سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44503
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » معاون فرهنگی سپاه پاسداران لرستان معرفی شد
Print This Post

در حکمی از طرف فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان سرهنگ پاسدار ناصر فرید به عنوان معاون فرهنگی سپاه لرستان معرفی شد.

در مراسمی که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و دیگر فرماندهان در محل سالن جلسات فرماندهی برگزار شد سرهنگ پاسدار ناصر فرید به عنوان معاون فرهنگی سپاه لرستان معرفی شد.

وی در این مراسم اظهار داشت: صیانت از انقلاب اسلامی با داشتنن تاکتیک نظامی و فرهنگی محقق می شود؛ البته واقعیت این است که تاکتیک فرهنگی باید جلوتر از تاکتیک نظامی باشد.

فرید با بیان اینکه متاسفانه کار فرهنگی را با نصب بنر و تبلیغات اشتباه گرفته ایم افزود: در عرصه فرهنگ باید با روح، روان و فکر کار کنیم.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ضعف فرهنگی را منشاء بسیاری از مشکلات استان لرستان دانست و گفت: اگر امروز شاهد تعطیلی بخشی از صنایع استان لرستان هستیم این مساله ناشی از ضعف فرهنگ کار در استان است.

فرید با تاکید بر اینکه با بودجه های محدود نمی توان تغییر فرهنگی در جامعه ایجاد کرد افزود: در عرصه فرهنگ باید به گونه ای عمل کنیم که دارای اثر فرهنگی باشیم.

وی با بیان اینکه امروز هر پاسدار در جامعه یک نماینده فرهنگی محسوب می شود عنوان کرد: پاسدار باید نماد دینی جامعه باشد و در هر لحظه با رویکرد فرهنگی بیندیشد.

در این مراسم از تلاش های علیرضا دالوند سرپرست سابق معاونت فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) تقدیر به عمل آمد.

سرهنگ پاسدار ناصر فرید از یادگاران هشت سال دفاع مقدس  است که پیش از این بمدت 7 سال  مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس این استان خدمت کرده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار