سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44502
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » رسانه ها نقش مهمی در انعکاس خدمات دولت در دلفان داشته باشند
Print This Post

فرماندار دلفان گفت : رسانه ها در انعکاس دستاوردها و خدمات دولت در این شهرستان و آشنایی مردم با این دستاوردها می توانند نقش مهمی داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان- علی باقری  افزود: پایگاه های مجازی و روزنامه ها در انعکاس خدمات دولت در دلفان یک مقداری ضعیف عمل می کنند و شاید یکی از نقاط قوت ما نیز رسانه ها باشند که عملکرد دستگاههای اجرایی را بخوبی انعکاس نمی دهند.

وی، افزود: برخی دستگاهها موفقیت های زیادی داشته اند و انتظار داریم رسانه ها در انعکاس موفقیت ها بهتر عمل نمایند .

نماینده عالی دولت یاد آور شد: اگر اقداماتی انجام می دهیم با همکاری و هماهنگی مدیران اجرایی است و مجموعه ای از مدیران در این مسیر زحمت می کشند و انتظار داریم این خدمات و اقدامات برای آگاهی مردم انعکاس یابد.

باقری ، اظهار داشت : حاکمیت در واقع در دستگاه های اجرایی هرشهرستان متبلور و جلوه گر است ، امیدواریم رسانه ها و مطبوعات این موضوع را در نظر داشته باشند.

وی تصریح کرد: عدم انعکاس خدمات و عملکرد دستگاههای اجرایی می تواند به نحوی تاثیر گذاری مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان را زیر سئوال ببرد و این به ضرر همه ماست.

رئیس شورای اداری شهرستان دلفان افزود: لازم است تا خدمات دولت از در حوزه های مختلف شهرستان توسط مسئولان روابط عمومی با همراهی و مشارکت خبرنگاران و صاحبان جراید ونشریات به عموم مردم اطلاع رسانی شود .

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  دی ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۴

  سلام،
  سایت سلام دلفان حتما پاسخ دهد:
  1. در جلسه مهمی چون شورای اداری شهرستان، که رییس شورا، اینچنین با گرز نهصد من گورنگ، بر فرق خبرنگاران میزند، چرا خبرنگار سایت سلام دلفان حضور ندارد و این خبر را با اقتباس از ایرنا منتشر میکند.
  2. جناب فرماندار اگر نمی داند ( که نمی داند ) بداند که این موفقیت های توهمی دستگاههای اجرایی دلفان ( که اگر هم صحت داشته باشد، یک از هزار است )، در صورت اجرا شدن، وظیفه ی آنهاست. وظیفه ای که در قبال انجام آن، پول میگیرند ( پولی که هزار به یک است ) و اگر انجام دهند که باید بدهند، هنر نیست و اگر انجام ندهند که نمیدهند، خیانت است. پس در این میان، وظیفه خبرنگار و رسانه، انعکاس حسن انجام وظیفه نیست بلکه بیان ضعف ها و تلنگر به خیانتکاران است و بس . . .
  افتاااااااااااااااااد؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۸

   اصولا سلام دلفان وقت اضافی برای پرداختن به این امور پیش پا افتاده محلی نداره! رسالت اصلی این سایت امور کلان مملکتی و انشاالله مدیریت جهانیه!

   • نویسنده دیدگاه: حاج حسین
    دی ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۳

    دو زار بده آش
    به همین خیال باش.
    ما رو باش داریم سنگ کیو به سینه میزنیم.

    اونم عالمی داره . . .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار