497
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » داعش “پا” قطع کرد+تصاویر
Print This Post
جلادان تکفیری داعش روز گذشته در میدان اعدام حسکه پای دو جوان سوری را قطع کردند. به گزارش سلام دلفان،  گروه تروریستی تکفیری داعش که با تغییر نام دادن استان حسکه ...

جلادان تکفیری داعش روز گذشته در میدان اعدام حسکه پای دو جوان سوری را قطع کردند.

به گزارش سلام دلفان،  گروه تروریستی تکفیری داعش که با تغییر نام دادن استان حسکه سوریه نام ولایت برکه را بر این استان نهاده است روز گذشته جنایتی بی‌سابقه در این منطقه انجام داد.این گروه تکفیری اعلام کرد دو نفر از افرادی که به اتهام جعل و سرقت توسط پلیس‌های دولت اسلامی دستگیر شده‌اند با حکم قاضی شرع به قطع دست و پا محکوم شده‌اند.داعش با بیان اینکه قاضی دستور اجرای این حکم در ملأعام داده؛ جمعیت زیادی از ساکنان حسکه را برای مشاهده اجرای این حکم وحشتناک در میدان اعدام جمع کرده بود.

گروه تروریستی داعش که اینگونه اعمال هولناک را برای ایجاد رعب و وحشت و محکم‌تر مناطق تحت سیطره خود انجام می‌دهد درحالی شهروندان سوری را به اتهام سرقت اعدام و یا محکوم به قطع عضو می‌کند که عناصر خود این گروه به دزدیدن پول مردم و چپاول اموال عمومی و خصوصی در مناطق تحت سیطره خود شهره شده‌اند.

رسوایی‌های این مزدوران به حدی رسیده که صدها رأس گاو و گوسفند مردم را به سرقت برده و گوشت آن‌ها را به قیمت‌های گزافی به فروش می‌گذارند.

گروه داعش که هم‌اکنون از تندرو‌ترین گروه‌های تروریستی در جهان است تاکنون جنایات بی‌شماری در سوریه و نیز عراق مرتکب شده است اما قطع پا توسط این گروه در ملأعام برای نخستین بار است که صورت می‌گیرد.

منبع: ابنا

  1. نویسنده دیدگاه: محب علی
    دی ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۳

    درکتاب بسیار بسیار بسیار ثقیل احقاق الحق و ازهاق الباطل جلد 52 صفحه 410 حدیثی عجیب از مولیان متقیان علی علیه سلام امده است که میفرماید در اخر زمان هرگاه مردانی را دیدید که نام شهرها را بر خود میگذارندو پرچمهای سیاه را برافراشتند پس انها را یاری نکنید انها گرچه به اسلام دعوت میکنند اما از اسلام دورند حکومت انها کوتاه است و پس از نابودی انها بدانید ظهور قائم ما نزدیک است قابل توجه دوستان عزیز که نام اعضای داعش نام شهرهاست مانند ابوبکر البغدادی الحرانی عمر الچچنی و.. پرچم این گروه خبیث هم سیاه رنگ است این کتاب 400 سال پیش توسط عالم بزرگوار مرحوم جناب عبدالله شوشتری تالیف شده است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار